Wygląd Joanny Krupy to zasługa operacji plastycznych? Otóż nie! Jej zdjęcia z młodości potwierdzają naturalne piękno

Joanna Krupa bez wątpienia jest jedną z piękniejszych i seksowniejszych kobiet na świecie. Wielu zazdrośników może uważać, że jej wygląd to zasługa wielu operacji plastycznych. Otóż niekoniecznie. Wystarczy spojrzeć na jej dawne zdjęcia, żeby nie mieć wątpliwości, że ingerencja chirurga była znikoma.
Joanna Krupa Joanna Krupa Instagram/joannakrupa

Archiwalne zdjęcia Krupy

Profil "Celebritygram" słynie z publikowania dawnych zdjęć gwiazd i celebrytów. Teraz opublikował zestawienie dawnego i aktualnego zdjęcia Joanny Krupy

Joanna Krupa
Instagram/celebritygram___

Joanna Krupa w 2004 roku Joanna Krupa w 2004 roku EastNews

Lata 2004-2005

Wystarczy spojrzeć też na inne archiwalne zdjęcia modelki, żeby się przekonać, że jej obecny wygląd nie jest efektem częstych wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. 

Joanna Krupa w 2005 roku
EastNews/Shelly Patch

Joanna Krupa w 2005 roku Joanna Krupa w 2005 roku EastNews

Piękne usta

Duże usta dzięki powiększaniu? Nic z tych rzeczy! Krupa od lat może chwalić się pełnymi ustami!

Joanna Krupa w 2006 roku
EastNews/ADMEDIA

Joanna Krupa Joanna Krupa EastNews

Rysy twarzy

Niektórzy zastanawiają się czy modelka "majstrowała" coś przy szczęce. Mianowicie podejrzewają, że Krupa z biegiem lat wyszczupliła sobie twarz. Na profilu "Celebritygram" ktoś jednak stwierdził, że szczuplejsza twarz jest wynikiem zrzucenia kilku kilogramów. Nam też się tak wydaje. Co o tym sądzicie?

Joanna Krupa
EastNews/fot. Luis Martinez

Joanna Krupa Joanna Krupa EastNews

Krupa o operacjach plastycznych

Krupa bardzo często w wywiadach podkreśla, że w jej zawodzie jest ważny wygląd. Nie zamierza jednak zbytnio w niego ingerować. Podkreśla, że nie chce wyglądać jak wiele kobiet, które po licznych operacjach plastycznych są do siebie łudząco podobne, a ich twarze wyglądają jakby były z plastiku. 

Joanna Krupa w 2006 roku
EastNews

Joanna Krupa Joanna Krupa EastNews

Jak dba o siebie Joanna Krupa?

Jak więc stara się nieco zwolnić proces starzenia się? Ma na to swoje triki! Modelka zdrowo się odżywia, zażywa witaminy, stara się unikać słońca. Dodatkowo stosuje maseczki, kremy czy chodzi na zabiegi z użyciem lasera. Skalpelem nie chce poprawiać swojej urody. 

Joanna Krupa w 2010 roku
EastNews/fot. Piotr Blawicki

Joanna Krupa Joanna Krupa Instagram/joannakrupa

Operacja biustu

Jedyną operacją, do jakiej przyznaje się Joanna Krupa to powiększenie biustu na początku kariery. Z czasem wyznała, że poddała się operacji, podczas której usunięto implanty. 

Joanna Krupa
KAPIF

Operacja biustu to poważna sprawa, ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. 10 lat temu, kiedy przyjechałam do L.A., sugerowano mi, że większy biust da mi większe szanse w modelingu. Szybko pożałowałam, że dałam się na to namówić i po roku od korekty wróciłam do swojego poprzedniego rozmiaru. Na szczęście kształt biustu pozostał ten sam - powiedziała Plotkowi.

Joanna Krupa
KAPIF

Joanna Krupa
KAPIF

Joanna Krupa Joanna Krupa EAST NEWS, Instagram.com/ joannakrupa

Czas się dla niej zatrzymał?

Bardzo się zmieniła na przestrzeni lat?

Joanna Krupa
EastNews

Joanna Krupa
EastNews