Olga Kaczyńska zamieniła wybieg na... salę operacyjną, a Steffen Möller rapuje o bigosie. Życie tych celebrytów odmieniło się o 180 stopni

Olga Kaczyńska zdobyła popularność, kiedy wygrała drugą edycję "Top Model". Ulubienica Joanny Krupy próbowała swoich sił w modelingu, ale obecnie skupia się na studiach medycznych. Zobaczcie, co słychać u innych celebrytów, którzy zniknęli z show-biznesu i znaleźli zupełnie nowe pasje.
Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska Instagram.com/ olgakaczynska

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska jest zwyciężczynią drugiej edycji programu "Top Model". Kaczyńska po programie początkowo skupiła się na karierze modelki. Chodziła po wybiegach największych polskich projektantów, pojawiała się w magazynach modowych, brała udział w kampaniach reklamowych. Pojawiła się także za granicą, m.in. w Londynie i Miami. 

Okazuje się, że modelka ostatecznie wybrała jednak naukę i od 2015 roku studiuje medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nasz ulubiony przedmiot w szkole to przerwa ??

Post udostępniony przez Olga Kaczynska (@olgakaczynska) Maj 20, 2019 o 5:47 PDT

Olga Kaczyńska
Fot. olgakaczynska/Isnatagram

Steffen Möller Steffen Möller AKPA

Steffen Möller

Steffen Möller zyskał sympatię Polaków dzięki udziałowi w programie "Europa da się lubić", gdzie przełamywał stereotypy na temat Niemców i niemieckiej kultury. Później Möller zagrał w "M jak miłość" i zyskał jeszcze większą popularność.

Po tym, jak sympatyczny Niemiec zrezygnował z roli w serialu, słuch o nim zaginął. Czym zajmuje się dziś? 

Steffen Möller
Fot. Steffen Möller/Facebook

Okazuje się, że Möller na poważnie zajął się pisarstwem. W 2016 roku wydał książkę "Viva Warszawa. Polska dla zaawansowanych", a niebawem - bo już w sierpniu 2019 roku - w księgarniach pojawi się kolejna pozycja jego autorstwa. Mowa o reportażu "Weronika, dein Mann ist da. Wenn Deutsche und Polen sich lieben". 

Steffen Möller
Screen http://steffen.pl

Co więcej Möller realizuje się jako stand-uper oraz muzyk. Właśnie nagrał nową piosenkę, w której rapuje na temat... bigosu.

Maciej Kowalewski Maciej Kowalewski Mat. prasowe

Maciej Kowalewski

Maciej Kowalewski przed laty wcielał się w postać Franka w serialu "Lokatorzy", któremu ciągle brakowało pieniędzy i szukał sposobu na to, jak zarobić i się przy tym zbytnio nie napracować. Dziś aktor ma 48 lat i jest ojcem trójki dzieci. Jego wygląd mocno się zmienił, jednak nie chodzi tylko o upływ czasu. Kowalewski zapuścił włosy i brodę, przez co można mieć trudności z rozpoznaniem go.

Nie każdy wie, że od dawna jest cenionym pisarzem i reżyserem teatralnym. Za swoją działalność, głównie jako autor sztuk, zbiera wiele pochwał oraz zdobywa cenne nagrody i wyróżnienia.


Facebook.com/ kowalewskimaciej

u14.02.2018 Warszawa   Proba dla mediow spektaklu CASA VALENTINA fot. Tomasz Urbanek/East Newsn/z: Maciej Kowalewski
TOMASZ URBANEK/ EAST NEWS

Piotr Galiński, Iwona Pavlović Piotr Galiński, Iwona Pavlović KAPIF

Piotr Galiński

Piotr Galiński zdobył popularność jako juror w "Tańcu z Gwiazdami" w latach 2005-2011. Tancerz i choreograf w 2007 roku, na fali popularności, wydał książkę kucharską zatytułowaną "Taniec z garami. Kuchnia na moją nutę". Jesienią 2013 roku prowadził natomiast kulinarny program "Taniec z garami", który był emitowany w telewizji TVR. Jesienią 2016 roku brał udział w celebryckiej wersji programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", emitowanym w telewizji Polsat. Na tym kariera medialna Galińskiego się zakończyła.

Dla choreografa odejście z show-biznesu nie jest jednak powodem do żalu. 

Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu - przyznał w jednym z wywiadów. 

Tancerz jest zadowolony, że teraz w jego życiu nie ma paparazzi, a jego zdjęcia nie pojawiają się na pierwszych stronach tabloidów. 

Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam - mówił w "Be Slow". 

Choreograf prowadzi teraz spokojne i szczęśliwe życie - ma mieszkanie i gospodarstwo na Mazurach. Hoduje tam kury i uprawia ekologiczne warzywa. Jak widać, popularność nie jest marzeniem dla każdego.

