Ile gwiazdy zarabiają na wpisach na Instagramie? Zaskakujące miejsce Lewandowskiej. Ale to Wojewódzki bije wszystkich na głowę

Im gwiazda jest popularniejsza, tym ma więcej obserwatorów na Instagramie, a co za tym idzie, więcej zarabia na swoich postach. Niektóre wpisy polskich sław warte są nawet kilkaset tysięcy złotych. A kto wychodzi na prowadzeniu profilu na Instagramie najlepiej? Zobaczcie naszą galerię.
Kuba Wojewódzki kupił mieszkanie obok Lewandowskiego i Milika? Kuba Wojewódzki kupił mieszkanie obok Lewandowskiego i Milika? fot.Instagram/kuba_wojewodzki_official

Miejsce pierwsze - Kuba Wojewódzki

Mówi się o nim, że jest królem TVN-u. Okazuje się, że także Instagrama. Wszystko wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki bije konkurencję na głowę w kwestii zarabiania na instagramowych wpisach. Jak informuje "Super Express", sponsorzy płacą dziennikarzowi nawet 400 tysięcy złotych za post.

Kubie Wojewódzkiemu, który za jeden post na Instagramie kasuje 400 tys. zł wystarczą zaledwie 3 publikacje, aby kupić nowe, szpanerskie auto - czytamy w "Super Expressie"

To ogromna stawka. Jednak nic w tym dziwnego, że Instagram Kuby jest dla wielu firm idealnym miejscem na reklamę. Wojewódzki od lat jest w Polsce jednym z najpopularniejszych prezenterów, a jego Instagram liczy ponad 800 tysięcy obserwatorów.

Edyta Górniak Edyta Górniak Fot. edytagorniak/Instagram

Miejsce drugie - Edyta Górniak

Drugie miejsce należy do Edyty Górniak, która może się pochwalić 233 tysiącami obserwatorów na Instagramie. Ponoć za wpis na swoim profilu dostaje nawet 200 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram/m_rozenek

Miejsce trzecie - Małgorzata Rozenek-Majdan

"Super Express" podaje, że w ciągu ostatnich lat stawka za instagramowy wpis Małgorzaty wzrosła czterokrotnie. I nic w tym dziwnego. W końcu w tym czasie gwiazda została prowadzącą "Projekt Lady", wraz z mężem wzięła udział w programie "Azja Express" i "Iron Majdan". W 2018 została zaś prowadzącą programu "Warsztat urody". Poza tym Małgorzata jest lubiana przez Polaków, o czym może świadczyć liczba obserwatorów na jej Instagramie - 761 tysięcy internautów.

Na profilu instagramowym Gosi znajdziemy między innymi reklamy biżuterii czy. kosiarek - przypomina tabloid. Jeszcze rok temu mogła liczyć na "zaledwie" 20 tysięcy złotych, a dziś otrzymuje już 80 tysięcy
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Instagram.com/ chodakowskaewa

Miejsce 4 - Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej cenionych i najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Gwiazda inspiruje miliony Polek do dbania o swoje ciało i zdrowie i wiele z nich twierdzi, że ćwiczenia z Ewą pomogły im zrzucić zbędne kilogramy.

Ogromnym zaskoczeniem jest to, że Chodakowska zajmuje dopiero czwarte miejsce w rankingu najlepiej zarabiających gwiazd na Instagramie. Trenerka może się poszczycić aż 1,4 milionami obserwatorów!

"Super Express" podaje, że gwiazda zarabia ok 40 tysięcy złotych za jeden wpis.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Miejsce piąte - Anna Lewandowska

Ranking zamyka Anna Lewandowska. Ponoć trenerka dostaje za wpis na Instagramie 30 tysięcy złotych. Jednocześnie gwiazda wygrywa w, jeśli chodzi o liczbę obserwatorów. Lewanadowska może pochwalić się aż 1,9 milionami fanów.

Obserwujecie te gwiazdy na Instagramie?

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.