Nowym menadżerem Dody jest... ?

Doda zmieniła menadżera.

Doda zakończyła prawie dwuletnią współpracę z Jarosławem Burdkiem. Gwiazda w specjalnym oświadczeniu ogłosiła, że teraz jej sprawami zawodowymi będzie się zajmowała firma QM Music.

Nieustannie podążamy do przodu. Nasza praca koncentruje się na muzyce, a nasz zespół tworzą doświadczeni i profesjonalni miłośnicy dobrych brzmień, zapaleni melomani i artyści - czytamy na stronie firmy.

Jak udało nam się dowiedzieć, nowym menadżerem Dody z ramienia tej firmy został ponoć Jakub Majoch. Podobno sprawami Dody będzie zajmowała się również Sylwia Dąbrowska, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Kim jest Jakub? Zrobiło się o nim głośno, gdy w 2009 roku do jednego z sądów rejonowych złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Michała Wiśniewskiego. Sprawa dotyczyła klubu "Extravaganza", którego Majoch był zarządcą. Oskarżył on muzyka o kradzież rzeczy wartych 800 tysięcy oraz bezprawne włamanie się do klubu, którego był wówczas zarządcą. Co o tym myślicie? Wiecie coś o nowym agencie Dody ? Piszcie do nas na adres: redakcja@plotek.pl.

Poli

Zobacz także:

Doda żartuje z Amy Winehouse

Z ostatniej chwili: Doda NIE pracuje już z Burdkiem!

Doda twarzą kampanii Palikota?

Więcej o: