Oni ubierają gwiazdy

"Jak cię widzą, tak cię piszą" - doskonale wiedzą o tym polskie gwiazdy! Kto dba o wizerunek najlepiej ubranych polskich gwiazd? Sprawdzamy!
Joanna Horodyńska i Reni Jusis. Joanna Horodyńska i Reni Jusis. www.KAPIF.pl

Joanna Horodyńska

Ta jedna z najlepiej ubranych Polek przede wszystkim stylizuje sama siebie. Dzięki niej w Polsce z bliska możemy oglądać ubrania i dodatki najlepszych światowych designerów. Przed laty odpowiadała za szalone stylizacje prezenterów MTV Polska, dziś ubiera gwiazdy, w tym m.in. Reni Jusis i Kingę Rusin, a z Karoliną Malinowską prowadzi modowy program "Gwiazdy na dywaniku" w Polsat Cafe oraz modową rubrykę w magazynie "Party!".

Anna Męczyńska i Tomasz Kammel. Anna Męczyńska i Tomasz Kammel. www.KAPIF.pl

Anna Męczyńska

Być może nie wszyscy wiedzą, ale swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako wokalistka zespołu No Limits, z którym nawet wystąpiła na Międzynarodowym Festivalu w Sopocie! Po przeprowadzce do Warszawy zajęła się stylizacją i wizażem. To ona namówiła Tomasza Kammela na noszenie - w czasach kiedy w Polsce jeszcze nikt o nich nie słyszał -  marynarek slim&fit, które tak szybko stały się jego znakiem charakterystycznym. Ubierała Martynę Wojciechowską i Natalię Lesz. Dziś poza ubieraniem gwiazd współpracuje także z "Dobrymi radami" i "MaleMan'em".

Sławomir Blaszewski i Szymon Majewski. Sławomir Blaszewski i Szymon Majewski. www.KAPIF.pl

Sławomir Blaszewski

Ze względu na swój wizerunek nazywany jest "kloszardem". Modą zajmuje się od wielu lat. Pracuje w telewizji, znaczących magazynach modowych i przy pokazach mody. Ubiera m.in. Szymona Majewskiego i Andrzeja Piasecznego.

Dorota Williams, Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Dorota Williams, Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. www.KAPIF.pl

Dorota Williams

Zaczynała w Redakcji Oprawy TVP, ale od wielu już lat pracuje w TVN. Jest główną stylistką stacji. Ubiera prezenterów TVN, a także stylizuje gwiazdy i tancerzy biorących udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Brodka i Vasina. Brodka i Vasina. www.KAPIF.pl

Vasina

Naprawdę ma na imię Małgorzata, ale od lat konsekwentnie ukrywa się pod pseudonimem Vasina. Od lat jest przyjaciółką i jednocześnie stylistką Moniki Brodki. To właśnie ona odpowiada za jej szalone i mega fashion stylizacje i wizaże. Jako, że obie kochają modę, razem chodzą na pokazy mody i na zakupy. Prywatnie Vasina jest żoną aktora Rafała Maćkowiaka.

Martha Tarnowska i Doda. Martha Tarnowska i Doda. www.FACEBOOK.com, www.KAPIF.pl

Martha Tarnowska

Asystentka, a jednocześnie stylistka Dody. To ona z prowincjonalnej panienki w białych kozaczkach w szpic zrobiła z niej prawdziwą ikonę stylu. Ma wyśmienite wyczucie najnowszych światowych trendów.

Paulina Klepacz, Sylwia Gliwa i Ada Fijał. Paulina Klepacz, Sylwia Gliwa i Ada Fijał. www.FACEBOOK.com, www.KAPIF.pl

Paulina Klepacz

Sylwia Gliwa i Madame Retro Ada Fijał wygrywają w rankingach najlepiej ubranych Polek. Za ich stylizacjami stoi młodziutka stylistka Paulina Klepacz. Ubiera ona także prezenterów telewizyjnych, robi stylizacje do modowych magazynów i pisze do nich teksty.

Anna Zeman, Kayah i Anna Mucha. Anna Zeman, Kayah i Anna Mucha. www.WOLNIK-OPTYK.pl, www.KAPIF.pl

Anna Zeman

Stylizowała uczestników programu "Jak ONI śpiewają", robi sesje do kolorowych magazynów, m.in. do "Exclusive'a", a indywidualnie pracuje m.in. z Kayah i Anią Muchą.

Ewa Rubasińska, Magdalena Makarewicz i Edyta Górniak. Ewa Rubasińska, Magdalena Makarewicz i Edyta Górniak. www.KAPIF.pl

Ewa Rubasińska & Magdalena Makarewicz

Pracują w duecie. Są osobistymi stylistkami Edyty Górniak. Ponadto Ewa od lat się z nią przyjaźni. Złośliwi twierdzą, że się próbuje upodobnić. Dziewczyny występują także jako komentatorki ds. mody w programach śniadaniowych i prasie kolorowej.

Tomasz Jacyków. Tomasz Jacyków. www.KAPIF.pl

Tomasz Jacyków

Tak naprawdę jest poza tym zestawieniem. Od wielu już lat bowiem nie wystylizował żadnej gwiazdy, ani żadnej sesji. Od lat nie pojawił się w żadnym showroomie. Nie wiedzieć czemu TVN usilnie kreuje go na stylistę-gwiazdę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA