Najmłodsi lanserzy warszawki

Tegoroczni debiutancki. To oni teraz szturmują stołeczne imprezy i bankiety!
Madox. Madox. www.KAPIF.pl

Madox

Madox to jeden z najciekawszych debiutantów na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Nie tylko dobrze śpiewa, ale i szokuje. Swój wizerunek i promocję zbudował na androgynicznej budowie ciała. Dosłownie kocha błysk fleszy i występy przed publicznością. Takiej osoby brakowało w polskim szołbiznesie! Czekamy na wrzesień i jego debiutancką płytę!

Michał Szpak. Michał Szpak. www.KAPIF.pl

Michał Szpak

Ma wszystko co potrzebne, by być gwiazdą - dobrze śpiewa i ma kontrowersyjny wizerunek, którym wzbudza ponadprzeciętne zainteresowanie mediów. Na dodatek świetnie się w tym wszystkim odnajduje!

Honorata Honorata "Honey" Skarbek. www.KAPIF.pl

Honorata "Honey" Skarbek

Jej debiutancki singiel dobrze radzi sobie na krajowych listach przebojów. Niedawno młodziutka wokalistka przeprowadziła się do Warszawy.  Od tego czasu bywa na większości ważniejszych stołecznych imprez. Widać, że medialny szum bardzo jej się podoba.

Michal Michal "Kałuża" Schnizenaüer. PLOTEK EXCLUSIVE

Michał "Kałuża" Schnizenaüer

Przyjaciel Honoraty "Honey" Skarbek. Znalazł się na naszej liście, gdyż razem z nią publicznie imprezuje i podobnie jak ona wzbudza u naszych czytelników wiele emocji. Codziennie na jego temat dostajemy tyle samo wiadomości, co na temat samej "Honey". Ostatnio dostaliśmy wiadomość także od samego Michała, który napisał, że "nie był, nie jest i nigdy nie będzie chłopakiem Honoraty". Dziękujemy.

Marta Wierzbicka z chłopakiem. Marta Wierzbicka z chłopakiem. KAPIF.pl

Marta Wierzbicka z chłopakiem

Od ponad roku nie ma w Warszawie medialnej imprezy, na której nie byłoby Marty Wierzbickiej (gra np. w "Na Wspólnej") z chłopakiem. Czasem oglądając zdjęcia z kolejnych imprez, na których bywa, zastanawiamy się kiedy ta młoda aktorka ma czas na uczenie się ról...

Anna Piszczałka. Anna Piszczałka. www.KAPIF.pl

Anna Piszczałka

Piszczałka mówi o sobie, że jej marzenia spełniają się każdego kolejnego dnia. Przeprowadziła się z malutkiej miejscowości do ogromnej Warszawy - tu chodzi we wszystkich znaczących pokazach mody, bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych i jest jednym z gorętszych nazwisk sezonu. Lubi też imprezy. Wystarczy popatrzeć - powoli staje się salonową wygą.

Aleksandra Kuligowska. Aleksandra Kuligowska. www.KAPIF.pl

Aleksandra Kuligowska

To druga, obok Anny Piszczałki, prawdziwa zwyciężczyni programu "Top model. Zostań modelką". Kuligowska choć pracuje w branży modowej zaledwie kilka miesięcy, sprawia wrażenie jakby była w niej od lat. Jest obecnie jedną z najbardziej wziętych polskich modelek. Wzbudza bardzo duże zainteresowanie i widać, że nie ma z tym większego problemu.

Więcej o: