Natalia Lesz wraca do show-biznesu. Pamiętacie najciekawsze momenty jej kariery? O pewnym romansie sama chciałaby zapomnieć

Dekadę temu Natalia Lesz zapowiadała się na prawdziwą gwiazdę. Ambitna i bogata dziewczyna z Warszawy nagrywała piosenki, próbowała swoich sił jako aktorka, a nawet wdała się w głośny swego czasu romans z Kubą Wojewódzkim. Po kilku latach medialnej ciszy celebrytka postanowiła wrócić do show-biznesu. Pamiętacie najciekawsze momenty jej kariery?
Natalia Lesz Natalia Lesz Instagram/natalia_lesz

Powrót Natalii Lesz

W dość krótkim czasie Natalii Lesz udało się zaskarbić sympatię sporej grupy fanów. Z pewnością ucieszy ich fakt, że 37-latka wraca do show-biznesu. Celebrytka pochwaliła się ostatnio w sieci zdjęciem z planu zdjęciowego serialu 'Gabinet nr 5'. Produkcję będzie można oglądać jesienią na antenie TV4.

Serial to jednak nie wszystko.

Byłaś jedną z nielicznych polskich wokalistek z piosenkami na światowym poziomie - skomentował jej ostatnie zdjęcie jeden z fanów.

Na odpowiedź Lesz nie trzeba było długo czekać.

Bardzo dziękuję! Będą nowe piosenki.
Natalia Lesz Natalia Lesz Agencja Gazeta

Debiut

Debiutancki album Natalii Lesz (zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem) został wydany w 2008 roku. Krążek spotkał się z ciepłym odbiorem krytyków. Jeden z singli był nawet notowany na amerykańskiej liście przebojów Billboard.

Sukces początkującej piosenkarki przełożył się na wiele wyróżnień w branży muzycznej. Lesz miała okazję supportować między innymi Celine Dion i Mikę.

Natalia Lesz Natalia Lesz Kapif

Międzynarodowa kariera

Lesz bardzo szybko wydała kolejną płytę. W międzyczasie nagrała też cover przeboju z lat 60. - "Batumi" z repertuaru Filipinek. Piosenka ta została wybrana przez rząd Gruzji do promocji państwa w Polsce. Gruzini musieli być najwyraźniej zadowoleni ze współpracy z Natalią. Kilka lat później została twarzą popularniej w tym kraju wody mineralnej Borjomi.

Wojewódzki i Lesz/ KAPIF Wojewódzki i Lesz/ KAPIF Wojewódzki i Lesz/ KAPIF

Kuba Wojewódzki

Młoda, piękna i zdolna - nic dziwnego, że życie prywatne Natalii Lesz od razu zaczęło interesować tabloidy. Szczególnie głośno mówiło się o dwóch związkach piosenkarki, mimo że jeden z nich nigdy nie został oficjalnie potwierdzony przez żadną ze stron.

Chodzi oczywiście o znajomość wokalistki z Kubą Wojewódzkim. Para była kilkukrotnie widziana ze sobą na początku kariery Lesz w 2009 roku. Mieli nawet wyjechać razem na wakacje za ocean. Wokalistka dopiero po kilku latach powiedziała tajemniczo w wywiadzie z 'Galą', że była 'jedną z baaaaaardzo wielu kobiet' showmana.

Natalia Lesz i Bartosz Głogowski. Natalia Lesz i Bartosz Głogowski. KAPiF

Bartosz Głogowski

W 2011 roku Natalia Lesz spotykała się z Bartoszem Głogowskim. Ich związek był krótki, ale za to szeroko komentowany przez media, a to dlatego że dla piosenkarki, aktor zostawił swoją narzeczoną z dzieckiem.

Natalia Lesz w roli tancerki Mileny. Natalia Lesz w roli tancerki Mileny. Mat. prasowe

Aktorstwo

Mimo że Lesz zadebiutowała jako piosenkarka, to w dalszych latach swojej kariery bardziej, niż na muzyce skupiła się na byciu aktorką. Można ją było oglądać w takich serialach jak: 'Tancerze', 'Hotel 52', 'Plebania' czy 'Komisarz Alex'. Celebrytka występowała także na deskach teatrów.

Natalia Lesz Natalia Lesz Instagram/natalia_lesz

Życie rodzinne

W 2013 roku piosenkarka związała się z Adamem Maciejewskim. Chirurg zasłynął tym, że jako pierwszy w historii przeprowadził udany przeszczep twarzy. Dla miłości, Lesz zrezygnowała z mieszkania w Warszawie i przeprowadziła się do Gliwic.

Kilka miesięcy później para zaręczyła się, a niedługo po tym na świecie pojawiła się ich córka Alicja. Od tamtej pory celebrytka zaczęła wycofywać się z życia publicznego.

Natalia Lesz Natalia Lesz KAPIF.pl

"Mali Giganci"

W 2015 roku Natalia Lesz na chwilę wróciła do telewizji. Wzięła wtedy udział w programie 'Mali Giganci'', gdzie wcielała się w rolę opiekunki jednej z drużyn uzdolnionych dzieci.

Natalia Lesz pokazała się po długiej nieobecności Natalia Lesz pokazała się po długiej nieobecności forumgwiazd.com.pl / FORUM

Wielki powrót

Myślicie, że tym razem Natalia Lesz zostanie w polskim show-biznesie na dłużej?