Piotr Galiński
Kapif

Aleksander Ihnatowicz Aleksander Ihnatowicz Facebook.com/ Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz w latach 1999-2007 wcielał się w rolę Romka w serialu "Rodzina zastępcza". Okazuje się, że popularność, którą zdobył dzięki produkcji, była dla niego bardzo męcząca. 

Ihnatowicz podjął więc decyzję o odejściu z serialu i zniknął z mediów. Poświęcił się studiom informatycznym i to właśnie z informatyką związał swoją przyszłość. Dziś jest inżynierem programowania.

34-latek założył już rodzinę. Nie jest jednak przekonany czy chciałby, żeby jego dzieci również spróbowały swoich sił w aktorstwie.

Ja bym się zastanawiał. Musiałbym to mocno rozważyć. Było dużo plusów, ale i minusów. Zdarzały się dni, że chodziłem spać o dwunastej w nocy. Były nocne zdjęcia, lub po prostu dłużej schodziło nam się na planie. Opuszczałem szkołę i to był w zasadzie największy problem - wyznał w wywiadzie dla "DDTVN".
Kadr z programu Tata, a Marcin powiedział Kadr z programu Tata, a Marcin powiedział fot. Facebook/Tata, a Marcin powiedział

Mikołaj Radwan

Kto by nie pamiętał bystrzaka z krótkometrażowego serialu "Tata, a Marcin powiedział"? Mikołaj Radwan, który wcielił się w głównego bohatera, w niczym nie przypomina dzisiaj chłopca sprzed lat. Podobnie jak Ihnatowicz, postawił na karierę programisty. Po ukończeniu studiów informatycznych na Uniwersytecie Warszawskim zatrudnił się w dużej korporacji. Dziś jego główną pasją jest sport. 34-letni Radwan jest zapalonym rugbystą.

Mikołaj Radwan
FORUM

Karolina Borkowska na planie serialu 'Na dobre i na złe' z Krzysztofem Pieczyńskim Karolina Borkowska na planie serialu 'Na dobre i na złe' z Krzysztofem Pieczyńskim AKPA

Karolina Borkowska

Karolina Borkowska - córka aktora Jacka Borkowskiego zyskała popularność w latach 90., kiedy grała Agnieszkę Walicką w serialu "Na dobre i na złe". Później pojawiła się także w "Pierwszej miłości", gdzie wcieliła się w rolę tancerki erotycznej, a następnie zniknęła z ekranów.

W 2010 roku wzięła ślub z Pawłem Bylickim, cztery lata później została mamą syna Jakuba. Aktualnie wraz z mężem prowadzi własną agencję public relations - Public Dialog.

-Borkowska Karolina, Borkowski Jacek2019-01-28
KAPIF.pl


Facebook.com/ borkowskakarolina

Matylda Damięcka, Mateusz Damięcki, Maciej Damięcki Matylda Damięcka, Mateusz Damięcki, Maciej Damięcki Kapif

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka odkąd zakończyła swoją przygodę z serialem "Na Wspólnej" praktycznie w ogóle nie pojawia się w mediach. Po zniknięciu z ekranów zajęła się z muzyką i zaczęła jeździć po festiwalach muzycznych. Obecnie nadal spełnia się artystycznie - rysuje.

,Damiecki Mateusz, Damiecka Matylda2018-05-05
KAPIF.pl

Damięcka prowadzi na Facebooku i Instagramie profile "The Girl Who Fell on Earth", na których umieszcza swoje szkice. Jej rysunki są proste, ale łatwo odnaleźć w nich nawiązania do współczesności. Często jej prace składają się nie tylko ze szkicu, ale także opatrzone są opisem pasującym do tego, co przedstawia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

" happy cat " #grumpycat #rip

Post udostępniony przez Matylda Damięcka (@thegirlwhofellonearth) Maj 17, 2019 o 5:43 PDT

Bartosz Arłukowicz Bartosz Arłukowicz akpa

Bartosz Arłukowicz

Bartosz Arłukowicz dziś kojarzony jest z polityką, choć jeszcze w 2000 roku robił karierę w show-biznesie. To właśnie wtedy stacja TVN wyemitowała popularne reality-show "Agent". Arłukowicz nie tylko wziął udział w formacie, ale też został jego zwycięzcą, zgarniając 125 tysięcy złotych.

Obecnie Bartosz Arłukowicz pojawia się w mediach, ale jako poseł. W latach 2011-2015, za rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, pełnił funkcję ministra zdrowia. 

Nie każdy wie, ale polityk z wykształcenia jest pediatrą. 

Ag, AW, MŁ

Więcej o: