Na ostatnim pokazie Dawida Wolińskiego pojawiły się uczestniczki programu " Top Model. Zostań Modelką ". Największe zainteresowanie wzbudziła Gabriela Pacholarz , która uśmiechając się zaprezentowała nie tylko plomby, ale także odważny strój.
Body z czarnej siateczki a na strategicznych miejscach ubioru (czytaj: okolice piersi) przyszyte były czarne serduszka. Okazuje się, że ten strój to kopia!
Pomysłodawczynią oryginału jest Katarzyna Wyrozębska z firmy Mozcau by Justin. To ona wymyśliła czarne body z serduszkami. Nieźle musiała się zdziwić, jak zobaczyła zdjęcia Pacholarz z pokazu Wolińskiego:
Finalistka Top Model pojawiła się na pokazie Wolińskiego ubrana w plagiat mojego projektu - mówi nam Wyrozębska.
Ale to nie wszystko. Pacholarz pokazała się w podróbce, która była fatalną kopią. Wszystko na uczestniczce wisiało.
Jest mi o tyle przykro, że moimi klientkami są inne gwiazdy - Marietta Żukowska, Natalia Kukulska, Ramona Rey i inne osoby, które posiadają oryginalne body, ale pewnie publicznie się już w nim nie pokażą.
Dziwicie się? Większość ludzi z pokazu Wolińskiego mogło pomyśleć, że brzydkie body Gabrieli Pacholarz jest autorstwa właśnie Wyrozębskiej. Oczywiście nikt nie domyślił się, że to kradziony pomysł.
Buka