Mała Ania odchodzi z "Warsaw Shore"! Była od samego początku programu. Pamiętacie, jak wyglądała zanim zaczęła poprawiać urodę? Zmiana jest ogromna

Mała Ania podjęła decyzję o odejściu z show "Warsaw Shore". Bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd, a widzowie odczują jej nieobecność. Była w programie od samego początku. Zobaczcie, jak się zmieniała w trakcie tych lat.
Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy w 2013 roku Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy w 2013 roku KAPIF.pl

"Warsaw Shore" na MTV

Program 'Warsaw Shore' pojawił się na antenie MTV w listopadzie 2013 roku. Jego format opierał się na amerykańskim show 'Ekipa z New Jersey'. W jednym domu zamieszkało ośmioro uczestników, których połączyła miłość do ostrego imprezowania. W pierwszej edycji pojawili się Mała Ania, Duża Ania, WG, Ewel0na, Paweł Cattaneo, Śmietana oraz Trybson i Eliza (którzy zostali małżeństwem).

Mała Ania, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Mała Ania, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy KAPIF.pl

Mała Ania w 1. edycji

Najbardziej charakterną osobą okazała się Anna Aleksandrzak. Ze względu na to, że były dwie dziewczyny o tym samym imieniu, nadano im przydomki: 'Mała' i 'Duża'. Pochodząca z Będzina 20-latka miała wtedy czarne włosy i mocno się malowała.

Mała Ania w Kole Plotka Mała Ania w Kole Plotka Screen z Koło Plotka

Mała Ania ocenia siebie

Tamten wizerunek bardzo śmieszy Anię. W 2017 roku wzięła udział w Kole Plotka, gdzie oceniła siebie z tamtego okresu.

Tak wyglądałam, nie wstydzę się tego. Taka byłam ślicznotka kiedyś. Na szczęście jest coś takiego, jak medycyna estetyczna, a ja bardzo lubię z niej korzystać - wyznała.
Mała Ania w 3. sezonie Mała Ania w 3. sezonie Screen z MTV/ Warsaw Shore

Miłość do medycyny estetycznej

W każdym kolejnym sezonie programu byliśmy świadkami przemiany uczestniczki. Zaczęła od zmiany koloru włosów i stała się blondynką. Oprócz tego przed 3. edycją delikatnie powiększyła usta oraz zdecydowała się na operację uszu. Zrobiła to, bo się źle czuła z ich wyglądem:

Nigdy nie miałam problemów z tym, że inne dzieci wytykały mi moje uszy, ale ja zawsze miałam z nimi problem - pisała na swoim blogu.

Po zabiegu poczuła się znacznie pewniejsza siebie:

Doszło mi + 50 do zaje*istości - wyznała.

Warsaw Shore
Facebook.com/Ania Mała Warsaw Shore

Mała Ania Warsaw Shore Mała Ania Warsaw Shore Screen z Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

Coraz większe usta

Ania pokochała wtedy medycynę estetyczną. Jej usta zaczęły rosnąć, a na nią spadła krytyka. Internauci zarzucali jej hipokryzję, że wcześniej krytykowała za taki zabieg Dużą Anię, a teraz sama się na niego zdecydowała. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Mała Ania Mała Ania Instagram.com/ malaa_official

Tatuaże

W międzyczasie narodziła się w niej także miłość do tatuaży. W 2015 roku na jej udzie pojawił się sporej wielkości kwiat.

Bolało do wytrzymania - stwierdziła Mała Ania na Facebooku. - Długo myślałam czy robić sobie tak duży tatuaż, bo przecież jak będę wyglądać na starość ... Teraz już wiem STARO I ZAJEBI*CIE.

Później zrobiła sobie jeszcze kilka, m.in. na brzuchu.

Mała Ania z 'Warsaw Shore' Mała Ania z 'Warsaw Shore' Instagram.com/ malaa_official

Fryzura

Ania pokochała także doczepy. Z natury ma cienkie i rzadkie włosy, dlatego ten zabieg okazał się dla niej zbawienny. Najczęściej decyduje się na jasne, długie pasma. Jednak dalej uwielbia eksperymentować z fryzurami. Rok temu mocno je przyciemniła i była szatynką.

Mała Ania, Warsaw Shore
Instagram.com/ malaa_official

Jednak kolor jej się znudził i wróciła do ulubionego blondu. Jednak nie na długo!

'Warsaw Shore' 12. sezon 'Warsaw Shore' 12. sezon Screen z MTV/ Warsaw Shore

12. sezon "Warsaw Shore"

W najnowszym sezonie Mała zdecydowała się być nieco bardziej naturalna. Zrezygnowała z platynowego koloru na nieco siwawy, zdjęła długie sztuczne rzęsy. W pierwszym odcinku odniosła się także do zarzutów, że powiększyła piersi:

C*cki też są moje - powiedziała ze śmiechem.
Ania Warsaw Shore Ania Warsaw Shore gazeta.tv

Odejście Małej Ani

Teraz trudno rozpoznać w Małej Ani tamtą dawną dziewczynę. Zmiana w wyglądzie jest ogromna, jednak jest coś, co się w niej nie zmienia. To naturalność w zachowaniu i przywiązanie do swoich zasad, co udowodniała w każdym sezonie.

Będzie Wam jej brakować?

Mała Ania,
Instagram.com/ malaa_official

Mała Ania z
CKM