Natalia Oreiro będzie gwiazdą sylwestra TVP. Pamiętacie jej serialową miłość? Facundo Arana mimo upływu lat nadal jest przystojniakiem

Natalia Oreiro ponownie wystąpi w Polsce. Tym razem urugwajska piosenkarka zaśpiewa podczas "Sylwestra Marzeń TVP". W Polsce największą sławę przyniosła jej telenowela "Zbuntowany anioł", w której występowała wraz z Facundo Araną. Od tamtej pory minęło już 20 lat, a serialowy Ivo nadal jest obiektem westchnień.
Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Mat. promocyjne

"Zbuntowany anioł"

Natalia Oreiro i Facundo Arana zasłynęli dzięki serialowi "Zbuntowany anioł". Publiczności na tyle spodobał się ten duet, że razem wystąpili również w innych serialach. Po 20 latach wciąż są wielkimi gwiazdami. Jak dziś wygląda serialowy Ivo?

Facundo Arana Facundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Facundo Arana dziś

Facundo Arana ma dziś 48 lat. Nie każdy wie, ale pochodzący z Buenos Aires aktor ma też hiszpańskie i niemieckie korzenie. 

Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się już wtedy, kiedy skończył 15 lat. Arana zapisał się na warsztaty z aktorstwa, by wyleczyć się z nieśmiałości. Okazało się jednak, że spodobało mu się tam tak bardzo, że postanowił całą swoja przyszłość związać właśnie ze sceną. 

Grał w kilku głośnych telenowelach takich jak: "Alta comedia", "Son de diez" czy "Czarna perła". Jednak to rola rozkapryszonego panicza Ivo w "Zbuntowanym aniele", gdzie zagrał z Natalią Orero, przyniosła mu największą popularność i sławę. 

Facundo Arana Facundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Seriale

Aktor zagrał z Natalią Oreiro w jeszcze jednej produkcji - "Jesteś moim życiem". Telenowela nie była jednak już tak wielkim hitem jak "Zbuntowany anioł". 

W ostatnich latach Arana grał głownie w serialach. Można było go zobaczyć w takich projektach jak: "Kiedy się uśmiechasz", "Farsantes" czy "Noche & dia, junto a vos". 

Facundo Arana Facundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Pierwszy film i nagrody

Na dużym ekranie pojawił się w 2010 roku w filmie "El Agua del fin del mundo" w reżyserii Paula Siero.

Facundo Arana ma na swoim koncie kilka nagród. Został doceniony za podwójną rolę Yago Valdeza i Fabio Sirenio w "Yago, pasión morena" i za postać Tomása w "099 Central", za którą odebrał nagrodę Martina Fierro.

Facundo Arana z rodziną Facundo Arana z rodziną facundoaranatagle/Instagram

Rodzina

Od grudnia 2012 roku Facundo Arana jest szczęśliwym mężem. Jego wybranką została piękna modelka Maria Susini, z którą ma córkę oraz dwóch synów - bliźniaków.

Facundo Arana
facundoaranatagle/Instagram

Facundo Arana Facundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Miłość do zwirząt

Facundo Arana jest wielkim zwierzolubem. Na jego Instagramie na każdym kroku pojawiają się zdjęcia zwierzaków. Są króliki, kaczki, gęsi, konie i wiele innych. 

Aktor ma w domu słodką fretkę oraz królika. 

Facundo Arana
facundoaranatagle/Instagram

Facundo Arana Facundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Sport

Facundo Arana może pochwalić się wysportowanym ciałem, a to dlatego, że dba o aktywność fizyczną. Aktor uwielbia windsurfing. 

Facundo Arana
facundoaranatagle/Instagram

Lata lecą, a Facundo Arana niczym wino. Im starszy, tym lepszy. Poznalibyście go teraz?

Więcej o: