Minge i jej syn Oskar zdradzają sekrety

Tajemnice gwiazd.
Eva Minge i Oskar Minge Eva Minge i Oskar Minge Kapif

Syn o operacjach plastycznych mamy

Kiedyś mnie to ruszało - mówi Oskar o przeżywaniu krytycznych uwag w kierunku Mamy. - Teraz - pełen dystans i przedmiot żartów. Jeśli to kwestie dotyczące jej wyglądu, rzekomych operacji plastycznych i w ogóle sfery prywatnej - to mnie śmieszą - czytamy w "Vivie!"
Eva Minge Eva Minge kapif

Kiedy mąż od niej odszedł...

Pieniądze na chleb codzienny i benzynę do samochodu nigdy nie stanowiły problemu - mówi Eva Minge o tym, jak odszedł od niej mąż. - Choć zapłaciłam dość dużą cenę za rozwód, dostałam go w ekspresowym tempie. Czytamy w "Vivie!"
Eva Minge Eva Minge kapif

Dlaczego Eva Minge się rozwiodła?

Decyzja o rozwodzie była dla tamtej strony bolesna, aż niezrozumiała. Mogę tylko powiedzieć, że najpierw decyzję podjęli moi synowie. Gdy potem próbowałam zbliżyć synów do męża, usłyszałam od niego: "Jak dorosną i przeproszą, jak będą się bardzo starali, to będziemy mieć kontakt". Czytamy w "Vivie!"
Eva Minge Eva Minge Kapif

Minge wychowała 7 dzieci

Czasem w weekend miałam w domu po pięciu, sześciu młodzieńców o kontrowersyjnym wyglądzie i zachowaniu...Podręczniki i zeszyty też kupowałam razy siedem. To, że koledzy mieli dostęp do domu, zaowocowało tym, że dzisiaj dzwonię do przyjaciela Oskara, który studiuje w Zielonej Górze i proszę: "Czy możesz wyprowadzić psy, bo pani Krysia źle się czuje, a chłopców nie ma?" - czytamy w "Vivie!"
Więcej o:
Komentarze (36)
Minge i jej syn Oskar zdradzają sekrety
Zaloguj się
 • heloise

  Oceniono 11 razy 11

  "Rzekome" operacje plastyczne? a te dwie pileczki osadzonie na jej klatce piersiowej to co - przechowuje je dla wnukow, jak kangur? Wiem, ze Oskar kocha mame, to jest naturalne, ale potrzeba troche rozsadku.

 • omajgad

  Oceniono 10 razy 10

  A te sekrety to niby gdzie? Poza tym, rzekome operacje plastyczne? Rzekome??? Toć na pierwszy rzut oka widać, że cycki robione.

 • huexido

  Oceniono 6 razy 6

  Co do operacji - jesli ich nie było to współczuje, natura nie była łaskawa... Ale jesli były, to trzeba pozwać chirurga.
  Natomiast fajnie, ze ma taką relację z synami i takie wsparcie.

 • art_102

  Oceniono 5 razy 5

  Jej twarz, jej sprawa, tylko błagam, jak nie chce sie przyznawać do operacji plastycznych, to niech po prostu nic nie mówi, ma prawo, ale takie robienie z ludzi głupków jest zenujące, tak jak i jej postawa. Ludzie nie rodzą sie z maską zamiast twarzy, pontonu zamiast i piłkami zamiast biustu, tu nie ma o czy debatować, bo jak jest każdy widzi, ale ona nie musi tego komentować, jak nie chce. Tylko niestety chce, a nawet synek robi z siebie idiotę mówiąc "Jeśli to kwestie dotyczące jej wyglądu, rzekomych operacji plastycznych i w ogóle sfery prywatnej - to mnie śmieszą - czytamy w "Vivie!". Synku, jakich rzekomych? lepiej w ogóle nie komentować, zamiast tak ściemniać....

 • zbawca2009

  Oceniono 5 razy 5

  Minge jest faktycznie wielką kreatorką - nawet fiszbiny do stanika zaprojektowała po swojemu, czyli pionowo, co widać świetnie na 4 slajdzie. Cudeńko, aż zbiera się na torsje.

 • ewelq

  Oceniono 4 razy 4

  plastic is fantastic w tym przypadku się nie sprawdza.

 • poppe_lina

  Oceniono 4 razy 4

  No i słusznie - plastikowe cyce chamsko przyśrubowane do plastikowej wydmuszki to idealny temat do żartów!

 • ladyblabla

  Oceniono 4 razy 4

  hahahhaa rzekomych. no poprawila sobie sporo na buzce, nie ma w tym nic zlego (zalezy jeszcze jak wygladala przed, ale jej sprawa) ale po co tak zaciecie przeczyc temu co widac na 1wszy rzut oka to ja nie wiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX