Najseksowniejsze klaty na świecie cz. 2

Uff²...
Najseksowniejsze klaty cz. 2 Najseksowniejsze klaty cz. 2 NET

Ciacha światowego szołbiznesu (pół)nago

Lato zbliża się nieubłaganie. Co za tym idzie? Czekają na nas widoki nie tylko pań w bikini, ale też roznegliżowanych panów. Dlatego po raz drugi przedstawiamy przegląd najseksowniejszych klat światowego szołbiznesu. Rozbudowane, wysportowane, umięśnione - mniam! Zagłosujcie na swoją ulubioną!

Chris Hemsworth

W ramach przygotowań do roli Thora, aby nabrać odpowiedniej budowy i masy ciała, Chris odbył sześciomiesięczny trening na siłowni i narzucił sobie bogatą dietę złożoną z jajek, kurczaka, kanapek, warzyw, brązowego ryżu, steków i napojów proteinowych. Fajne "poświęcenie" dla pracy.

Cristiano Ronaldo

Najpierw w reklamie bielizny Armaniego wystąpił największy celebryta wśród piłkarzy, David Beckham. Później zastąpił go w seksownych majtkach, prężący muskuły jego młodszy kolega, Cristiano Ronaldo. Wszystko jest hot, ale dlaczego on depiluje nogi? Nie, żebyśmy mieli coś przeciwko...

Tomasz Schafernaker

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Polski pogodynek na wyspach, Tomasz Schafernaker, przez wiele lat ukrywał swoją boską klatę pod grubym garniturem. Dopiero w sesji dla gejowskiego magazynu "Attitude!" obnażył swoje mięśnie. Półnagimi zdjęciami zrobił furorę wśród kobiet. Jest tylko jedno "ale", Tomasz woli mężczyzn...

William Levy

Każda część ciała tego ciacha prowokuje do grzesznych myśli. Nic więc dziwnego, że w telenowelach za Oceanem jest bezkonkurencyjny. W Polsce rozpalił wyobraźnie wielu pań dzięki roli czułego przystojniaka Sandovala w serialu "Triumf miłości" (TV4). Talent aktorski Williama odkryto dopiero w Ameryce. Czy to oznacza, że każdy Kubańczyk jest tak samo gorący i seksowny? Jeśli tak, to pora wyprowadzić się na Kubę i szukać, bo Levy już dawno jest zajęty. Ech...

Dima Bilan

Klata Dimy to dobro narodowe całej Rosji! Tak twierdzą wschodnie media i chyba nawet jesteśmy w stanie w to uwierzyć. W końcu swoim umięśnionym torsem zdetronizował konkurencję na Eurowizji. W 2006 roku wystąpił w skąpej koszulce, ale pokonały go potwory z Finlandii, za to dwa lata później pokazał klatę i wygrał rozkochując w sobie tabuny kobiet i... gejów.

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds twierdzi, że gdyby nie był aktorem, jego noga nie postałaby na siłowni. Jednak na szczęście to tylko gdybanie i bez mała nie zamieszkał w fitness clubie. Jego ulubioną przyjaciółką została... dieta. Wysiłki się jednak opłaciły! Od kilku lat nikt już nie każe Reynoldsowi świecić przed kamerą gołym tyłkiem, bo przecież ma klatę, którą pobudzi i rozpali więcej zmysłów.

Wojciech Medyński

Niejedna kobieta chciałaby zastąpić miejsce Ani Wyszkoni w klipie do piosenki "Oczy szeroko zamknięte",  którym Wojciech pokazał swoją seksowną klatę. Dobrze zbudowana, umięśniona, seksowna i nieprzesadzona, krótko mówiąc - "klata po polsku!". Medyński lubi dbać o siebie i mamy nadzieję, że za jego przykładem pójdą inni Polacy.

Sasha Knezevic

Trzeba przyznać, że Anja Rubik ma niezły gust. Jej narzeczony Sasha Knezevic przez wiele lat trenował koszykówkę, kiedy jednak ze względów zdrowotnych musiał ją porzucić, trafił na wybiegi. Obok plakatu z jego klatą nie sposób nie przejść bez żadnej uwagi. Swoim ciałem patronował wielu kampaniom promocyjnym, a najczęściej pozował obok Anji Rubik. Dwa obiekty seksu na jednym zdjęciu to dopiero mocny zestaw. Tym razem jednak stawiamy na Sashę. Męski, wysportowany, fajnie zbudowany. Ach, lubimy to!

Zac Efron

Męczyliście, prosiliście, wręcz błagaliście nas, aby w rankingu umieścić słodkiego Zaca Efrona. Dlatego oto on i jego klata, we własnej osobie.

Andrzej Lepper

Wśród wszystkich najseksowniejszych znalazł się także Andrzej Lepper. Tak samo jak oni poświęca godziny na treningi. W końcu nie łatwo mieć tak wyrzeźbiony mięsień piwny. Nawet Brad Pitt się chowa!

Więcej o: