Meghan Markle to wyjątkowo piękna kobieta. Ale też ma kompleksy! Szczególnie dotyka ją ten dotyczący włosów

Gwiazdy na okładkach przeważnie wydają się być idealne. Jednak jak się okazuje, one też mają kompleksy i coraz częściej pokazują ludzie oblicze. Co im się nie podoba we własnym wyglądzie? Zobaczcie sami.
Przyrodnia siostra Meghan Markle weźmie udział w Big Brotherze | Zdjęcie ilustracyjne Przyrodnia siostra Meghan Markle weźmie udział w Big Brotherze | Zdjęcie ilustracyjne Fot. Northern Ireland Office | Wikipedia

Meghan Markle

Urocza twarz, idealna sylwetka, spore osiągnięcia zawodowe i... tytuł księżnej Sussex. Czy Meghan Markle może mieć jakiekolwiek kompleksy? Okazuje się, że tak! Chodzi o... włosy. Ten kompleks księżna skrzętnie skrywa od lat. Jak się okazuje, Markle nie zawsze miała tak proste włosy, w jakich widujemy ją terach. Żona księcia Harry'ego odziedziczyła po mamie oszałamiające afro.

iHere is Prince Harrys bride-to-be Meghan Markle as an 11-year-old schoolgirl. Pretty Meghan is seen receiving her diploma, hanging out with friends and posing at an ice rink in a yearbook from her elementary school, Hollywood Little Red School House. The photos were taken in June 1993. Meghan is set to wed Harry in May 2018.  Pictured: Meghan Markle (far left) aged 11 in 1993     Splash News and Picture Agency does not claim any Copyright or License in the attached material. Any downloading fees charged by Splash are for Splashs services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any Copyright or License in the material. By publishing this material , the user expressly agrees to indemnify and to hold Splash harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with users publication of the material.
Splash News / Splash News/EAST NEWS

eHere is Prince Harrys bride-to-be Meghan Markle as an 11-year-old schoolgirl. Pretty Meghan is seen receiving her diploma, hanging out with friends and posing at an ice rink in a yearbook from her elementary school, Hollywood Little Red School House. The photos were taken in June 1993. Meghan is set to wed Harry in May 2018.  Pictured: Meghan Markle (left) aged 11 in 1993     Splash News and Picture Agency does not claim any Copyright or License in the attached material. Any downloading fees charged by Splash are for Splashs services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any Copyright or License in the material. By publishing this material , the user expressly agrees to indemnify and to hold Splash harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with users publication of the material.
Splash News / Splash News/EAST NEWS

Prince Harry fiancee Meghan Markle has shared treasured family album snaps of herself with mother Doria Radlan, father Thomas Markle and grandmother Doris Markle.  Pictured: Meghan Markle and Doria Radlan     Splash News and Picture Agency does not claim any Copyright or License in the attached material. Any downloading fees charged by Splash are for Splashs services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any Copyright or License in the material. By publishing this material , the user expressly agrees to indemnify and to hold Splash harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with users publication of the material.
Tim Stewart / Splash / Tim Stewart / Splash/EAST NEWS

Księżna Mehan jednak na wczesnym etapie życia zdecydowała się wyprostować włosy i trzyma się tego twardo od lat. Już jako aktorka miała co najwyżej lekko pofalowane włosy. W której wersji ją wolcie?

Doda Doda KAPIF.pl

Doda

Kontrowersyjna piosenkarka znana jest z tego, że ma wysokie poczucie własnej wartości i chętnie eksponuje swoje ciało. Ale nawet ona ma kompleksy. Woli rozebrać się do rosołu niż... odezwać po angielsku. Nieznajomość tego języka jest jej ogromną bolączką.

Honey Honey Instagram.com/ honkabiedronka

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek nie lubi swojego uśmiechu.

Nie każ mi się uśmiechać, bo mam brzydką twarz, jak się uśmiecham. Wyglądam jak Shrek - takie wyznanie padło w internetowym talk-show '20m2 Łukasza' Łukasza Jakóbiaka.

Widzicie podobieństwo?

Honey Honorata Skarbek Shrek
KAPIF. polskalokalna.pl

Rzeczywiście jest aż tak źle? Chyba nie!

Hanna Lis Hanna Lis KAPIF.pl

Hanna Lis

Nie znoszę swoich kości policzkowych, w sprawie których, nawiasem mówiąc, na jakichś jak zwykle poważnych łamach wypowiedział się nawet chirurg plastyk, orzekając, że przesadziłam z kolagenem czy innym świństwem. A policzki to mi, niestety, geny napompowały, podobnie jak mojej prababci, babci, mamie i młodszej córce - żaliła się Lis w wywiadzie dla 'Pani'.

Hanna Lis, jak wyznała, przez całe dorosłe życie zmaga się także z kompleksem 'blond kociaka'. Uważa, że przez jej wygląd często ludzie nie traktowali jej poważnie.

Maciej Musiał Maciej Musiał KAPIF

Maciej Musiał

Maciej Musiał ma kompleks... Justina Biebera. Na porównanie z nim reaguje nerwową wysypką.

Nie chcę być kalką jakiejś zagranicznej gwiazdy. Nie pozuję na nikogo. Mam wrażenie, że nazywanie mnie w ten sposób świadczy o polskich kompleksach - mówił Maciek w 'Świecie seriali'.

Zauważacie jakieś podobieństwo? Może kiedyś...

Justin Bieber Maciej Musiał
REUTERS/JONATHAN ALCORN/KAPIF

Adam Darski Nergal Adam Darski Nergal KAPIF.pl

Nergal

Nergal nie przyznaje się oficjalnie do żadnych kompleksów. Wypomina mu je natomiast Doda w wywiadzie dla 'Gali'. Jej zdaniem ma on bowiem potężny kompleks popularności w Polsce.

Był rozgoryczony, że nikt go tu nie zna, miał na tym tle potężny kompleks. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby wcześniej z tego tak nie szydził. On jednak wszedł w nie swoją skórę, a to największy objaw hipokryzji - mówiła Doda.

Królowa polskiej sceny pewnie wie, co mówi. W końcu w dużym stopniu to dzięki niej Nergal wypłynął na salony. Zobaczcie, jak Doda i Nergal kiedyś się kochali.

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Playboy

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka przyznała niegdyś, że nie znosi swoich piersi.

Ja tych kur**w nienawidzę! Przychodzę do siostry i jej mówię: Zobacz, jakie mam wielkie kur**! - mówiła w programie u Kuby Wojewódzkiego.

Nienawiść nie przeszkodziła jej w pozowaniu dla 'Playboya'.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi Instagram / Patrycja Kazadi

Patricia Kazadi

Patrycja Kazadi w związku z ubytkiem wagi bardzo boleje nad tym, że zmalała również jej pupa. Aktorka i prezenterka swego czasu zadeklarowała, że zamierza zabrać się za odbudowywanie utraconych zasobów.

Systematycznie robię przysiady, bo uważam, że mam teraz za małą pupę. Muszę ją sobie przywrócić - zapowiedziała Kazadi w wywiadzie dla 'Urody'.

Patricia Kazadi
KAPIF.pl

Tomasz Ciachorowski Tomasz Ciachorowski KAPIF.pl

Tomasz Ciachorowski

Trudno uwierzyć, że ten przystojniak ma jakieś kompleksy. Ale jednak! Serialowy aktor o urodzie cherubinka nie lubi swojej cery, która lubi płatać mu psikusy.

Miałem z nią problemy już jako nastolatek, ale wtedy się tym nie przejmowałem. Dziś jest inaczej ze względu na pracę. Bywa, że w dniu, w którym mam bardzo ważne zdjęcia próbne, wyskoczy mi pryszcz na nosie, co odbiera mi pewność siebie. To samonakręcająca się spirala, bo im bardziej jestem spięty, tym gorzej reaguje na to moja skóra - przyznał szczerze Tomasz w rozmowie z gazetą 'Twój Styl'.

Magda Gessler Magda Gessler Instagram.com/ magdagessler_official

Magda Gessler

Sami czytelnicy muszą ocenić, czy to kompleks, ale Magda Gessler twierdzi, że nie zna swojego rozmiaru. Jeśli projektanci mają szyć dla niej ubrania - to tylko na oko.

Nigdy nie dam się zmierzyć żadnej krawcowej - zapowiedziała Gessler w magazynie 'Gwiazdy'.

Kasia Kowalska z córką Olą Kasia Kowalska z córką Olą fot.Instagram/kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska swego czasu miała problemy z piegami.

Miałam paranoję na punkcie piegów! Tarłam je pumeksem, stosowałam wybielające maseczki, unikałam słońca, które jak na złość uwielbiałam. Płakałam, kiedy brat dokuczał mi, że opalałam się przez sito, i marzyłam o jasnej cerze - wyznała w jednym z wywiadów.
Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan

Natomiast Barbarze Kurdej-Szatan nie podobają się jej nogi.

Nie lubię swoich łydek na przykład. Moja siostra ma piękne nogi, zawsze się chwalę nogami mojej siostry, zamiast swoimi. Kiedyś też się strasznie wstydziłam swoich zębów - takie dwie wielkie jedynki... Na wagę też muszę uważać. Jak powtarza moja babcia: 'Biust musi być dalej niż brzuch, jak się stoi bokiem'. Ja niestety mam taką figurę, że lepiej wyglądam z przodu, więc pilnuję się, by wciągać brzuch! - wyznała w 'Cosmopolitan'.

Barbara Kurdej-Szatan
KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.