Córka Elvisa Presleya dawno nie pokazywała się publicznie. Nic dziwnego, nie wygląda najlepiej

Lisa Marie Presley ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Przedwczesna śmierć ojca, wykorzystywanie seksualne, nieudane małżeństwa... Te problemy odbiły się na zdrowiu psychicznym gwiazdy. 51-latka ma za sobą kilka pobytów w szpitalach psychiatrycznych. Nie jest też tajemnicą, że córka Elvisa zmaga się z uzależnieniem od narkotyków.
Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Coleman-Rayner / Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Lisa Marie Presley: problemy ze zdrowiem

Córka Elvisa Presleya - Lisa Marie Presley - nie wygląda ostatnio dobrze. 51-latka przestała być bywalczynią na salonach, przytyła i nie przypomina już siebie sprzed lat. 

Teraz zagraniczne media donoszą, że Lisa Marie Presley po raz pierwszy od miesięcy pokazała się na ulicach Nowego Jorku. Piosenkarka była bowiem widziana w Dylan's Candy Bar na Manhattanie.

To też jej pierwsze publiczne wyjście od czasu emisji dokumentu "Leaving Neverland". Amerykańskie tabloidy rozpisywały się przy tym, że Lisa Marie Presley - jako była żona Michaela Jacksona - bardzo przeżyła reakcję opinii publicznej, jaką wywołał film. 

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley East News

Lisa Marie Presley na odwyku

Lisa Marie Presley od lat boryka się bowiem z uzależnieniem od narkotyków. Na początku tego roku paparazzi przyłapali ją pod kliniką. Córka króla rock'n'rolla nie była z tego powodu zadowolona. Jej stan, delikatnie mówiąc, nie był dobry - córka Presleya ledwie stała.

Elvis Presley i Lisa Marie Presley Elvis Presley i Lisa Marie Presley Fot. lisa_mariepresley/Instagram

Elvis Presley i Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley nie ma jednak łatwego życia. Miała zaledwie dziewięć lat, kiedy jej ojciec, Elvis Presley, zmarł. Od tego momentu było tylko gorzej. Jej matka, Priscilla Presley, po śmierci męża szybko znalazła sobie nowego partnera. Okazało się, że ten molestował nastoletnią wówczas Lisę. Ta wstrząsająca informacja wyszła na jaw dopiero kilka lat temu. 

Była niechcianym dzieckiem i marzyła o tym, aby zostać idealną matką. Przyznała mi się, że była molestowana w wieku 13 lat. Przez chłopaka swojej mamy - mówi znajomy piosenkarki w rozmowie z magazynem "People".
Michael Jackson i Lisa Marie Presley Michael Jackson i Lisa Marie Presley Globe Photographer/East News

Lisa Marie Presley i nieudane małżeństwa

Lisa Marie Presley nie zaznała też szczęścia w życiu miłosnym. Gwiazda była aż czterokrotnie zamężna - z żadnym z mężczyzn nie udało jej się jednak ułożyć życia. 

W 1988 roku wyszła za Danny'ego Keough i urodziła mu dwoje dzieci - Danielle Riley oraz Benjamina Storma. Lisa rozwiodła się z muzykiem 6 maja 1994 roku. 

Niedługo później, bo w już 18 maja 1994 roku, piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu u boku Michaela Jacksona. To małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Powodem jego rozpadu miała być różnica charakterów małżonków. 

FILE - In this April 18, 1995, file photo, pop star Michael Jackson and Lisa Marie Presley, behind him at left, walk with children that were invited guests at his Neverland Ranch home in Santa Ynez, Calif. The co-executor of Jackson
Fot. Mark J. Terrill / AP Photo

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley. Nicolas Cage i Lisa Marie Presley. screen z tvgudie.com

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley

Kolejnym wybrankiem serca Presley był Nicolas Cage. Aktor oświadczył się piosenkarce w 2002 roku, a już dziesięć dni po oświadczynach nastąpił ślub. Pośpiech okazał się złym doradcą - małżonkowie wytrwali ze sobą jedynie... cztery miesiące. 

W 2006 roku Lisa poślubiła Michaela Lockwooda, któremu urodziła bliźniaczki - Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann. Rodzinna sielanka nie trwała długo. Lockwood miał bowiem molestować obie córki. Gdy sprawa wyszła na jaw, Lisa rozwiodła się z mężem i oskarżyła go o przechowywanie dziecięcej pornografii.

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley Matt Baron/REX/Shutterstock / %Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Lisa Marie Presley - kariera muzyczna

Lisa Marie Presley próbowała też szczęścia w karierze muzycznej. Na tym polu również nie osiągnęła większych sukcesów. W latach 2003-2012 wydała trzy płyty, ale tylko pierwsza zyskała status platynowej. 

W tym czasie również koncertowała, ale mimo wysiłków, nigdy nie stała się tak popularna jak jej ojciec. 

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley Bim/Broadimage / Bim/Broadimage/EAST NEWS

Lisa Marie Presley straciła fortunę

Lisa Marie Presley odziedziczyła fortunę po ojcu - szacowano, że było to aż 100 milionów dolarów. Okazuje się jednak, że dziś na koncie Lisy nie pozostało wiele. Manager piosenkarki - Barry Siegel - miał zdefraudować znaczną część jej majątku. Później sama Lisa zainwestowała w produkcję "American Idol", która niestety zbankrutowała. 

Media donoszą, że obecne fundusze piosenkarki wynoszą zaledwie... około 14 tysięcy dolarów.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.