RANKING: Modowe wpadki miesiąca

Zobacz kto powinien udać się na stylizacyjne pogotowie.
Monika Richardson na gali TVP2. Monika Richardson na gali TVP2. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 10 - MONIKA RICHARDSON

Monika Richardson potrafi zachwycać swoimi stylizacjami. Niestety tym razem tak nie było. Mimo, że ta kreacja ma coś w sobie, to jednak spoglądając na nią mamy jedną myśl: koszula nocna. Więc może nie traktujmy tego w kategoriach jakiegoś wielkiego modowego grzechu, ale niech to będzie też nauczka na przyszłość, by baczniej przyjrzeć się sobie w lustrze.
Sasha Strunin. Sasha Strunin. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 9 - SASHA STRUNIN

Plażowa stylizacja miała nas chyba olśnić połączeniem elegancji z luzem. Niestety nie udało się. Wydaje się, że ubrała się w to co jej akurat wpadło pod rękę. A że była to góra od bikini, coś na kształt marynarki i ohydne błyszczące spodnie, to efekt jest dosłownie powalający. Do tej pory nie możemy się podnieść.
Anna Popek Anna Popek KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 8 - ANNA POPEK

Tutaj ewidentnie coś nie pasuje. Żeby bawić się modą, trzeba się na niej znać. A tu jak widać, przydałaby się rada specjalisty. Gdy poprosiliśmy was o zdecydowanie, kto wygląda lepiej - Popek czy Maja Frykowska - wybraliście drugą. I mieliście rację...
Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska FORUM

MIEJSCE 7 - ILONA FELICJAŃSKA

Ilona Felicjańska ma lepsze i gorsze stylizacje. Ta należy zdecydowanie do tych drugich. Wszystkiego dużo za dużo. Od góry do dołu skóry, futra i to wszystko "na cebulkę". O zgrozo!
Marta Grycan. Marta Grycan. FORUM

MIEJSCE 6 - MARTA GRYCAN

Milionerka na salonach. Markowe buty po kilka tysięcy złotych za parę i torebka Louis Vuitton nie pomogły Marcie ustrzec się przed modową wpadką. Sukienka co prawda w stylu Roberto Cavalli, ale wykonana raczej słabo, więc wielka krecha. Do tego ten "rozpierdak"... Eh!
Teresa Lipowska. Teresa Lipowska. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 5 - TERESA LIPOWSKA

Teresa Lipowska tak rzadko gości na salonach, że tym bardziej zwróciliśmy na nią uwagę. I niestety, zielona garsonka wymięta(?), wymarszczona(?) nas przytłoczyła. Pragniemy przypomnieć, że były to 40 urodziny TVP2. Dojrzała kobieta też może wyglądać elegancko i z klasą. Niestety tu zabrakło i jednego i drugiego.
Ola Szwed. Ola Szwed. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 4 - OLA SZWED

Ola Szwed zmaksymalizowała swoją stylizację. Wszystkiego dużo za dużo. Każda z tych rzeczy ma coś w sobie, ale oddzielnie. Grunge ok, ale nie w takiej ilości!
Małgorzata Potocka. Małgorzata Potocka. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 3 - MAŁGORZATA POTOCKA

Jesteśmy już na podium, więc co wrażliwsze osoby niech zamkną oczy. Małgorzata Potocka postawiła na czerwień, która jest kolorem sezonu, ale jednocześnie się nim obłożyła. Ciężkie kozaki, ciężkie korale, ogromny koc/obrus/kapa, okulary a'la Owsiak i mamy modową katastrofę. Do tego pikowana torebka PRADY. Gdy dodamy, że Potocka pojawiła się w tej stylizacji dwa razy(!) w ciągu jednego tygodnia, to w zasadzie powinna zwyciężyć w naszym rankingu. Byli jednak lepsi, tzn. gorsi...
Paulina Młynarska. Paulina Młynarska. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 2 - PAULINA MŁYNARSKA

Na widok tej stylizacji, twarz nam blednie, ręce opadają, a nogi odmawiają posłuszeństwa. Czujemy się ogłuszeni i przytłoczeni. Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego... Niestety, to jeszcze nie koniec...
Ewa Kuklińska. Ewa Kuklińska. KAPIF.PL/KAPIF

MIEJSCE 1 - EWA KUKLIŃSKA

Nie chcemy obrażać Lady Gagi, ale Ewa Kuklińska chciała chyba osiągnąć podobny efekt co ona. Mówimy stanowcze NIE! Okropna sukienka wyciągnięta z dna szafy, czekała na swoje lepsze czasy. Z tym, że te już minęły jakieś 20 lat temu. Patrzymy w dół i jest coraz gorzej. Okropne błyszczące rajstopy i szczyt szczytów: TE BUTY! Ten kto je wyprodukował powinien się smażyć w modowym piekle!
Więcej o:
Komentarze (20)
RANKING: Modowe wpadki miesiąca
Zaloguj się
 • karolina2552

  Oceniono 32 razy 28

  Po co sie czepiac Teresy Lipowskiej ?
  Troche szacunku !

 • laska3

  Oceniono 15 razy 15

  Czuję, że nowa celebrytka Marta Grycan dostarczy nam jeszcze dużo rozrywki. Albo pewien procent swoich dochodów przeznaczy na stylistę.

 • ldoris

  Oceniono 10 razy 10

  zamiast do stylisty to proponuje kupic DUPNE LUSTRO

 • lenore

  Oceniono 10 razy 8

  Grycan ma swietna urode i niesamowita witalnosc mimo,ze ma swoje latka i okragla figure. Porzadny stylista by sie przydal, stac ja.

 • doriana88

  Oceniono 11 razy 7

  Biedna Ewa Kuklinska, nie miala co na siebie wlozyc, ach, jaki zal...

 • softy_girl

  Oceniono 8 razy 6

  Mam dla was propozycję, zostawcie Teresę Lipowską w spokoju, ma swoje lata, więc chyba nie musi już się ubierać w dwumetrowe szpile i lateksowe spodnie od Prady, prawda?

 • doriana88

  Oceniono 7 razy 5

  Ta Grycan je stanowczo za duzo lodow... Suknia fatalna!(szczegolnie rozpierdak)

 • koteczek.123

  Oceniono 3 razy 3

  Gwiazdy maja tyle pieniedzy ze szok ale gustu nie maja za nic ja gdybym miala tyle forsy co oni to bym normalnie nie wiem wszystko bym kupila ale napewno nie cos takiego co oni nosza xd

 • korneliaa

  Oceniono 5 razy 3

  jak taakie sławne osoby mogą się TAK ubierać to , moja babcia ma lepszy gust . ha ha ha ha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX