Córka Walterów pokazała dzieci z in vitro

Zmiany w życiu producentki.
Sandra Nowak. Sandra Nowak. SCAN/VIVA

Powrót po przerwie

Córka Bożeny i Mariusza Walterów, Sandra Nowak, pierwszy raz publicznie pokazała swoje dzieci, które urodziła dzięki metodzie in vitro. Przy okazji promocji swojej książki "Bliźnięta atakują", którą napisała z dziennikarką TVN24 Martą Kuligowską producentka telewizyjna udzieliła pierwszego od lat dużego wywiadu. W "Vivie" opowiada o zmianach jakie zaszły w jej życiu.

Sandra Nowak. Sandra Nowak. Agencja Wyborcza.pl

Od małego w mediach

Sandra pracę z mediami zaczęła bardzo wcześnie. Zadebiutowała jako nastolatka w programie "5-10-15". Później prowadziła programy dla dzieci w TVN, takie jak np. "Mini playback show". Obecnie zajmuje się produkcją programów telewizyjnych.

Sandra Nowak. Sandra Nowak. SCAN/VIVA

Dzieci z in vitro

Dzięki metodzie in vitro, Sandra Nowak mogła spełnić swoje macierzyńskie marzenie. Producentka telewizyjna ma dwoje dzieci z "transferu", Jagódkę i Mikołaja. Mimo wielu wyrzeczeń i obowiązków sprawiają jej największą radość.

Spodziewałam się, że będzie jak w amerykańskim familijnym filmie. Jak bardzo się myliłam. Jedno z dzieci miałam na rękach, bo mu właśnie zmieniałam pieluchę, ale drugie już czekało na "obróbkę". Szarpanina - powiedziała w rozmowie z "Vivą".
Sandra Nowak. Sandra Nowak. SCAN/VIVA

Szczęśliwa żona

Sandra ma 38 lat. W 2004 roku wyszła za mąż. Jej partnerem życiowym został Piotr Nowak. Wśród zaproszonych gości na ich ślub znaleźli się Jan Wejchert, Piotr Szwedes i Zbigniew Wodecki.
Walterowie. Walterowie. KAPIF

Rodzina

Sandra pochodzi z bogatego domu. Jej ojciec, Mariusz Walter, znany producent trafił na listę "100 najbogatszych Polaków" według "Wprost". Mama, Bożena Walter, z kolei jest dziennikarką i założycielką fundacji "TVN - Nie jesteś sam". Jej brat, Piotr Walter, to prezes stacji TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.