Ile ważą polskie gwiazdy? Marina jest lekka niczym piórko, podobnie zresztą jak Doda. Sprawdźcie sami

Temat wagi wśród gwiazd rodzimego show-biznesu nie jest już tabu. Celebrytki coraz chętniej opowiadają o tym, jak dbają o formę, a także ile dokładnie ważą. Ostatnio zrobiła to Marina. Piosenkarka jest lekka jak piórko. Nie tylko zresztą ona.
Marina Łuczenko-Szczęsna Marina Łuczenko-Szczęsna KAPIF

Marina Łuczenko

Marina od początku swojej obecności w show-biznesie może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jak przystało na żonę sportowca, regularnie ćwiczy i zwraca dużą uwagę na to, co je. Ostatnio pod jednym ze zdjęć na Instagramie zdradziła, że waży około 52 kilogramów. Przy wzroście 168 centymetrów to malutko.

Marina Łuczenko
instaram.com@marina_official

Doda Doda screen Instagram / @dodaqueen

Doda

Doda jest ze sportem za pan brat od dziecka. Przypomnijmy, że jej tata jest olimpijczykiem, a sama artystka jako nastolatka była sportsmenką. Mimo że zrezygnowała z kariery sportowej na rzecz sportu to zdrowe nawyki w niej pozostały. Piosenkarka mierzy 169 centymetrów wzrostu, a jej waga od lat się nie zmienia i wynosi 53 kilogramy. 

Doda
instagram.com@dodaqueen

Małgorzata Socha Małgorzata Socha instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha waży 60 kilogramów, jednak warto też przypomnieć, że aktorka jest dość wysoka. Mierzy 175 centymetrów wzrostu i może pochwalić się figurą modelki, co zawdzięcza ćwiczeniom na siłowni, które chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

10-lecie Teatru 6. piętro Anja Rubik 10-lecie Teatru 6. piętro Anja Rubik kapif

Anja Rubik

O wadze Anji Rubik krążą już legendy. Modelka ma 179 centymetrów wzrostu. Niektóre źródła podają, że ta waży 52 kilogramy, ale są i takie, które twierdzą, że jedynie 47. 

Karolina Szostak Karolina Szostak Fot. karolinaszostak/Instagram

Karolina Szostak

Karolina Szostak przeszła jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz w naszym show-biznesie. Prezenterka schudła ponad 30 kilogramów i teraz waży jedynie 60. To się nazywa dopiero dobra zmiana! 

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma jedynie 161 centymetrów wzrostu. Jej waga jest dość proporcjonalna, bowiem wynosi 49 kilogramów. Aktorka dba o formę nie tylko na siłowni, ale również na treningach do nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Joanna Liszowska Joanna Liszowska KAPIF

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska nie może pochwalić się sylwetką modelki, jednak nie przeszkadza jej to w zdobywaniu komplementów zarówno od mężczyzn, jak i kobiet. Aktorka wygląda zdrowo i naturalnie. Przy wzroście 175 centymetrów waży 68 kilogramów. 

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke KAPIF

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke jest aktorką, więc metamorfozy to dla niej chleb powszedni. Mimo to ta stara się utrzymać stałą wagę wahającą się pomiędzy 56 a 59 kilogramami. Przypomnijmy jedynie, że sama zainteresowana niedawno urodziła dziecko i bardzo szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży. 

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska EAST NEWS

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska jeszcze za czasów zespołu O.N.A ważyła około 70 kilogramów. Odkąd zaczęła solową karierę, znacznie zmieniała wizerunek, w tym także sylwetkę. Jeszcze niedawno plotkowano, że piosenkarka ma problemy z wagą i jest zbyt chuda. Sama zainteresowana w rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że jest zadowolona z tego, jak wygląda, bo sama siebie taką wymyśliła i osiągnęła cel. Mówi się, że artystka waży około 50 kilogramów. 

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Fot. renul_ka/Insragram

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk ma 181 centymetrów wzrostu i waży jedynie 56 kilogramów. Nic dziwnego, że została modelką.