Ewelina z "Warsaw Shore" ma jeszcze WIĘKSZE usta. "Kto cię tak oszpeca?". Nie tylko ona padła ofiarą nieudanych zabiegów

Zabiegi upiększające nie zawsze działają na korzyść. Bardzo szybko można się od nich uzależnić i stracić kontrolę nad ingerencją we własny wizerunek. Te panie są przykładem na to, że co za dużo, to niezdrowo.
Ewelona Ewelona Instagram/ewel0na

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore"

Nie da się ukryć, że Ewelona znacznie zmieniła się od czasu, kiedy poznaliśmy ją w programie 'Warsaw Shore'. Naprawdę trudno rozpoznać w niej dawną dziewczynę. Fani wielokrotnie pisali jej, że są przerażeni jej nowym wyglądem. Ona jednak zdaje sobie nic z tego nie robić.

Pod najnowszym jej zdjęciem obserwatorzy ponownie zwrócili uwagę na jej coraz większe usta.

Ewelina z
Instagram/ewel0na

Jeśli kacze dzioby są w modzie to super. Karykatura i tyle.
Co ty z siebie robisz, a raczej kto cię tak oszpeca?
Też mam zrobione i jakoś moje tak nie wyglądają, a mam 2,5 ml.
Odbyt dodaje uroku.

Ona odpisała na ten ostatni komentarz.

Cóż bez odbytu byśmy nie funkcjonowali ale widzę, że dla niektórych to temat tabu jak dla przedszkolaka kupa.

Ewelona
screen/MTV/Instagram/ewel0na

Też nam się wydaje, że za dużo ingeruje w swój wygląd. A Wy, co myślicie?

Julia Dybowska Julia Dybowska Instagram / Julia Dybowska

Julia Dybowska

Julia Dybowska to tak zwana 'instamodelka', której profil śledzi ponad 360 tysięcy obserwatorów. Internauci twierdzą, że za luksusowe życie, a w tym podróże i drogie stylizacje, odpowiedzialny jest 57-letni Robert Tchenguiz z Teheranu, którego majątek szacuje się na ok. 4 miliardy złotych.

Na Instagramie kobiety co rusz pojawiają się kolejne fotografie, na których chwali się drogimi ubraniami. Jak się okazuje, Julia (a tak naprawdę Patrycja - bo takie nosiła kiedyś imię) nie zawsze wyglądała tak jak teraz.

Julia Dybowska
Instagram / ukazywana_prawda

Duża zmiana?

Lara Flynn Boyle Lara Flynn Boyle Glenn Harris/Photorazzi, East News

Lara Flynn Boyle

Lara Flynn Boyle, aktorka znana z 'Miasteczka Twin Peaks' kompletnie nie przypomina siebie z dawnych lat. Z zabiegami medycyny estetycznej przesadziła już kilka lat temu, ale jak widać, wciąż nie może przystopować. Lara Flynn Boyle regularnie poddaje się zabiegom odmładzającym, których nadmiar dramatycznie oszpecił jej twarz. Efekt jest odwrotny do zamierzonego. Dalibyście jej 48 lat?

Lara Flynn Boyle
East News

Lara Flynn Boyle
East News

Renee Zellweger Renee Zellweger EastNews

Renee Zellweger

Renee Zellweger również eksperymentuje ze swoim wyglądem. Na każdym jej kolejnym wyjściu można się zastanawiać, czy to na pewno ona. Choć zdradzały się imprezy, na których wyglądała znacznie lepiej i tak, jakby na chwilę odstawiła botoks, to jednak do naturalności zdecydowanie jej brakuje.

Renee Zellweger
EastNews

Renee Zellweger
EastNews

Siostry Godlewskie Siostry Godlewskie KAPIF.pl

Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie choć przeszły całą masę zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, to chętnie publikują dawne zdjęcia, na których pokazują swój naturalny wygląd. Nawet bez archiwalnych pamiątek od razu można zauważyć, że ingerowały swój wygląda. Jednak patrząc na stare fotki, można sobie uświadomić, jak bardzo.

Małgorzata Godlewska
screen/Facebook/maria.weiss.543/Instagram/malgorzata_godlewska_official

Esmeralda Godlewska
screen/Facebook/esmeralda.godlewska.167/Instagram/esmeralda_godlewska

Na domiar złego, te zabiegi nie są wykonane precyzyjnie. Zdecydowanie nie tak powinny prezentować się powiększone piersi.

siostry Godlewskie
Instagram

Anella Anella Instagram/anella_an_

Anella

W przypadku Anelli trudno wymienić, który zabieg jest źle wykonany. Jedyna słuszna odpowiedź to wszystkie. U Anelli zmieniła się nie do poznania nie tylko jej twarz, ale i figura. Chociaż niemal każdy śmieje się z jej karykaturalnego wyglądu, to ona zapowiada, że to nie koniec jej operacji plastycznych.

Anella
Instagram/celebritygram___

Anella
Screen z Instagram.com/Anella

Anella w 2018 i 2017
Instagram/deynnps____

Anella nie reaguje nie tylko na opinie hejterów, ale także specjalistów. W 'Pytaniu na śniadanie' zaatakowała panią chirurg, która zwróciła, że 'polska Barbie' korzysta z usług niewłaściwego lekarza.

Anella
Instagram/celebritygram___

Anella
Vogule Poland/Instagram/anella_an_

Poznalibyście ją na dawnych zdjęciach?