Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w takich samych sukienkach. Obu spodobał się ten sam zwierzęcy wzór. Która z nich wygląda lepiej?

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak zakochały się w takiej samej sukience. Co prawda nie pojawiły się w niej na jednej imprezie, ale i tak na pewno nie są z tego powodu zadowolone. Zobaczcie, kto jeszcze ubrał się identycznie.
Agnieszka Hyży, Edyta Górniak Agnieszka Hyży, Edyta Górniak AKPA

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak

Agnieszka Hyży w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" pojawiła się w krótkiej, obcisłej, żółtej sukience w czarne cętki. Pochodzi ona z kolekcji polskiej marki AGGI i kosztuje 649 zł. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem i napisała:

Cętki, panterki i takie tam tygrysice. Kto lubi?

Wśród komentujących powinna znaleźć się Edyta Górniak, która w swojej szafie ma identyczną kreację. Piosenkarka pojawiła się w niej w studiu "Dzień Dobry TVN". Dobrze, że obie wybrały inne dodatki. Prezenterka dobrała do niej czarne szpilki, a diwa wysokie kozaki w tym samym kolorze. Która Waszym zdaniem wyglądała lepiej?

Agnieszka Hyży
AKPA

Edyta Górniak
AKPA

Martyna Kodratowicz, Ula Dębska Martyna Kodratowicz, Ula Dębska EAST NEWS

Ula Dębska i Martyna Kodratowicz

Znacznie gorzej miały Ula Dębska i Martyna Kodratowicz, które pojawiły się w takim samym zestawie na jednej imprezie. Aktorka "Pierwszej Miłości" i prezenterka Eska TV bawiły się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu w takim identycznym modelu garnituru. Obie zdecydowały się także na ten sam - żółty - kolor! Ciekawe, jakie miały miny, kiedy się zobaczyły.


fot.Eastnews


fot.Eastnews

Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni Instagram.com/ annalewandowskahpba, mannei_is_her_name

Anna Lewandowska i Marina

Anna Lewandowska i Marina nie ukrywają, że mają słabość do luksusowych marek. Obie wybrały tę samą sukienkę od Isabel Marant, która kosztowała ok. 1000 euro. "Lewa" założyła ją na randkę z mężem, Robertem Lewandowskim, a piosenkarka podczas wakacji z mężem, Wojciechem Szczęsnym, i przyjaciółmi: Arturem i Sarą Boruc.

Maffashion, Jessica Mercedes, Tomaotomo - pokaz mody Maffashion, Jessica Mercedes, Tomaotomo - pokaz mody KAPIF.pl

Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes 4 lata temu pojawiły się na pokazie Tomaotomo w identycznych sukienkach. Blogerki modowe wybrały czarne kreacje z frędzlami na dole. Prawdopodobnie była to zaplanowana akcja, gdyż radośnie razem pozowały na ściance.

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska Instagram.com/annalewandowskahpba, chodakowskaewa

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska nie tylko uwielbiają zdrowy styl życia, lecz także podobne rzeczy. Obie pojawiły się w tej samej białej sukience. Fani trenerek od razu dostrzegli, że mają tę samą kreację. W komentarzach przeprowadzili sondę, która lepiej w niej wygląda.

Pięknie leży na każdej z nas - napisała "Choda" na Instagramie.
Dorota Gardias, Anna Mucha Dorota Gardias, Anna Mucha KAPIF.pl

Anna Mucha i Dorota Gardias

Anna Mucha i Dorota Gardias zakochały się w tej samej czerwonej sukni. Pierwsza na salonach była w niej pogodynka. Najwidoczniej aktorce tak się ona spodobała, że rok później zdecydowała się ją założyć na prezentację ramówki TVP.

Dorota Gardias
KAPIF.pl

Anna Mucha
KAPIF.pl

Barbara Kurdej-Szatan, Zosia Ślotała Barbara Kurdej-Szatan, Zosia Ślotała KAPIF.pl

Barbara Kurdej-Szatan i Zosia Ślotała

Barbara Kurdej-Szatan i Zosia Ślotała emanowały seksapilem w czarnej sukni z rozcięciem na nodze. Obie wyglądały w tej samej kreacji świetnie.

Doda kontra Małgorzata Rozenek-Majdan Doda kontra Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram/dodaqueen, m_rozenek

Doda i Rozenek

Wiele mówi się o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan kopiuje styl Dody. Zdjęcia ich stylizacji nie pozostawiają wątpliwości, że mają podobny gust. Nie raz zdarzyło się też, że "Perfekcyjna" pojawiła się w identycznej stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda
KAPIF.PL, Instagram.com/ m_rozenek

Doda, Rozenek, Majdan
Instagram.com/ m_rozenek, dodaqueen