Solange jest córką Beyonce, a Nicolas Cage jest wampirem... Poznajcie najbardziej zaskakujące teorie spiskowe dotyczące gwiazd. Niektóre są naprawdę ciekawe

Świat pełen jest tajemnic. Show-biznes także. Internauci stworzyli wiele teorii spiskowych na temat gwiazd. Wszyscy słyszeliśmy o tym, że Elvis Presley żyje, a książę Harry nie jest synem księcia Karola. Ale wiedzieliście, że niektórzy wierzą, że Nicolas Cage to tak naprawdę wampir? Zobaczcie, co jeszcze wymyślono.
Solange i Beyonce Solange i Beyonce Instagram.com/solangeknowles___

Solange jest córką Beyonce

Na temat Beyonce pojawiło się kilka teorii. Najgłośniejsza z nich mówi o tym, że piosenkarka nigdy nie była w ciąży i jedynie udawała, a jej córkę Blue Ivy urodziła surogatka. Poza tym ma fałszować swoją datę urodzenia i tak naprawdę nie ma 37 lat, a jest 7 lat starsza. Przez to pojawiły się domysły, że jej młodsza siostra Solange, która w tym roku skończy 33 lata, jest tak naprawdę jej córką. Jednak rodzinie ponoć zależy na tym, żeby utrzymać to w tajemnicy, gdyż piosenkarka miała zajść w ciążę jako nastolatka. Jej rodzice Tina i Matthew Knowles wiedzieli, że to może zaszkodzić jej wizerunkowi i postanowili udawać, że to oni są rodzicami Solange. Przekonuje Was to tłumaczenie?

Nicolas Cage Nicolas Cage East News

Nicolas Cage jest wampirem?

Nicolas Cage jest nieśmiertelny, albo jest wampirem? Taka teoria spiskowa krąży w mediach od ponad 8 lat. Faktycznie aktor przez ostatnie lata nie zmieniał się drastycznie, a na jego twarzy nie ma wielu zmarszczek. Wydawało nam się jednak, że to raczej efekt zabiegów w salonach medycyny estetycznej i dbania o zdrowie. Internauci mają jednak inne zdanie na ten temat. O co chodzi? W 2011 roku sprzedawca antyków Jack Mord wystawił na serwisie eBay fotografię z około 1870 roku, a ludzie szybko dopatrzyli się, że mężczyzna ze zdjęcia to nikt inny jak właśnie Nicolas Cage!

Nicolas Cage
Demotywatory.pl

W 2012 roku tę niezwykła sprawę rozwiązał sam Nicolas Cage, który w u Davida Lettermana przyznał:

Nie można robić zdjęć wampirom. Nie piję też krwi, a kiedy ostatni raz patrzyłem w lustro, widziałem własne odbicie - żartował.
LaToya Jackson LaToya Jackson AP/Jason Redmond

Michael Jackson i Latoya to ta sama osoba

Nie wiadomo na jakiej podstawie powstała ta teoria, ale niektórzy są pewni, że Michael i jego siostra Latoya są jedną i tą samą osobą. Ci, którzy w to wierzą, za nic mają zdjęcia, na których pozują razem.

Michael Jackson
East News/mat.promocyjne HBO

Książę Harry Książę Harry Fot. Kirsty Wigglesworth / AP Photo

Książę Harry nie jest synem księcia Karola

O tym, że książę Harry nie jest synem księcia Karola, słyszymy od dawna. Od lat media doszukują się podobieństwa księcia do kochanka Diany, Jamesa Hewitta. Mieli oni romans przez 5 lat. Kiedy się zakończył, dla mężczyzny był to koniec świata. James chciał nawet popełnić samobójstwo. Po latach zaczęto dostrzegać podobieństwo między kochankiem Diany a księciem Harrym! Plotki podsycał też fakt, że kochankowie spotykali się 18 miesięcy przed narodzinami Harry'ego. W końcu przed dziesięcioma laty, "News of The World" doprowadzili do badań DNA. Pobrali wówczas próbkę materiału genetycznego od Jamesa i włos z głowy księcia Harry'ego. Wtedy okazało się, że James nie jest ojcem księcia.

FILE - In this Feb. 24, 1981 file photo Britain's Prince Charles and Lady Diana Spencer pose following the announcement of their engagement.  Princess Diana died in a Paris car crash in 1997 after a messy divorce from Charles that for a time tarnished his standing with the British public, but as Prince Charles turns 70 Wednesday Nov. 14, 2018, he has recently taken a more visible role representing the queen at some important national events. (AP Photo/Pool, File)
Fot. RON BELL / AP Photo

To jednak wciąż nie uciszyło podejrzeń dotyczących tego, kto jest biologicznym ojcem księcia.

Justin Bieber Justin Bieber screen Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber to... jaszczurka

Na początku 2017 r. australijska strona opublikowała (a następnie usunęła) raport, w którym świadkowie twierdzili, że widzieli Justina, który zmienia się publicznie w jaszczurkę! Usunięcie artykułu sugerowałoby większości ludzi, że historia była bzdurą, ale spekulacje nie zostały przerwane. Inna strona twierdziła, że ??Justin był członkiem "dominującej linii gadów-iluminatów". Hmm, ciekawe.

Paul McCartney zagra w Polsce Paul McCartney zagra w Polsce fot.Eastnews

Paul McCartney nie żyje

Zwolennicy teorii donoszą, że Paul McCartney nie żyje już od ponad 50 lat. Ich zdaniem zginął w wypadku samochodowym w 1966 roku, a Beatlesi ukryli ten fakt i podstawili jego sobowtóra. Znaleźli wskazówki na zdjęciach i w tekstach. Są pewni, że najsłynniejsza okładka płyty "Abbey Road" jest podobno "oddaniem hołdu" Paulowi i przedstawia symbolicznie jego pożegnanie.

Britney Spears Britney Spears Fot. MATT YORK / AP Photo

Britney Spears zginęła w wypadku samochodowym

Według niektórych, nie żyje także Britney Spears. Jak donosiła strona BritneyIsDead.com, zginęła ona w wypadku samochodowym w 1998 roku. Co więcej, jej ówczesny chłopak, czyli Justin Timberlake, zapadł w śpiączkę. Po tej informacji wytwórnia wokalistki rozpoczęła poszukiwania zastępczyni. Ponoć wybrali dziewczyną spotkaną w supermarkecie - Britney Shears, którą później zastępowały inne sobowtórki piosenkarki. To ma tłumaczyć zmienne nastroje gwiazdy i jej kryzysy emocjonalne.

Przekonała Was któraś z tych teorii?