Kelly Osbourne publikuje zdjęcia bez makijażu. Porównaliśmy je z tymi od paparazzi

Kelly Osbourne przeszła prawdziwą wizerunkową metamorfozę. Z szalonej nastolatki, która miała problemy z nadwagą i nie odmawiała sobie nielegalnych używek, stała się dojrzałą i piękną kobietą. Na najnowszych zdjęciach paparazzi widać, jak prezentuje się aktualnie.
Kelly Osbourne Kelly Osbourne Fot. kellyosbourne/Instagram

Kelly Osbourne obecnie

Kelly Osbourne aktualnie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu na Instagramie zamieściła fotografie, żeby pochwalić się niebieskimi włosami. Celebrytka nie ukrywa, że ma odrosty. Te są efektem izolacji. Z drugiej strony widać, że Osbourne przesadziła z filtrami. Przez nie (i prawdopodobnie mocny makijaż) nie przypominała siebie. 

Kelly Osbourne bez makijażu Kelly Osbourne bez makijażu For. Instagram/ kellyosbourne

Kelly Osbourne bez makijażu

Dla równowagi Kelly pochwaliła się też fotografiami, gdzie pozuje bez makijażu. Trzeba przyznać, że w takiej naturalnej wersji wygląda dużo lepiej. 

Kelly Osbourne
For. Instagram/ kellyosbourne

Kelly Osbourne Kelly Osbourne Fot. East News

Przyłapana przez paparazzi

Jednak to, jak aktualnie prezentuje się celebrytka najlepiej oddają fotografie, które wykonał paparazzo. Fotoreporter przyłapał gwiazdę na ulicach Los Angeles. Kelly nie była sama, towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Widać było, że oboje doskonale się bawią.

Kelly Osbourne
Fot. East News

Kelly Osbourne Kelly Osbourne PR Photos

Kelly Osbourne w młodości

Kelly Osbourne jest znana dzięki swojemu ojcu Ozzy'emu Osbourne'owi, wokaliście legendarnego zespołu Black Sabbath. Swoją prawdziwą karierę rozpoczęła od wystąpienia w reality show 'Rodzina Osbourne'ów', który był emitowany przez stację MTV. Jak się okazało, to był początek jej późniejszych problemów życiowych.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Uzależniona od narkotyków

Wszyscy wiedzieli, że ojciec Kelly nigdy nie stronił od używek. Niestety, przeniosło się to również na jego dzieci. Zarówno ona, jak i jej młodszy brat Jack, borykali się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Kelly kilka razy trafiała na odwyk do specjalistycznego ośrodka.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Efekt jojo

Kelly próbowała wyjść na prostą i zadbać o siebie. Oprócz walki z nałogiem, chciała również zrzucić zbędne kilogramy. Często jednak dopadał ją efekt jojo i celebrytka przez lata borykała się to ze wzrostem, to ze spadkiem wagi.

Kelly i Ozzy Osbourne Kelly i Ozzy Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Wyjście z nałogu

Kelly ostatecznie udało się wyjść z nałogu. Celebrytka w końcu skupiła się na sobie - zadbała o zdrowie, wygląd oraz karierę. W 2009 roku wzięła udział w programie 'Dancing with the Stars', gdzie jej partnerem był Louis van Amstel. Zajęli trzeci miejsce. Oprócz tego, nagrała trzy albumy i wystąpiła w kilku filmach.