Najzabawniejsze memy. Sława okazała się obciążeniem dla bohaterów

Memy na zawsze zmieniły Internet. Obrazki ze śmiesznymi podpisami od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością. Bohaterami większości z nich są zwykli ludzie. Jesteście ciekawie, jak wyglądają dziś? Niektórzy bardzo się zmienili.
'Dzieciak sukcesu' 'Dzieciak sukcesu' Bored Panda

"Dzieciak sukcesu"

Ten mem zyskał popularność w 2007 roku, po tym jak Laney Griner wysłała do agencji 'Flickr' zdjęcie swojego syna Sammy'ego próbującego zjeść piasek. Początkowo obrazek był podpisywany "I Hate Sandcastles" (Nienawidzę zamków z piasku), co miało sugerować, że chłopiec zniszczył konstrukcję innego dziecka. 

Mama Sammy'ego uważała, że taki podpis przedstawia jej dziecko jako tyrana, dlatego zaproponowała koncepcję "Dzieciaka sukcesu". Ta szybko została podchwycona przez Internautów na całym świecie.

Sammy Griner ma dziś 11 lat i jak zdradziła jego mama, popularność związana z byciem bohaterem memów wprawia go w zakłopotanie.

'Pechowiec Brian' 'Pechowiec Brian' Bored Panda

"Pechowiec Brian"

Memy z "Pechowcem Brianem" znają wszyscy. Mało kto wie jednak, że jego prawdziwie imię i nazwisko to Kyle Craven.

Zdjęcie trafiło do Internetu na początku 2012 roku. Opublikował je jeden z przyjaciół Kyle'a, dodając podpis "Masz egzamin na prawo jazdy? Najpierw zrób test na obecność używek we krwi!" 

'Pieseł' 'Pieseł' Bored Panda

"Pieseł"

W 2010 roku, Atsuko Sato, pracownica jednego japońskich przedszkoli wrzuciła na bloga kilka zdjęć swojego adoptowanego psa - Shiba Inu Kabosu. Na jednym z nich zwierzak siedzi na kanapie ze skrzyżowanymi łapami. Uwagę przyciąga też jego spojrzenie i uniesione drzwi. 

Tym zdjęciem pies zaskarbił sobie sympatię Internautów i równie szybko stał się bohaterem memów. W Polsce jest znany jako "Pieseł". W innych krajach otrzymał przydomek "Doge".

''Side-Eyeing Chloe' ''Side-Eyeing Chloe' Bored Panda

"Side Eyeing Chloe"

We wrześniu 2013 do grona gwiazd memów dołączyła dwuletnia wówczas Chloe. Mała Amerykanka została nagrana przez swoich rodziców. Internautów w szczególności rozbawiła jej reakcja na wiadomość, że zamiast do szkoły wraz z siostrą pojadą do Disneylandu. 

Starsza Lily od razu rozpłakała się z radości, podczas gdy Chloe spojrzała nieufnie w stronę kamery. To właśnie zabawny wyraz twarzy uczynił z niej bohaterkę memów. W sieci jest znana jako "Side Eyeing Chloe"

'Diseaster girl' 'Diseaster girl' Bored Panda

"Disaster Girl"

Zdjęcie kilkuletniej Zoe z płonącym domem w tle zostało wykonane w 2004 roku przez jej ojca Dave'a Rotha. Wielu ludzi myśli, że na memie widzimy prawdziwy pożar, tymczasem są to tylko ćwiczenia lokalnych zastępów straży pożarnej w Północnej Karolinie.

Zoe żartuje dziś, że chciałaby aby bycie bohaterką memu pomogło jej dostać się na studia lub nawet opłaciło czesne. Najbardziej zależy jej jednak na tym, aby ludzie wiedzieli kim jest naprawdę.

'Powodzenia Charlie' 'Powodzenia Charlie' Bored Panda

"Powodzenia Charlie"

Ten mem bardzo często jest używany jako zamiennik stwierdzenia "Nie wiem" lub "Nie mam pojęcia". Jego bohaterka to Mia Talerico - amerykańska aktorka dziecięca grająca jedną z głównych ról w produkcji Disney Channel "Powodzenia Charlie".

