Czym jeżdżą polskie gwiazdy

Samochody polskich gwiazd.
Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska Plotek Exclusive

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska stawia na minimalizm i funkcjonalność, dlatego wybrała mini morrisa.  Nowy model kosztuje ok. 60 tysięcy złotych.

Kasia Wilk

Renault megane coupe to jeden z najbardziej udanych modeli tej marki. Dlatego nie dziwimy się, że właśnie takim jeździ piosenkarka Kasia Wilk. Niestety już takich nie produkują. Używany model można dostać już za kilkanaście tysięcy złotych.

Monika Pyrek

Monika Pyrek wygrała w "Tańcu z gwiazdami" mercedesa klasy E w wersji coupe. Nowy model kosztuje od 160 tysięcy złotych wzwyż. Podobne mają Anna Mucha i Julia Kamińska.

Natalia Lesz

Natalia Lesz lubi sportową jazdę dlatego chętnie jeździ swoim bmw z4. Koszt tego modelu to ponad 100 tysięcy złotych.

Maja Sablewska

Maja Sablewska również postawiła na auto marki bmw. Tym razem model m6, który jest warty ok. 200 tysięcy złotych.

SAMOCHÓD DODY SAMOCHÓD DODY PLOTEK EXCLUSIVE

Doda

Doda dużo podróżuje po kraju, więc postawiła na prawdziwy salon na kółkach, czyli audi q7. Wygoda niestety kosztuje. Auto jest warte ok. 300 tysięcy złotych.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha postawiła na szwedzką funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wybrała saaba 9-5. Auto warte jest ok. 45 tysięcy złotych.

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska jak przystało na kobietę z klasą postawiła na auto wyjątkowo luksusowe. Citroen c6 wart prawie 200 tysięcy złotych idealnie do niej pasuje. Ale w takiej limuzynie powinna być wożona z tyłu.

Mandaryna

Marta Wiśniewska wybrała kobiecego mercedesa clk. Auto warte jest ok. 45 tysięcy złotych.

Daniel Olbrychski

Słynny aktor wydawałoby się jeździ limuzyną z szoferem. A tu proszę. Daniel Olbrychski wybrał szybkiego i zwinnego nissana 350z.

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to wielbiciel szybkich samochodów. Ostatnim nabytkiem w jego stajni jest ferrari 599 gtb fiorano.

Paweł "Pablo" Ziętara

Producent płyt najsłynniejszych polskich gwiazd, Paweł "Pablo" Ziętara (na zdj. po lewej) jeździ wartym ponad 140 tysięcy jaguarem XJ (na zdj. w tle). To jedyny taki egzemplarz w Polsce. Wcześniej auto należało do... amerykańskiego rapera, Ice Cube'a!

Więcej o: