Wróżono im wielką karierę, a zostali gwiazdami jednej piosenki. Jak dziś wyglądają Ewa Sonnet, Ewelina Flinta i Gabriel Fleszar? Możecie się zdziwić

Ich przeboje śpiewała cała Polska, jednak nie udało im się zrobić spektakularnej kariery na miarę ich możliwości. Jak dziś wyglądają gwiazdy jednego przeboju? Kasia Klich zadbała o formę, Ewelina Flinta zmieniła fryzurę, a Ewa Sonnet zajęła się kontrowersyjnym modelingiem.
Ewelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta zadebiutowała w polskim show-biznesie jako uczestniczka pierwszej edycji polskiego "Idola". Tuż po telewizyjnym show została wydana jej debiutancka płyta, a piosenka "Żałuję" stała się jednym z największych polskich przebojów. 

ewelina flinta
kapif

Na kolejną płytę przyszedł czas w 2005 roku. Nie powtórzyła już sukcesu pierwszej. Z tego krążka pochodzą single 'Nie znasz mnie' i 'Nieskończona historia'. W 2008 roku wraz z Łukaszem Zagrobelnym wydała piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie", co wróżyło powrót na szczyt. Niestety tak się nie stało i piosenkarka powoli odchodziła w cień show-biznesu. 

Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny
KAPIF

Jak Ewelina Flinta wygląda obecnie? Mimo że wycofała się z życia publicznego, to w 2018 roku pojawiła się pojawiła się na 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem. Niestety bardzo szybko znów zrobiło się o niej cicho. Wygląda na to, że wokalistka nie chce reaktywować swojej kariery na dobre. Szkoda.

Fot. Damian Klamka/East News. Krakow 09.06.2018. 14. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - final na krakowskim rynku
Damian Klamka / EN

Podoba wam się jej nowy wizerunek? 

Gabriel Fleszar w 2000 roku Gabriel Fleszar w 2000 roku AKPA

Gabriel Fleszar

Debiutancki singiel Gabriela Fleszara "Kroplą deszczu" zrobił wielką furorę w 1999 roku. Piosenkarz szybko stał się idolem nastolatek i wróżono mu wielką karierę. Przez kilka lat był jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów, jednak po wydaniu drugiego albumu w 2001 roku robiło się o nim coraz ciszej.

Legnica, 04-2000, Gabriel Fleszar - muzyk, zadebiutowal w filmie B. Lindy pt.
KRZYSZTOF WOJCIK/ Forum

W 2011 roku powrócił do telewizji, jako uczestnik "The Voice of Poland", jednak nie udało mu się tam odnieść sukcesu. Gabriel Fleszar nie poddaje się i wciąż zajmuje się muzyką. Dwa lata temu wystąpił w programie TVN "Dzień Dobry Wakacje", gdzie zagrał swój kawałek pt. "Alias". Muzyk zapuścił włosy i zmienił wizerunek. Z trudem można go rozpoznać.

Gabriel Fleszar 2011-10-12
Kapif

 Ewa Sonnet Ewa Sonnet KAPIF

Ewa Sonnet

Ewa Sonnet nagrała piosenkę "i... R&B" i na tym skończyła się jej muzyczna kariera. Mimo to Ewa nie zniknęła tak szybko z show-biznesu. Wystąpiła również w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie szlifowała swoje łyżwiarskie umiejętności.

 Ewa Sonnet
KAPIF

Najbardziej komentowany w mediach był kontrowersyjny wizerunek celebrytki, a dokładniej wielkich rozmiarów piersi, które sama zainteresowana chętnie pokazywała w czasopismach dla panów. 

Ewa Sonnet
CKM

Czym Ewa Sonnet zajmuje się obecnie? Porzuciła muzykę i zajmuje się modelingiem, w dość kontrowersyjnej konwencji. Sesje do których pozuje lekko mówiąc odważne. Przekonajcie się zresztą sami. 


Instagram.com/ real.ewa.sonnet

Ewa Sonnet
Screen z Instagram.com/Ewa Sonnet

Dawno niewidziana Kasia Klich w sobotę pojawiła się na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, na którym pełniła funkcję jurorki. Zobaczcie, jak dziś wygląda. Dawno niewidziana Kasia Klich w sobotę pojawiła się na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, na którym pełniła funkcję jurorki. Zobaczcie, jak dziś wygląda. AKPA/ Agencja Gazeta

Kasia Klich

Kto z nas nie zna piosenki "Lepszy model". Piosenka jest przebojem do dziś, jednak artystce nie udało się nagrać już nic lepszego. Artystka powoli odeszła w cień polskiego show-biznesu. Mówiło się również, że piosenkarka borykała się z depresją.

Kasia Klich
KAPIF

Jakiś czas temu Kasia Klich ponownie zaczęła sporadycznie pojawiać się na salonach. Jak dziś wygląda? Odświeżona fryzura i zmiana stylu na bardziej klasyczny zdecydowanie jej służy. 

Kasia Klich
KAPIF

Maja Kraft Maja Kraft screen Youtube.com 'Moje skrzydła'

Maja Kraft

Maja Kraft w 2000 roku szturmem weszła na polski rynek muzyczny. Niewielu jednak wie, że naprawdę nazywa się Natalia Gryczyńska. Aby być bardziej rozpoznawalną i lepiej zapamiętaną, postanowiła przyjąć pseudonim artystyczny.

Maja Kraft
Okładka płyty 'Moje skrzydła'

Dzięki szybko zdobytej popularności Maja Kraft w 2001 roku związała się ze stacją TVP Polonia, na której antenie prowadziła program muzyczny "Supermuza". Tak szybko, jak Maja stała się znana, tak szybko zakończyła się jej kariera. Rok po premierze debiutanckiej płyty zniknęła z show-biznesu i nigdy nie wydała kolejnego albumu.

Maja Kreft
sesja promująca płytę 'Moje skrzydła'

Gwiazda z Warszawy przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Natalia ma obecnie 36 lat i mieszka na Florydzie. Od kilku lat jest agentką nieruchomości w firmie Douglas Elliman Real Estate. Jej głównym zadaniem jest sprzedaż luksusowych domów.

Natalia Gryczyńska
screen Instagram.com/natalia_gryczynska