Serial był emitowany w latach 2010-2014. Dziś Mia ma 10 lat i dalej zajmuje się aktorstwem. Od dłuższego czasu wrzuca również filmiki na YouTube.

'Grumpy Cat' 'Grumpy Cat' Bored Panda

"Grumpy Cat"

"Grumpy Cat" to najprawdopodobniej najbardziej znany kot na świecie! Zwierzak zyskał popularność po tym jak jeden z użytkowników wrzucił jego zdjęcia na serwis Reddit we wrześniu 2012 roku.

Internet szybko oszalał na punkcie jego niezadowolonego pyszczka. Sam kot z miejsca stał się bohaterem wielu memów.

'Zazdrosna dziewczyna' 'Zazdrosna dziewczyna' Bored Panda

"Zazdrosna dziewczyna"

Mem z "Zazdrosną dziewczyną", podobnie jak ten z ""Side Eyeing Chloe" narodził na YouTube. W 2012 roku Laina Morris udostępniła nagranie, na którym parodiowała piosenkę "Boyfriend" Justina Biebera. Filmik brał udział w konkursie na najlepszą reklamę perfum idola nastolatek.

Jak przyznała Laina, nagła popularność źle odbiła się na jej prywatności.

"Obcy ludzie znajdowali mnie na Facebooku i pisali do moich znajomych. Dowiedzieli się gdzie pracuję, próbowali też uzyskać moje dane z uczelni" - wspomina.
'Nieprawdopodobnie fotogeniczny gość' 'Nieprawdopodobnie fotogeniczny gość' Bored Panda

"Nieprawdopodobnie fotogeniczny gość"

"Nieprawdopodobnie fotogeniczny gość" stał się bohaterem memów kilka lat temu, zyskując tym samym sympatię w szczególności wielu internautek. A kim jest naprawdę? To Zeddie Little. Zdjęcie, które zapewniło mu popularność zostało wykonane podczas biegu Cooper River Bridge Run w 2012 rok.

Zeddie podchodzi do swojej internetowej sławy z dużym dystansem i poczuciem humoru. Jak sam wyznał, cieszy się, że jest bohaterem memu, który wprawia ludzi w dobry nastrój, a to ważne w czasach, gdy w Internecie jest tyle hejtu i negatywności.

'Próbując wstrzymać bąka obok ślicznej dziewczyny w klasie' 'Próbując wstrzymać bąka obok ślicznej dziewczyny w klasie' Bored Panda

"Próbując powstrzymać bąka obok ślicznej dziewczyny w klasie"

Mało kto wie, że ten mem oryginalnie był zatytułowany "Próbując powstrzymać bąka obok ślicznej dziewczyny w klasie". Po raz pierwszy został opublikowany w serwisie Reddit przez użytkownika o nicku 'aaduk_ala'.

Chłopak na zdjęciu to Michael McGee. Po latach, mężczyzna przyznał, że żałuje, że nie podpisał mema. Wtedy miałby do niego prawa autorskie i mógłby na nim zarabiać.

'Problemy pierwszego świata' 'Problemy pierwszego świata' Bored Panda

"Problemy pierwszego świata"

Bohaterką tego mema jest popularna włoska aktorka - Silvia Bottini. W zeszłym roku można było oglądać ją między innymi w serialu Netflixa "Kokainowe wybrzeże". 

Więcej o:
Komentarze (3)
"Dzieciak sukcesu" ma dziś 11 lat i już nie przypomina siebie ze zdjęcia. Inni bohaterowie znanych memów też bardzo się zmienili
Zaloguj się
 • Gość: Obserwator

  Oceniono 28 razy 28

  " Na jednym z nich zwierzak siedzi na kanapie ze skrzyżowanymi łapami. Uwagę przyciąga też jego spojrzenie i uniesione drzwi". Niewątpliwie uniesione drzwi u psa robią z niego bohatera memów!!

 • Gość: ghui

  Oceniono 5 razy 3

  pokazujcie bohaterów znad Wisły albo kto ile utył

 • tadeuszzex

  Oceniono 6 razy 0

  9 to ciastko- reszta bez znaczenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX