Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia kuchni. Robią wrażenie, ale najlepszy jest salon!

Martyna Wojciechowska to jedna z niewielu gwiazd, która nie tylko mówi o pilnowaniu prywatności, ale faktycznie tego przestrzega. Od czasu do czasu podróżniczka zamieszcza jednak w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego mieszkania na Żoliborzu. Dom dziennikarki jest bardzo stylowy i od razu widać, że mieszka w nim kobieta, która uwielbia podróżować.
Martyna Wojciechowska w kuchni Martyna Wojciechowska w kuchni Instagram/martyna.world

Kuchnia

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Dziennikarka spędza sporą część roku w podróży, realizując odcinki swojego programu "Kobieta na krańcu świata". Oprócz tego, Wojciechowska jest zaangażowana w wiele innych projektów, w tym akcje charytatywne.

Pomimo natłoku obowiązków, podróżniczka zawsze znajduje czas dla swojej córki Marysi. Kilka dni temu Martyna Wojciechowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze wspólnego przygotowywania babeczek na andrzejkową imprezę 10-latki. Dzięki temu fani mogli po raz pierwszy zobaczyć, jak wygląda kuchnia gwiazdy.

Martyna Wojciechowska w kuchni Martyna Wojciechowska w kuchni Instagram/martyna.world

Wypieki

Jak możemy zauważyć, kuchnia Wojciechowskiej jest urządzona elegancko, zgodnie z najnowszymi trendami.

Martyna Wojciechowska w kuchni
Instagram/martyna.world

Znajdują się w niej oczywiście wszystkie sprzęty niezbędne do gotowania, a także lodówka, która jest cała obklejona w magnesach. Dziennikarka przywozi je ze swoich dalekich podróży.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Instagram/martyna.world

Taras

Wrażenie robi również duży taras - idealny na wypoczynek w ciepły dzień. Wojciechowska, jak na zapracowaną gwiazdę przystało, wykorzystuje go jednak nie tylko do relaksu, ale również w celach służbowych. To właśnie na nim odbyła się sesja zdjęciowa promująca kolekcję ubrań podróżniczki.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Instagram/martyna.world

Pamiątki z podróży

Nikogo nie powinno dziwić to, że w domu Wojciechowskiej jest mnóstwo pamiątek z podróży. Niektóre z nich fani mogli nabyć podczas licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Garderoba Martyny Wojciechowskiej Garderoba Martyny Wojciechowskiej Facebook/martyna.world

Garderoba

Choć styl Wojciechowskiej nie charakteryzuje się wieloma kolorami czy szalonymi stylizacjami, to gwiazda może pochwalić się całkiem sporą garderobą. Jak sama przyznała na Facebooku, pakowanie się często sprawia jej trudność. Wcale nas to dziwi!

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Instagram/martyna.world

Biblioteczka

Jednym z ważniejszych miejsc w domu Martyny Wojciechowskiej jest bogata biblioteczka.

Kolekcję książek podróżniczki można zauważyć na wielu zdjęciach na jej Instagramie. Specjalistyczna literatura z pewnością przydaje jej się podczas przygotowań do kolejnych podróży.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Facebook/martyna.world

Salon

Wojciechowska może również pochwalić się przestrzennym salonem - idealnym na posiadówki w gronie znajomych. Jak wyznała w rozmowie dla "Dzień Dobry TV", własnie tym kierowała się urządzając swoje cztery kąty.

Rzeczywiście, to mieszkanie było od początku zaplanowane tak, żeby dużo osób się mogło zatrzymać - powiedziała.
Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Facebook/martyna.world

Wystrój

Fani uwielbiają Martynę Wojciechowską za jej szczerość i oryginalność. Oryginalnych elementów nie mogło zabraknąć także w jej mieszkaniu. Przykładowo "drzwi donikąd". Dziennikarka przywiozła je z jednej ze swoich podróży do Indii. 

Podoba Wam się mieszkanie Wojciechowskiej? Trzeba przyznać, że to prawdziwy dom z duszą!