Izabela Janachowska zaprezentowała kolejny wózek syna. Tym razem nie wydała majątku. Cena dość przystępna

Izabela Janachowska od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy, a urokami macierzyństwa chwali się na Instagramie. Ostatnio pokazała kolejny już wózek syna. Tym razem nie zapłaciła za niego dwudziestu tysięcy - cena jest znacznie bardziej przystępna.
Izabela Janachowska z synem Izabela Janachowska z synem instagram.com@izabelajanachowska

Izabela Janachowska

Najnowszym nabytkiem prezenterki jest model "Surf", z firmy Silver Cross. Co ciekawe, ten wózek kosztuje 5 tys. zł, co jak na razie jest ceną najbardziej przystępną ze wszystkich wózków, które do tej pory zaprezentowała Izabela Janachowska. Przypomnijmy, jej syn Christopher jeździ też piękną karocą tej samej marki za około 15 tys. złotych. 


Instagram

Jednak nie tylko Izabela zdecydowała się na kupno wózka za kilka tysięcy złotych. Znane gwiazdy zrobiły podobnie. 

Sara Boruc Sara Boruc Instagram/@mannei_is_her_name

Sara i Artur Borucowie

Sara i Artur Borucowie w maju przywitali na świecie swojego wyczekanego syna. Noah jeździ w wózku marki "Cybex", który kosztuje 4 tys. zł. 

Marcela Leszczak Marcela Leszczak Instagram/misiekkoterski, Instagram/marcelamargerita

Misiek Koterski i Marcela Leszczak

Marcela Leszczak i Misiek Koterski kupili sportowy wózek. Co ciekawe, jest to model "Anex JACOB SPORT", który powstał w wyniku współpracy marki Anex ze znanym polskim projektantem, zwycięzcą programu "Project Runway", Jacobem. Cena takiego modelu to prawie 3 tys. zł.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec instagram.com@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Córka Natalii Siwiec ma już 2,5 roku, jednak swoją pierwszą jazdę miała w prawdziwie królewskim stylu. Model jakim woziła się Mia, kosztuje aż 15 tys. zł. 

Olga Kalicka Olga Kalicka instagram.com@olgakalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka mamą została kilka miesięcy temu. Podobnie jak Sara Boruc, wybrała wózek marki "Cybex", za który zapłaciła 6 tys. zł. Pojazd klasyczny, ale jakże elegancki. 

Robert i Anna Lewandowscy Robert i Anna Lewandowscy instgaram.com@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy kupili Klarze kilka wózków. Na zdjęciu dumnie prezentują się obok "bryki" w stylu retro za około 4 200 złotych - i był to jeden z najtańszych. Ulubioną firmą Lewandowskich był również Cybex. Stąd mieli m.in. model ozdobiony rajskimi ptakami za 6 tys. złotych oraz czarną spacerówkę ze złotymi skrzydłami za ok. 10 000 złotych. 

Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz screen Instagram / @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz podobnie jak pozostałe gwiazdy, pokazała wózek dziecka na Instagramie. 3-letnia już córka Zosia woziła się ekologiczną spacerówką holenderskiej marki Greentom. Cena? 1 400 zł.

Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska Fot. joannakoroniewska/Instagram

Joanna Koroniewska

Koroniewska poszła w ślady koleżanek i kupiła efektowny wózek, chwaląc się nim na Instagramie. Aktorka postawiła na elegancki czarny kolor i delikatne zdobienia na gondoli. Jesteśmy pewni, że "księżniczce" Helence jest w nim bardzo wygodnie.

Więcej o: