Najbardziej odjechane polskie gwiazdy

Czy jak kto woli: najwięksi ekscentrycy szołbiznesu.

Tomasz Jacyków

Postacią otwierającą ranking najbardziej ekscentrycznych gwiazd polskiego show biznesu jest
kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków, który bez skrępowania wytyka polakom wszelkie niedostatki ich urody i ubioru.

Maria Peszek stara się być kontrowersyjna - cóż, taką drogę kariery wybrała. Najwyraźniej uznała, że zaskakujące i oryginalne będzie pomalowanie ciała i włosów farbami. Tak zagrała ostatnio koncert. Jak wyglądała? Naszym zdaniem był to kiepski pomysł, ale przynajmniej tani (koszt farb). Maria Peszek stara się być kontrowersyjna - cóż, taką drogę kariery wybrała. Najwyraźniej uznała, że zaskakujące i oryginalne będzie pomalowanie ciała i włosów farbami. Tak zagrała ostatnio koncert. Jak wyglądała? Naszym zdaniem był to kiepski pomysł, ale przynajmniej tani (koszt farb). kapif

Maria Peszek

Na drugim miejscu znalazła się Maria Peszek, słynąca z odważnych testów oraz
oryginalnego wizerunku scenicznego. Peszek znana jest również z bezkompromisowych poglądów i opinii.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Trzecią lokatę w rankingu zajął czerwonowłosy Michał Wiśniewski. Szczegóły jego burzliwego
życia nie schodziły w roku 2010 z pierwszych stron bulwarówek.

Doda

Doda to jedna z największych skandalistek. Po burzliwym rozstaniu z piłkarzem Radkiem Majdanem Królowa Kiczu i Plastiku zaskoczyła wszystkich wiążąc się z Królem Black Metalu - Adamem Darskim (Nergalem). Ostatnio znowu zrobiło się znowu wokół niej głośno. Miała ona rzekomo spoliczkować i grozić śmiercią aktorce Monice Jarosińskiej.

Kuba Wojewódzki

Na miejscu piątym Kuba Wojewódzki - kąśliwy juror ''Mam Talent'', znany z ciętego języka prześmiewca i szyderca. Autor (wraz z Michałem Figurskim) wielu skandali.

Nergal podczas koncertu Nergal podczas koncertu Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

Adam Darski "Nergal"

Adam Darski (Nergal) - lider grupy muzycznej Behemoth wsławił się dotychczas głównie jako partner równie kontrowersyjnej Doroty Rabczewskiej. Jego przepełnione satanistyczną symboliką występy nie przeszły bez echa i oburzyły środowiska kościelne.

Kazia nas rozbawiła. Do statusu gwiazdy jej daleko, ale jej postać nadała kolorytu festynowi gwiazd. Kazia nas rozbawiła. Do statusu gwiazdy jej daleko, ale jej postać nadała kolorytu festynowi gwiazd. Kazimiera Szczuka/CEZARY ASZKIELOWICZ / Agencja Wyborcza.pl

Kazimiera Szczuka

Kazimiera Szczuka wsławiła się jako wojująca feministka, bez skrępowania opowiadająca o seksie i genitaliach. Do historii przejdą już chyba jej wieczne potyczki z Radiem Maryja.

 Wojciech Cejrowski Wojciech Cejrowski KAPIF.PL/KAPIF

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski to również bardzo nietuzinkowa postać. Oficjalnie polski dziennikarz, satyryk, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, publicysta katolicki, kierownik artystyczny biblioteki Poznaj Świat. Nieoficjalnie - wielokrotnie oskarżany o antysemityzm i homofobię.

Agnieszka Chylińska/Agencja Gazeta Agnieszka Chylińska/Agencja Gazeta Agnieszka Chylińska/Agencja Wyborcza.pl

Agnieszka Chylińska

To właśnie Agnieszka Chylińska na rozdaniu Fryderyków powiedziała do mikrofonu: ''Nauczyciele! F*ck off! Nienawidzę was!''.

Michał Piróg Michał Piróg KAPIF.PL/KAPIF

Michał Piróg

Michał Piróg straszy samym swoim wyglądem. Co dopiero, gdy otworzy usta i przemówi. On chyba nie uznaje żadnych granic i najwyraźniej wyznaje zasadę: ''Lepsza zła sława, niż żadna sława''.

Ranking przygotował Instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na Epanel.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.