Nicole Kidman wygrzewa się na plaży. Co za figura, WOW! Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 51 lat

Nicole Kidman należy do tych aktorek, które od początku kariery trzymają podobną wagę. Aktorka nigdy nie miała problemu z nadprogramowymi kilogramami i do tej pory ma świetną figurę. Niedawno została przyłapana na plaży. Zobaczcie, jak wygląda.
Nicole Kidman Nicole Kidman FORUM

Nicole Kidman na plaży

Nicole Kidman kilka dni temu wybrała się z rodziną na Palm Beach w Australii. Opalała się oraz poświęcała czas bliskim. Jednak największą uwagę zwraca jej ciało i boska figura. Aktorka wygląda świetnie.

Nicole Kidman aktualnie Nicole Kidman aktualnie EAST NEWS

Nicole Kidman dba o siebie

Kidman w tym roku skończy 51 lat, jednak patrząc na nią, aż trudno w to uwierzyć. Nie jest tajemnicą, że chętnie korzysta z zabiegów poprawiających urodę, a jej twarz jest mocno naciągnięta. Co prawda bardzo długo się do nich nie przyznawała, jednak jej zdjęcia nie pozostawiały wątpliwości, że chętnie odwiedza specjalistów. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie z 2007 roku.

Nicole Kidman
EAST NEWS

Jednak w wywiadzie dla 'Los Angeles Times' przyznała, że stosowała botoks:

Na moje nieszczęście przez jakiś czas stosowałam botoks. Skończyłam już z tym. Dzisiaj jestem całkowicie naturalna. Stosuję ochronę przeciwsłoneczną, nie palę i naprawdę o siebie dbam - wyznała.
Nicole Kidman Nicole Kidman FORUM

Nicole Kidman zachwyca figurą

Aktorka dba także o swoje ciało. Na szczęście nie ma tendencji do tycia i zawsze była szczupła, więc ma znacznie łatwiej utrzymać szczupłą sylwetkę. Jest dość wysoka, bo ma 179 cm, a przy tym waży w granicach 58 kg.

Nicole Kidman Nicole Kidman FORUM

Kidman i jej sposoby na utrzymanie dobrej sylwetki

Bardzo dba o to, co je, ale nie liczy kalorii. Jest zwolenniczką diety South Beach, która nie jest bardzo restrykcyjna. Aktorce taki sposób żywienia bardzo odpowiada, gdyż uwielbia warzywa, mięso i ryby. Oprócz tego jest fanką zdrowej żywności i jada wyłącznie produkty organiczne, nie poddane obróbce chemicznej i bez kontaktu z pestycydami. Unika też potraw smażonych.

Uwielbiam jeść, ale wszystko w swoich granicach - mówiła w jednym z wywiadów.
Nicole Kidman Nicole Kidman FORUM

Nicole Kidman - sport

50-latka ma jędrne i umięśnione ciało dzięki ćwiczeniom. Stara się ćwiczyć godzinę dziennie. Jest fanką pilatesu. Uwielbia ćwiczenia, które rozciągają jej ciało, wzmacniają mięśnie i dodają energii. Często też biega. Nie lubi jednak monotonii i często miesza ćwiczenia:

Z jedzeniem podobnie jest jak z fitnessem. Staram się nie być surowa i mieszać różne ćwiczenia, upewniając się, że nadal będą przyjemne - mówiła kiedyś.
Nicole Kidman z młodszymi córkami Nicole Kidman z młodszymi córkami EAST NEWS

Kidman i wsparcie rodziny

Często też angażuje do aktywności fizycznej swoje młodsze dzieci. Aktorka jest mamą czwórki dzieci. 23-letni syn Connor oraz 26-letnia córka pochodzą z jej małżeństwa z Tomem Cruisem. Aktorzy zdecydowali się na adopcję.

Sunday i Faith są dziećmi jej aktualnego męża, Keitha Urbana.

Connor Cruise
Instagram.com/ theconnorcruise

Nicole Kidman z mężem Nicole Kidman z mężem FORUM

Nicole Kidman - miłość

Aktorka poza tym jest bardzo szczęśliwa, co jak wiadomo wpływa na motywację. Od 2006 roku jest żoną Keitha Urbana, z którym tworzy udany związek. Do tej pory jest między nimi chemia, a małżonkowie uwielbiają okazywać sobie czułość.

Nicole Kidman
EAST NEWS

Nicole Kidman Nicole Kidman FORUM

Nicole Kidman

I jak oceniacie figurę Nicole Kidman? Zgadzacie się z nami, że wygląda świetnie?

Więcej o: