Historia związku Daniela Martyniuka i Eweliny. Od miłości do nienawiści. Skandale, ciąża, huczny rozwód. Jak do tego doszło?

Daniel Martyniuk ma za sobą burzliwy związek z Eweliną Golczyńską, który zakończył się głośnym rozwodem. Po drodze para napotkała wiele przeszkód. Przedstawiamy historię miłości byłego małżeństwa.
Ewelina Golczyńska Ewelina Golczyńska Facebook / Ewelina Golczyńska

Co wiemy o Ewelinie Golczyńskiej?

Ewelina Golczyńska jest młodsza od Daniela Martyniuka o 10 lat. Pochodzi z Wielkopolski, konkretnie ze wsi Władysławów położonej w okolicach Konina. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Turku, a jej największą pasją jest sport i jazda konna.

Zobacz też: Daniel Martyniuk po rozwodzie. Kim jest jego była żona? To "polska Paris Hilton", a jej rodzice mają majątek wart 16 mln

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska Facebook / Daniel Martyniuk

Początki miłości

Martyniuk i Golczyńska poznali się w 2017 roku. Oboje od razu wiedzieli, że będą stanowić parę idealną. Syn króla disco polo oświadczył się swojej wybrance podczas lotu balonem po roku znajomości. Już wtedy para mieszkała ze sobą w apartamencie Martyniuka w Białymstoku. Zakochani nie zwlekali z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak".

Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska - ślub Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska - ślub Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska - ślub

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Po ceremonii zaślubin odbyło się dwudniowe wesele zorganizowane w hotelu Lipowy Most. Rodzice Daniela podarowali młodej parze mercedesa wartego 450 tysięcy złotych. 

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska Facebook / Daniel Martyniuk

Podróż poślubna

W ramach podróży poślubnej nowożeńcy zdecydowali wybrać się do Barcelony. Na wycieczkę przeznaczyli część pieniędzy zebranych z okazji zaślubin. Już wtedy żona Martyniuka była w ciąży.

Daniel Martyniuk - instagram Daniel Martyniuk - instagram Daniel Martyniuk - instagram

Narodziny dziecka

Niedługo później na świat przyszła córka Daniela i Eweliny, Laura. Co ciekawe, dosłownie chwilę przed tym wydarzeniem syn Zenka publicznie obrażał swoją żonę, nazywając ją "gówniarą, która złapała go na dziecko". 

Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk Screen / Facebook / Daniel Martyniuk

Daniel i Ewelina - napięta sytuacja

Niedługo po narodzinach dziecka Daniel Martyniuk oznajmił na InstaStory, że zamierza rozwieść się z żoną. Powodem miało być parcie na szkło oraz to, że Ewelina nie stosuje antykoncepcji. 

Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska, Faustyna Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska, Faustyna Daniel Martyniuk, Ewelina Golczyńska, Faustyna - instagram

Pozew rozwodowy

Daniel szybko zmienił zdanie na temat rozstania, jednak Ewelina złożyła pozew rozwodowy w Sądzie Okręgowym w Koninie. Syn króla disco polo postanowił jednak bojkotować rozwód.

Pozew został złożony już dawno, ale nie zamierzam pojawić się w sądzie - powiedział w rozmowie z Fakt24.
Zenek Martyniuk i Daniel M. Zenek Martyniuk i Daniel M. KAPIF.pl ; Instagram/daniel.martyniuk.39

Zenon Martyniuk o dobrych relacjach w małżeństwie Daniela

Niedługo później autor hitu "Przez Twe oczy zielone" zapewnił, że kryzys między synem a jego żoną został zażegnany.

Daniel i Ewelina świetnie sobie radzą jako rodzice, problemy w związku też mają za sobą, między nimi dobrze się dzieje - zdradził.
Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk - instagram

Afery Daniela Martyniuka

Znany z hulaszczego trybu życia Daniel Martyniuk niejednokrotnie popadał w konflikty z prawem. Jego agresywne zachowanie spowodowało, że trafił do aresztu i otarł się o więzienie. Po wyjściu nie zmienił swojego postępowania i ciągle imprezował, a pod wpływem alkoholu dzielił się swoimi opiniami na różnorodne tematy w mediach społecznościowych. W jednej z instagramowych relacji wyznał, że chce "zniszczyć rząd i władzę rządzącą".

Daniel Martyniuk, Faustyna Daniel Martyniuk, Faustyna Daniel Martyniuk, Faustyna

Spotkanie z byłą dziewczyną

W sierpniu tego roku Daniel Martyniuk spotkał się ze swoją byłą dziewczyną, Faustyną, w jej mieszkaniu. Przypomnijmy, że syn muzyka był z nią związany na długo przed ślubem z Eweliną. Swój udział w potajemnym spotkaniu miała mama Daniela. Danuta Martyniuk zawiozła syna na randkę. Chwilę później Zenon Martyniuk potwierdził, że nieodpowiedzialny syn widuje się z byłą kochanką.

Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk

Ostateczne zakończenie małżeństwa Daniela i Eweliny

Trwające niespełna dwa lata małżeństwo dobiegło końca 21 września 2020 roku. Podczas rozprawy w białostockim sądzie Danielowi towarzyszyła mama, która niejednokrotnie publicznie broniła syna. Nie zabrakło także wszechobecnych paparazzich. Zarówno Danuta, jak i Daniel, wyglądali na bardzo zadowolonych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.