Zofia Ślotała pokazała swoje mieszkanie na Instagramie. Nie brakuje wielkiej garderoby, ale to kuchnia robi największe wrażenie. Piękna

Zofia Ślotała ostatnie dni spędza w domu. Na Instagramie pochwaliła się rodzinną fotografią z - jak to napisała - "narodowej kwarantanny". Pokazała, jak jej dzieci bawią się z tatą. Kobieta niezbyt często publikuje tak prywatne zdjęcia. Podoba nam się ta "niecodzienna" w jej wydaniu codzienność. Ale jeszcze większą uwagę przykuwają eleganckie wnętrza domu i wielkanocne ozdoby. Przepiękne!
Zofia Ślotała Zofia Ślotała Instagram/ miss_zi

Dzieci Zofii Ślotały podczas zabawy z tatą

Zabawa to idealny czas zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, co zresztą widać na zdjęciu. Jedna z fanek Zosi na Instagramie zasugerowała, że tatuś jest bardziej zainteresowany składaniem ludzików niż same pociechy. Wcale nas to nie dziwi. Córeczka stylistki przegląda  się w lustrzanym stole. Trzeba przyznać, że mebel robi wrażenie. Widać również, że Ślotała jest już przygotowana na Wielkanoc. Żółte kurczaczki i zajączki idealnie wkomponowały się we wnętrze salonu.

Zofia Ślotała Zofia Ślotała Instagram/ @miss_zi

Rajska kuchnia

Zosia pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych zdjęciem swojej kuchni. Wnętrze jest przestronne. Ślotała jest stylistką, więc nic dziwnego, że ma wyczucie również w urządzaniu wnętrz. Nawet artystyczny nieład na blacie nie jest w stanie odebrać temu pomieszczeniu wdzięku. Naszą uwagę przyciągnęły szczególnie żółte barowe krzesła, które idealnie kontrastują z klasyczną bielą i czernią kuchni.

Zosia Ślotała Zosia Ślotała Instagram/ @miss_zi

Pokój dziecięcy okiem stylistki

To jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu Zofii Ślotały. Odkąd jest matką, całą swoją uwagę poświęca dzieciom. W pokoju córeczki nie mogło zabraknąć akcentów, które nadają wnętrzu cukierkowego charakteru. Swoją miłość do maluchów stylistka przelała na modę. Stworzyła markę, która produkuje wyjątkowe ubranka dla kilkuletnich księżniczek. 

Zosia Ślotała Zosia Ślotała Instagram/ @miss_zi

Pokój córeczki

Różowe flamingi, konik na biegunach i domowy namiot sprawiają, że pokój dziewczynki jest niezwykle przytulny i uroczy. Zainspirujecie się takim wystrojem pomieszczenia?

Zosia Ślotała Zosia Ślotała Instagram/ @miss_zi

Garderoba jak marzenie!

Jak na prawdziwą stylistkę przystało, w domu Zofii Ślotały nie mogło zabraknąć ogromnej garderoby. Takie pomieszczenie jest marzeniem niejednej kobiety. Dopiero teraz widać, jak dużo ubrań zgromadziła fashionistka. 

Zosia Ślotała Zosia Ślotała Instagram/ @miss_zi

Zosia Ślotała w "domowej" stylizacji

Nawet gwiazdy mają prawo do tego, żeby czasem zwolnić i odpocząć. Czarna kanapa wydaje się być idealnym miejscem na przemyślenia i chwilowe odłączenie się od świata zewnętrznego, a kwiaty, nawet sztuczne, zawsze umilają widok. Jak Wam się podoba domowa stylizacja Zosi?