Magdalena Walach wraca do "M jak miłość". W serialu grał jej mąż! Ciekawostek jest więcej. Więdłocha miała odejść przez Mroczka

"M jak miłość" będzie świętowało w tym roku swoje 21-lecie. Serial od ponad dwóch dekad stale jest najchętniej oglądanym serialem w kraju, co potwierdzają kolejne badania telemetryczne. Nic dziwnego, że bohaterowie odchodzą i wracają, a wielu z nich musiało grać ze sobą, choć wcale się nie lubiło. Te smaczki związane "M jak miłość" mogliście przeoczyć.
Magdalena Walach, Paweł Okraska w 2008 roku Magdalena Walach, Paweł Okraska w 2008 roku KAPIF.pl

Aktorskie małżeństwo pokochało pracę na planie "M jak miłość"

Magdalena Walach wraca do "M jak miłość". Jej bohaterka z pewnością znów namiesza w życiu Chodakowskich. Niewiele osób wie, że aktorka jest związana z serialowym Michałem Łagodą, który wiele lat temu grał ukochanego Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska). Para pobrała się niecałe dwie dekady temu i stanowi jedno z najbardziej skrytych małżeństw polskiego show-biznesu. Ma czternastoletniego syna Piotra.


Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z "M jak Miłość"

Mikołaj Roznerski, Marta Juras. Mikołaj Roznerski, Marta Juras. MTL Maxfilm

Najpierw para prywatnie, później w serialu

Mikołaj Roznerski dołączył do obsady "M jak miłość" pod koniec 2011 roku. Premierowy odcinek z jego udziałem został wyemitowany w marcu następnego roku. Aktor miał okazję spotykać na planie matkę swojego dziecka, Martę Juras. Związek pary nie trwał zbyt długo, ale zaiskrzyło między nimi, jeszcze zanim zaczęli pracę na planie dwójkowej produkcji. Trzeba przyznać, że Roznerski ma farta, aktualnie jego serialową żoną jest jego partnerka życiowa, Adriana Kalska.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram / @mroznerski

Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek, Kasia Cichopek. Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek, Kasia Cichopek. MTL Films

Jedno z wielu nieudanych małżeństw Zduńskiego

Scenarzyści "M jak miłość" stale urozmaicają wątek Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Jedną z jego żon była Joanna Liberadzka (Agnieszka Więdłocha). Aktorka odeszła z serialu wiele lat temu. Tłumaczyła, że nie była zadowolona ze współpracy z ekipą. 

Doszłam do wniosku, że kręcą mnie inne rzeczy, a nie granie w serialu, gdzie dostaje scenariusz z dnia na dzień. Nie mogłam się przygotować, trzeba było udawać. Nie wiesz, co grasz, nie wiesz, co wydarzy się w następnych odcinkach. Ja nie mam dużego doświadczenia, dla mnie to nie było dobre - mówiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

"Fakt" donosił jednak, że powodem jej odejścia miał być także serialowy partner. Agnieszka ponoć nie dogadywała się z Rafałem.

Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska screen IG @mjakmilosc.official

Przyjaciółki w serialu, rywalki w życiu prywatnym

Barbara Mostowiak i Zośka Kisielowa grają w serialu przyjaciółki, które mają za sobą ciężkie doświadczenia - obie straciły miłości swojego życia. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że aktorki niekoniecznie lubią się poza planem serialu. Jak donosił wspomniany wyżej tabloid, Teresa Lipowska była swego czasu zazdrosna o to, że Małgorzata Rożniatowska dostaje więcej ciekawych scen do odegrania, mimo że to pierwsza z nich jest nestorką rodu Mostowiaków i to ona razem z Witoldem Pyrkoszem jako pierwsza zadebiutowała w dwójkowej produkcji w 2000 roku.

Małgorzata Pieńkowska i Joanna Sydor Małgorzata Pieńkowska i Joanna Sydor Fot. M jak miłośc/Facebook

Córka Pieńkowskiej nie lubi Sydor

Co do niesnasek między gwiazdami serialu, to warto jeszcze wspomnieć o niechęci Małgorzaty Pieńkowskiej (Maria Rogowska) do Joanny Sydor (Teresa Makowska-Jakubczyk), o której informował "Fakt". "Prawdziwa" córka pierwszej z pań (Inka Sobala) grała córkę drugiej. Sydor miała ponoć wytykać młodszej koleżance braki w warsztacie aktorskim, czego nie mogła znieść jej mama.

Małgorzata cieszy się, że nie ma wspólnych zdjęć z Sydor i unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć. Ma jednak nadzieję, że ktoś z produkcji wstawi się za jej córką. Jest zdania, że skoro Ina jest debiutantką, doświadczona Sydor powinna ją uczyć zawodu, a nie niszczyć - wyznał informator "Faktu" w 2018 roku.

Małgorzata Pieńkowska z córką
AKPA

Danuta Stenka na premierze filmu 'Planeta Singli 2' Danuta Stenka na premierze filmu 'Planeta Singli 2' fot.Eastnews

Danuta Stenka niedoszłą gwiazdą serialu

Choć Inka zrezygnowała z pracy na planie serialu, jej mama stale pojawia się na szklanym ekranie. Małgorzata Pieńkowska lubi swoją bohaterkę, nic więc dziwnego, że Maria Rogowska towarzyszy jej już od przeszło 21 lat. Warto jednak dodać, że pierwotnie w najstarszą córkę Barbary Mostowiak miała wcielić się... Danuta Stenka!