O tych tancerzach z "Tańca z gwiazdami" było kiedyś głośno. A co słychać u nich dzisiaj? Niektórzy zmienili swoje życie o 180 stopni

Łukasz Czarnecki, Blanka Winiarska, Aneta Piotrowska i inni. Ci tancerze z "Tańca z gwiazdami" byli kiedyś naprawdę popularni. Jednak zrobiło się o nich ciszej w momencie, kiedy zniknęli z tanecznego show. Czym się zajmują dzisiaj? Zobaczcie naszą galerię!
Robert Rowiński Robert Rowiński Kapif

Robert Rowiński

Robert Rowiński w "Tańcu z Gwiazdami" był obecny przez pięć edycji. Tańczył m.in. z Anetą Kręglicką, Aleksandrą Szwed czy Moniką Pyrek, z którą wygrał show. Jednak w 2010 roku zrobił sobie przerwę od występów w programie i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. W tym czasie powrócił do tańca turniejowego.

W ubiegłym roku pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział, czym aktualnie się zajmuje. W Koszalinie ma dwa studia taneczne. Na co dzień pracuje z dziećmi, ale ciągle jeździ po świecie i bierze udział w różnych tanecznych projektach. Poza tym otworzył przewód doktorski, w którym zajmie się kulturą niską i wysoką. Jak na razie "ma ogólny pomysł, ale jeszcze nie skonkretyzował tematu".

Realizuję to, co kocham - powiedział w "Dzień Dobry TVN".

Od kilku lat jest też związany z modelingiem. Należy do agencji modeli "Orange". Ponoć tą pasją zaraziła go Kręglicka. W związku z tym sporo czasu spędza na siłowni. Na Instagramie możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. Przyznajcie, że jego ciało robi wrażenie!

Robert Rowiński
Instagram/rowinskirobert

Robert Rowiński
Instagram/rowinskirobert

Zdolny i przystojny!

Blanka Winiarska tańczy w parze z Dariuszem Kordkiem. Winiarska w ''Tańcu z Gwiazdami'' jest już od wielu edycji. Blanka Winiarska tańczy w parze z Dariuszem Kordkiem. Winiarska w ''Tańcu z Gwiazdami'' jest już od wielu edycji. KAPIF

Blanka Winiarska

Blanka zadebiutowała w tanecznym show w 2005 roku. W drugiej edycji partnerowała Piotrowi Adamskiemu, z którym zajęła ostatnie, dziewiąte miejsce. W kolejnej edycji tańczyła z aktorem Tomaszem Stockingerem. W ich przypadku taneczna przygoda także zakończyła się szybko. Dopiero 2007 rok i piąta edycja programu przyniosła jej sukces. Razem z Ivanem Komarenko zajęli wysokie, drugie miejsce.

Winiarska tańczyła też z Wojciechem Łozowskim, Jackiem Kawalcem, Alanem Anderszem, Bartłomiejem Kasprzykowskim, Maciejem Friedkiem i Zygmuntem Chajzerem.

Przez te wszystkie lata tancerka sama stała się gwiazdą i zyskała spore grono fanów. Jednak w 2011 roku odeszła z "Tańca z gwiazdami" i zajęła się prowadzeniem własnej szkoły tańca "Centrum Tańca Blanka Winiarska".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Centrum Tańca Blanka Winiarska (@centrum_tanca_blanka_winiarska) Wrz 1, 2018 o 7:34 PDT

O jej życiu prywatnym wiemy niewiele. Media podają jednak, że tancerka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Centrum Tańca Blanka Winiarska (@centrum_tanca_blanka_winiarska) Sie 9, 2017 o 3:08 PDT

Aneta Piotrowska

Aneta była jedną z najładniejszych, najsympatyczniejszych i przede wszystkim najzdolniejszych tancerek "Tańca z Gwiazdami".

Do programu dołączyła w 2006 roku. Szybko zyskała sympatię widzów i rozkochała w sobie Rafała Mroczka, z którym tańczyła. Jej popularność spadła po rozstaniu z aktorem, jednak tancerka próbowała ją utrzymać - pojawiała się w rozbieranych sesjach i teledysku zespołu Feel.

