Pamiętacie dzieci z serialu "Przyjaciele"? Teraz są już dorosłe, a wy możecie poczuć się staro

Serial "Przyjaciele" to jeden z największych hitów komercyjnych, jakiego doczekała się amerykańska telewizja. Mimo że od emisji ostatniego odcinka minęło już 16 lat, to ten wciąż cieszy się ogromną popularnością. W serialu głównym bohaterom często partnerowały dzieci. Jak teraz wyglądają? Możecie się zdziwić i poczuć się staro, jak zobaczycie ich aktualne fotki.
Cole Sprouse Cole Sprouse Mat. promocyjne

Cole Sprouse

Cole Sprouse jako dziecko wcielał się w rolę syna Rossa- Bena. Miał wówczas zaledwie 8 lat, ale już wtedy udało mu się skraść serca widzów, co zaowocowało kolejnymi telewizyjnymi propozycjami. Po udanym debiucie w serialu "Przyjaciele" wraz z bratem bliźniakiem, Dylanem, dostał angaż w serialu "Nie ma to jak hotel", który można było oglądać na Disney Channel. 

ACCORDING TO JIM, Larry Joe Campbell, Jim Belushi, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, I Drink Your Milkshake, (Season 7, aired April 22, 2008), 2001-09, photo: Ron Tom / ?Touchstone Television / courtesy Everett Collection
RON TOM / East News

 Później zrobił sobie pięcioletnią przerwę od aktorstwa. Teraz możemy go oglądać w serialu "Riverdale", gdzie wciela się w postać Jugheada Jonesa.

Lili Reinhart i Cole Sprouse na planie serialu 'Riverdale'
Instagram/thecwriverdale

Teraz Cole ma już 27 lat i zaczyna robić poważną aktorską karierę, podobnie jak jego brat Dylan. 

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Vanity Fair, Oscary 2020
AP

Kadr z filmu 'Przyjaciele' Kadr z filmu 'Przyjaciele' East News

Córka Rossa i Rachel

Córkę Rossa i Rachel grały na zmianę dwie aktorki, siostry bliźniaczki. Cali i Noelle Sheldon zadebiutowały na planie kultowych "Przyjaciół" w 2003 roku. Od tamtej pory minęło już 16 lat, a dziewczyny nie zrezygnowały z kariery aktorskiej. 


Instagram

Jak wyglądają teraz? To już dorosłe i piękne kobiety. Zobaczcie zresztą sami.


Instagram

W jednym z wywiadów wyznały, że nie pamiętają czasów, kiedy grały w serialu. Mimo to siostry regularnie chwalą się znajomym, że wystąpiły w tej kultowej produkcji.

-Wiele osób w naszej szkole to ogląda, a większość z nich wie, że w nim grałyśmy i uważają, że to niezwykłe doświadczenie dla nas - wyznała niegdyś Noelle.

Cali, Noelle Sheldon
Instagram/cali.sheldon

trojaczki z 'Przyjaciół' trojaczki z 'Przyjaciół' screen NBC

Trojaczki Phoebe

Serialowa Phoebe pomogła bratu i jego żonie i urodziła im aż trójkę dzieci. Widzowie pamiętają jedynie moment porodu, jednak dzieciaki wróciły na ekran w jednym z późniejszych odcinków. Teraz miałaby już ponad 20 lat. Zobaczcie, jak teraz się prezentują co poniektórzy z nich. 


instagram.com@alexiscimoch

Czujecie się już staro?

Więcej o:
Komentarze (1)
Pamiętacie dzieci z serialu "Przyjaciele"? Teraz są już dorosłe, a wy możecie poczuć się staro
Zaloguj się
  • boo-boo

    Oceniono 1 raz 1

    "Widzowie pamiętają jedynie moment porodu, jednak dzieciaki wróciły na ekran w jednym z późniejszych odcinków. "
    Odróbcie lekcje zanim napiszecie znowu jakieś "mądrości".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX