Blanka Winiarska była jedną z najbardziej lubianych trenerek "Tańca z Gwiazdami". Od lat nie występuje w telewizji, ale ostatnio zrobiła zaskakujący wyjątek

Blanka Winiarska dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w "Tańcu z Gwiazdami", gdy program był jeszcze emitowany w TVN. Po raz ostatni w show wystąpiła w 2011 roku. Potem skupiła się na życiu prywatnym i własnej szkole tańca.
Blanka Winiarska i Andrzej Młynarczyk Blanka Winiarska i Andrzej Młynarczyk kapif

Blanka Winiarska w "Tańcu z Gwiazdami"

Blanka Winiarska brała udział w "Tańcu z Gwiazdami" już prawie dziewięć lat temu. Od 2005 roku pod jej okiem szkoliło się wielu aktorów, muzyków i prezenterów, a widzowie pokochali jej uśmiech i pozytywne podejście. Jej partnerami byli: Piotr Adamski, Tomasz Stockinger, Iwan Komarenko, Jacek Kawalec, Wojciech Łozowski, Alan Andersz, Bartłomiej Kasprzykowski, Zygmunt Chajzer, Maciej Friedek, Andrzej Młynarczyk i Dariusz Kordek.

Blanka Winiarska, Nina Tyrka, Izabela Janachowska i Agustin Egurrola Blanka Winiarska, Nina Tyrka, Izabela Janachowska i Agustin Egurrola materiały prasowe

Blanka Winiarska uczyła w szkole tańca

Winiarska była też instruktorką w szkole tańca prowadzonej przez Agustina Egurrolę. Na zdjęciu z nim i koleżankami z branży - Niną Tyrką i Izabelą Janachowską.

Blanka Winiarska Blanka Winiarska instagram.com@centrum_tanca_blanka_winiarska

Blanka Winiarska obecnie

Na profilu Winiarskiej na Instagramie rzadko pojawiają się zdjęcia jej samej, zdecydowanie częściej widać ujęcia związane z jej największą pasją. Jeśli jednak już sobie na to pozwoli, widać, że czas się dla niej zatrzymał.

Blanka Winiarska w 'Królowych Życia' Blanka Winiarska w 'Królowych Życia' instagram.com@krolowe_zycia_official

Blanka Winiarska w "Królowych życia"

W 2019 roku Winiarska pierwszy raz od lat pojawiła się w telewizji. Wystąpiła w "Królowych życia", gdzie uczyła tańczyć uczestników - Izabelę Macudzińską-Borowiak z partnerem. Blanka jednak miała okazję znów oczarować widzów swoim tanecznym talentem. 

Blanka Winiarska Blanka Winiarska instagram.com@centrum_tanca_blanka_winiarska

Blanka Winiarska prowadzi szkołę tańca

W 2012 otworzyła szkołę "Centrum Tańca Blanka Winiarska" w Poznaniu i Łomiankach. Na stronie widzimy informację, że to jej "ogromna pasja i nieograniczona forma wyrażania własnej osobowości".

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe chce sprawiać,  by ludzie odczuwali radość z tańca - pisze Blanka.

Ciekawe, czy jeszcze kiedyś pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA