Rozstanie i choroba ojca mogły ją załamać, ale Kelly Osbourne jest w formie. Przyłapano ją z nowym mężczyzną i wyglądała na bardzo szczęśliwą

Kelly Osbourne ma za sobą ogromną metamorfozę. Córka Ozzy'ego Osbourne'a ze zbuntowanej nastolatki stała się piękną i dojrzałą kobietą. Niedawno paparazzi przyłapali ją z tajemniczym mężczyzną i nie da się ukryć, że jeszcze nigdy nie wyglądała na tak szczęśliwą.
Kelly Osbourne Kelly Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Młodość Kelly Osbourne

Gwiazda nie miała łatwo. Mimo że jest córką legendarnego artysty, Ozzy'ego Osbourne'a, wokalisty zespołu Black Sabbath, to jednak jej życie nie wyglądało bajkowo. Od zawsze była pod medialnym ostrzałem, do tego występowała w reality show "Rodzina Osbourne'ów". To był początek jej problemów.

 Kelly Osbourne i Miley Cyrus Kelly Osbourne i Miley Cyrus Screen z Instagram.com

Walka z nałogiem

Narkotyki i alkohol były obecne w domu Osbourne'ów. Po używki sięgał zarówno Ozzy, jak i jego syn, Jack. Niestety, Kelly Osbourne poszła w ich ślady i również uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Kilka razy trafiła nawet na odwyk.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne PR Photos

Walka z kilogramami

Kelly Osbourne walczyła nie tylko z nałogami, ale także kilogramami. Problemy zajadała, więc szybko nabierała dodatkowych i zbędnych kilogramów. Walkę przypłaciła efektem jojo - wiele razy tyła i chudła.

Photo Must Be Credited ?Alpha Press 072678 24/02/2013 Kelly Osbourne at the Elton John Aids Foundation 21st Academy Awards Viewing Party at the West Hollywood Park in West Hollywood California Photo Must Be Credited ?Alpha Press 072678 24/02/2013 Kelly Osbourne at the Elton John Aids Foundation 21st Academy Awards Viewing Party at the West Hollywood Park in West Hollywood California ALPHA PRESS/Alpha Press

Zwycięstwo

Ostatecznie Kelly Osbourne udało się wygrać z nałogami. W pewnym momencie skupiła się na sobie - zadbała o zdrowie i karierę. W 2009 roku wzięła udział w show "Dancing with the stars", dzięki czemu mogła pochwalić się świetną formą. Udało jej się zająć nawet trzecie miejsce. Do tego nagrała trzy albumy i wystąpiła w kilku filmach.

Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Instagram/kellyosbourne

Obecna sytuacja

W sierpniu 2019 roku Kelly Osbourne rozstała się z Jimmym Q. Podobno parze ciężko było pogodzić zobowiązania zawodowe z życiem prywatnym. Kelly i Jimmy nie mieli dla siebie czasu, więc zdecydowali się rozstać. To nie był jednak koniec smutnych wydarzeń w życiu gwiazdy. Kilka dni temu jej tata został przyłapany przez paparazzi. Muzyk zdecydowanie nie jest w formie, ma liczne problemy zdrowotne - cierpi na chorobę Parkinsona i ledwo porusza się przy pomocy laski.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne Agencja Forum

Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

Okazuje się jednak, że Kelly Osbourne jest szczęśliwa na przekór losowi. Ostatnio zrobiono jej zdjęcia u boku tajemniczego mężczyzny i wyglądała na szczęśliwą, jak nigdy wcześniej. Być może nowa miłość dodaje jej skrzydeł?

Kelly Osbourne Kelly Osbourne Agencja Forum

Nowa miłość?

Nie wiadomo, kim jest tajemniczy chłopak u boku Kelly, ale widać wyraźnie, że ją uszczęśliwia. Gwiazda cały czas się uśmiechała i wszystko wskazuje na to, że nowy mężczyzna potrafi rozwiać wszystkie jej smutki.