Joanna Kurowska ogłosiła wielki powrót serialu "Graczykowie". Jak zmienili się bohaterowie komedii? Bardzo!

Joanna Kurowska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała internautom bardzo ciekawą wiadomość. Aktorka wróciła wspomnieniami do serialu "Graczykowie", w którym odgrywała jedną z głównych ról. Przy okazji wrzuciła archiwalne zdjęcie i ogłosiła reaktywację komedii. Czy to oznacza, że już wkrótce ruszą zdjęcia do kolejnego sezonu zapomnianego już hitu? Z taką prośbą do producentów zwrócili się ponoć fani serialu. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie "Graczyków".
'Graczykowie' 'Graczykowie' Instagram/ @joannakurowska_official

"Graczykowie"

"Graczykowie" gościli w polskich domach na ekranach telewizorów przez dwa lata: od 1999 do 2001 roku. Aż trudno uwierzyć, że od emisji ostatniego, pięćdziesiątego siódmego odcinka minęły już dwie dekady. Komedia przyciągała rzeszę widzów przed odbiorniki dzięki zabawnym dialogom i kuriozalnym scenom. Prawdziwą furorę robił sąsiad Graczyków - "Buła"!

Joanna Kurowska Joanna Kurowska Agencja Wyborcza.pl/ Instagram @joannakurowska_official

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska, czyli serialowa Jadwiga Graczyk to główna bohaterka komedii. Kobieta wiodła życie u boku męża Wiesława, a jej prawdziwym hobby było snucie marzeń o wygraniu wielkiej fortuny. Jak zmieniła się aktorka? Według nas pani Joanna jest jak wino - im starsza, tym piękniejsza. Cieszymy się, że gwiazda znalazła złoty środek w korzystaniu z medycyny estetycznej. 

Zbigniew Buczkowski Zbigniew Buczkowski Agencja Wyborcza.pl

Zbigniew Buczkowski

Wiesław Graczyk - to właśnie w niego wcielał się przez pięćdziesiąt siedem odcinków Zbigniew Buczkowski. Ta pierwszoplanowa rola była niezwykle charakterystyczna, a widzowie na długo zapamiętają zabawnego 45-letniego sleepingowego. Graczyk podzielał pasję swojej żony, a zdrapki i gra w Lotto były jego nałogiem. 

Paweł Wawrzecki Paweł Wawrzecki KAPiF

Paweł Wawrzecki

Wspominając o "Graczykach", nie można zapomnieć o "Bule", a dokładniej Romanie Bułkowskim - sąsiedzie i najlepszym przyjacielu Graczyków, który uwielbiał towarzystwo kobiet nazywanych przez niego "kuzynkami". Paweł Wawrzecki po mistrzowsku wykreował tę postać. Aktora aktualnie możemy najczęściej zobaczyć na deskach Teatru Komedia. 

Joanna Brodzik Joanna Brodzik Agencja Wyborcza.pl

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik przeszła jedną z największych wizerunkowych metamorfoz w polskim show-biznesie. Młodziutka wówczas aktorka pojawiła się w serialu jako córka Graczyków, Malina. Piękna siedemnastolatka niemal w każdym odcinku starała się znaleźć miłość swojego życia i usidlić narzeczonego. 

Rafał Mohr Rafał Mohr East News

Rafał Mohr

Pamiętacie dziewiętnastoletniego Rafała Graczyka? Młody mężczyzna był niewątpliwie mózgiem rodziny, ponieważ studiował fizykę i filozofię, a racjonalne przemyślenia były jego największym hobby. To właśnie Rafał Mohr mierzył się z omawianą postacią przez dwa lata. Aktor ma na swoim koncie wiele wybitnych ról i artystycznych nagród. Jak teraz wygląda? Aż trudno rozpoznać w nim znanego z "Graczyków" rudzielca. 

Reaktywacja 'Graczyków' Reaktywacja 'Graczyków' Instagram/ @joannakurowska_official

Reaktywacja "Graczyków"

Zbigniew Buczkowski i Joanna Kurowska spotkali się z Krzysztofem Jaroszyńskim, scenarzystą "Graczyków". Wspólnymi siłami mają zamiar reaktywować serial. 

Na Kaszubach będąc, znalazłam stare gazety, które zbierała mojej śp. Mama. Graczykowie, czy ktoś pamięta jeszcze ten serial? Okazuje się, że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować. Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim - czytamy na instagramowym profilu Kurowskiej. 

Cieszycie się z powrotu kultowej komedii?

Więcej o: