Widzieliście już, jak mieszkają Kim Kardashian i Kanye West? Ich dom jest bardzo minimalistyczny i wygląda wręcz przerażająco. Nie tego się spodziewaliśmy

Mogłoby się wydawać, że domy wszystkich gwiazd są pełne przepychu i luksusowych mebli. Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, Kim Kardashian i Kanye West mają zupełnie inne podejście do wystroju wnętrz. W swojej posiadłości postawili na minimalizm. Ostrzegamy: miejscami jest wręcz przerażająco...
Dom Kim Kardashian i Kanye Westa Dom Kim Kardashian i Kanye Westa Twitter/kanyewest

Zdjęcia domu

Życie Kim Kardashian śledzą miliony widzów na całym świecie. Co ciekawe, celebrytka ma jedną żelazną zasadę - nie wpuszcza kamer do domu, w którym mieszka ze swoim mężem oraz trójką dzieci. W ubiegłym roku Kanye West wrzucił jednak do sieci kilka zdjęć z ich owianej tajemnicą posiadłości. 

Dom Kardashian i Westa
Twitter.com/kanyewest

To, co od razu rzuca się w oczy, to zaskakujący minimalizm. Po tak barwnych postaciach spodziewaliśmy się jednak nieco bardziej wyrazistych wnętrz, tymczasem w domu Kardashian i Westa dominują nudne, stonowane kolory. Nie znajdziemy tam też zbyt wielu mebli, jedynie te podstawowe.

Kuchnia Kim Kardashian Kuchnia Kim Kardashian Snapchat Kim Kardashian

Kuchnia

Z okazji pierwszych urodzin córki Chicago, Kim Kardashian pochwaliła się na swoim Snapchacie nagraniami bawiących się dzieci w kuchni. Dzięki temu, fani mogli zauważyć, że to pomieszczenie, podobnie jak inne jest urządzone minimalistycznie.

Kuchnia Kim Kardashian
Snapchat Kim Kardashian

Skromna z pewnością nie była impreza Chicago. Kardashianki słyną z wyprawiania hucznych urodzin, nie tylko dla siebie, ale także dla dzieci.

Instagram/kimkardashian Instagram/kimkardashian Instagram/kimkardashian

Święta u Kim i Kanye

Pozornie skromny wystrój domu nie oznacza oczywiście, że celebrytki i rapera nie stać na luksusowe dekoracje. W zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia, ich posiadłość zamieniła się w Krainę Śniegu. 

Dom Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian

Na korytarzach znalazły się białe ozdoby w kształcie drzew, z kolei na posesji wybudowano pagórki do zjazdów na sankach. Szacuje się, że na takie atrakcje para wydała około 1,3 miliona dolarów. To jednak nie wszystko. Przed ich domem stanął też tunel z 10 tysięcy lampek.

Łazienka Kim Kardashian Łazienka Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Łazienka

Tak, to łazienka. Trzeba przyznać, że jest dość przestrzenna i bardzo oryginalna, zwłaszcza kształt i kolor wanny. Uwagę zwraca też brak luster.

Łazienka Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian

Dom Kim Kardashian Dom Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Wnętrze domu Kim i Kanye

Po tym jak West pochwalił się zdjęciami posiadłości, Kim także zaczęła coraz chętniej wrzucać na swoje instagramowe konto fotki z domu. Z tego, co możemy zauważyć, całość została konsekwentnie utrzymana w chłodnym i oszczędnym stylu.

Białe są zarówno podłogi, jak i ściany na których nie wiszą żadne obrazy, czy też półki. Przez brak jakichkolwiek dekoracji, dom Kardashian i Westa wygląda, jakby ciągle był w stanie surowym.

Garderoba Kim Kardashian Garderoba Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Garderoba

Garderoba to królestwo Kim Kardashian. To właśnie tu celebrytka trzyma swoje zjawiskowe kreacje.

Dom Kim Kardashian Dom Kim Kardashian Twitter/kimkardashian

Korytarz

Najbardziej charakterystycznym miejscem w domu Kim Kardashian i Kanye Westa jest długi korytarz, który przywodzi na myśl opuszczone muzeum.

Co myślicie o posiadłości celebrytki i rapera? Chcielibyście w takiej zamieszkać?