Po serii zabiegów 19-letnia Rosjanka wygląda jak żywa Barbie. Nie tylko ona upodobniła się do lalki

Wśród internetowych celebrytek nie brakuje dziwnych trendów. Jednym z nich jest upodabnianie się do znanej chyba wszystkim lalki Barbie. Niedawno do grona żywych lalek dołączyła nastoletnia Tala Kotova z Rosji.
Żywa Barbie Żywa Barbie Instagram/kuklatala

Nowa żywa Barbie w sieci

Tala Kotova ma zaledwie 19 lat, ale już zdążyła poddać się wielu operacjom oraz zabiegom mającym na celu upodobnienie jej do lalki Barbie. W efekcie dziewczyna może poszczycić się ogromnymi ustami i niemniej efektownymi rzęsami. To jej znaki rozpoznawcze. Mimo wyraźniej słabości do chirurgii plastycznej Kotova twierdzi, że jej piersi oraz pupa są dziełem natury, a nie lekarza. Internauci mają jednak swoje zdanie na ten temat.

Żywa Barbie
Instagram/kuklatala

Żywa Barbie Żywa Barbie Instagram/kuklatala

Plastic is fantastic

19-letnia Rosjanka ewidentnie ma tak zwane "parcie na szkło". Na jej instagramowym profilu nie brakuje wyzywających zdjęć, na których eksponuje kolejne zmiany w swoim wyglądzie. Co ciekawe, za operacje Tali płacą jej bogaci rodzice.

Żywa Barbie
Instagram/kuklatala

Valeria Lukyanova Valeria Lukyanova Instagram/valeria_lukyanova21

Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova to jedna z najsławniejszych żywych Barbie w sieci. Ukraińska modelka upodabnia się do lalki głównie za pomocą makijażu i kolorowych szkieł kontaktowych. 34-latka ma też na koncie bardziej inwazyjne ingerencje w wygląd. Zoperowała między innymi nos.

Valeria Lukyanova
Instagram/valeria_lukyanova21

Anella Anella KAPIF.pl

Anella

Polski show-biznes także doczekał się żywej Barbie. Mowa oczywiście o Anelli, która zasłynęła swoimi ogromnymi ustami. Jej kariera nie trwała długo. Latem 2018 roku celebrytka skasowała większość zdjęć z Instagrama, a następnie słuch o niej zaginął. Nieoficjalnie mówi się, że za decyzją Anelli stało rozstanie z partnerem i jednocześnie jej menedżerem.

Anella
East News

Rosyjska Barbie Rosyjska Barbie Instagram/russian_barbie

Angelica Kenova

Angelica Kenova figuruje na Instagramie jako "rosyjska Barbie". Podobieństwa nie sposób jej odmówić. Co ciekawe (i raczej mało prawdopodobne), modelka konsekwentnie podtrzymuje, że jej uroda jest naturalna i nie korzystała z usług chirurga plastycznego. W jednym z wywiadów przyznała nawet, że jeszcze w dzieciństwie zdziwiło ją to, jak bardzo przypomina lalkę Barbie.

Rosyjska Barbie
Instagram/russian_barbie

Czeska Barbie Czeska Barbie Instagram/lolotabella

Gabriela Jirackova

Gabriela Jirackova w wieku 20 lat zdążyła dorobić się tytułu "pierwszej czeskiej Barbie". Influencerka nie ukrywa, że inspirowała się koleżankami z innych krajów, które także postanowiły upodobnić się do plastikowej lalki. Trzeba przyznać, że udało jej się osiągnąć zamierzony efekt.

Czeska Barbie
Instagram/lolotabella

Sarah Burge Sarah Burge East News

Sarah Burge

Skąd pomysł na stanie się żywą Barbie? Bardzo możliwe, że dzisiejsze gwiazdki mediów społecznościowych inspirują się Sarą Burge. Brytyjska celebrytka od kilku dekad poddaje się operacjom, dzięki którym wygląda jak plastikowa lalka. Swego czasu pojawiła się nawet w "Rozmowach w toku".

10.02.2010 Krakow TVN Nagranie programu  Rozmowy w toku ' z udzialem zywej Barbie Sarah Burge N/z Ewa Drzyzga , zywa Barbie - Sarah Burge  fot Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER
East News

Brytyjka już od najmłodszych lat zachęca swoją córkę do ingerowania w urodę. Kilkuletnia Poppy otrzymała od mamy w prezencie między innymi bon na powiększenie piersi. Oczywiście dziewczyna będzie mogła zrealizować go, dopiero gdy skończy 18 lat. Mamy nadzieję, że do tego czasu porządnie się zastanowi.