Później Aneta Piotrowska na dobre zniknęła z polskiego show-biznesu i wyjechała za granicę, gdzie układa sobie życie. Dziś ma 32 lata i jest mamą Majki, którą urodziła w 2014 roku. Nadal ma świetną figurę, jednak nie da się ukryć, że zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska) Mar 7, 2019 o 9:44 PST

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska) Mar 3, 2019 o 3:41 PST

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska) Sty 11, 2019 o 11:58 PST

Kazadi Patrycja i Żora Korolyov. Kazadi Patrycja i Żora Korolyov. KAPIF.PL/KAPIF

Żora Korolyov

Żora Korolyov trzykrotnie brał udział w "Tańcu z gwiazdami" TVN. Jego partnerkami były: Kasia Cerekwicka, Isis Gee i Agnieszka Cegielska. 

Jesienią 2016, po ośmiu latach przerwy, powrócił do programu, tym razem emitowanego w telewizji Polsat. Partnerował Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit i Martynie Kupczyk.

Dominika Gwit, Żora Korolyov 2017-03-24
KAPIF.pl

W 2010 roku tancerz poślubił Annę Kuznecową. Para doczekała się córki, Sophie. Jednak po siedmiu latach ich małżeństwo się rozpadło. Żora nie pozostawał długo samotny. Niedługo po rozwodzie zaczął spotykać się z aktorką, Eweliną Bator.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator) Lut 23, 2019 o 10:28 PST

Kamila Kajak i Antek Królikowski Kamila Kajak i Antek Królikowski WBF

Kamila Kajak

Kamila zadebiutowała w "Tańcu z gwiazdami" wiosną 2005 roku. Tancerka wywalczyła kryształową kulę dwukrotnie - w 2005 roku z Olivierem Janiakiem i dwa lata później z Krzysztofem Tyńcem.

Kajak wystąpił także w polsatowskiej edycji programu. W 2014 roku tańczyła z Antonim Królikowskim. Niestety, para zajęła zaledwie dziesiąte miejsce.

 Kamila Kajak, Olivier Janiak
Kapif

Kamila jest żoną Andreja Mosejcuka, który także trenował gwiazdy w "Tańcu z gwiazdami". Para wychowuje córkę Orianę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamila Kajak - Mosejcuk (@mosejcuk) Sie 9, 2018 o 3:48 PDT

Francys Barraza-Sudnicka i Łukasz Czarnecki Francys Barraza-Sudnicka i Łukasz Czarnecki Kapif

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" aż dziesięć razy! Partnerował Annie Samusionek, Annie Guzik, Tamarze Arciuch, Natalii Lesz, Francys Barraza Sudnickiej, Idze Wyrwał, Oldze Bołądź, Patrici Kazadi, Aleksandrze Kisio i Marcie Wierzbickiej.

Największe szczęście przyniosła mu Anna Guzik. To właśnie z aktorką wytańczył sobie główną nagrodę.

Anna Guzik, Łukasz Czarnecki
KAPIF

Ale to Francys przyniosła Łukaszowi największe szczęście. Para zakochała się na planie programu, a w 2011 roku na świat przyszła ich córeczka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Łukasz Czarnecki (@lucas_czarnecki) Paź 31, 2018 o 11:17 PDT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Łukasz Czarnecki (@lucas_czarnecki) Paź 31, 2018 o 11:17 PDT

Ewa Szabatin

Ewa Szabatin wystąpiła w trzech edycjach "Tańca z gwiazdami". Jej partnerami byli: Przemysław Sadowski, Rafał Olbrychski i Mateusz Damięcki. Jedynie z tym ostatnim udało jej się dotrzeć do finału. Para zajęła ostatecznie trzecie miejsce.

mateusz damięcki,ewa szabatin
KK/Forum

Dzisiaj Ewa zajmuje się głównie modą. Na swoim koncie ma kilka pokazów, podczas których zaprezentowała autorskie kolekcje.

W 2016 roku głośno było o jej bajecznym ślubie z Rubenem Barat-Rodriguesem. Zakochani pobrali się na Malediwach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez f i t f a s h i o n f r e a k (@ewaszabatin) Mar 28, 2016 o 7:16 PDT