Pamiętacie Donnę z "Różowych lat 70-tych"? Teraz jest nie do poznania! A co z pozostałymi aktorami?

"Różowe lata 70-te" to jeden z najpopularniejszych sitcomów w historii telewizji. Jego akcja toczy się w połowie lat 70-tych i opowiada o grupie młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie. Serial nie tylko podbił serca widzów na całym świecie, ale też dla wielu aktorów był początkiem wielkich karier. Jak dziś wyglądają i czym zajmują się bohaterowie ponad 10 lat od emisji ostatniego odcinka? Zobaczcie.
Laura Prepon Laura Prepon mat. prasowe

Laura Prepon, czyli Donna Pinciotti

Laura Prepon grała Donnę Pinciotti, błyskotliwą 'dziewczynę z sąsiedztwa', w której kochał się Eric. Po 'Różowych latach 70-tych' Prepon została obsadzona w głównej roli w serialu 'Jesteś tam, Chelsea?'. Nie cieszył się on zbyt dużą popularnością i został zdjęty z anteny zaledwie po dwóch miesiącach emisji. 
Teraz Laura znana jest głównie z roli w wielokrotnie nagradzanym serialu 'Orange is the new black'. 

Prywatnie aktorka jest scjentolożką i chętnie opowiada w mediach o swoim członkostwie w tej kontrowersyjnej organizacji.

Topher Grace Topher Grace mat. prasowe

Topher Grace, czyli Eric Forman

Topher Grace w serialu wcielał się w rolę Erica Formana, nieco fajtłapowatego kujona, ślepo zakochanego w sąsiadce Donnie. Aktor był typowany na nową wielką gwiazdę, ale jego kariera nie rozwinęła się w spektakularny sposób.

Zagrał w trzeciej części 'Spider Man', w obsypanym nagrodami filmie 'Interstellar' a w 2015 został obsadzony w jednej z głównych ról w 'Niewygodnej prawdzie' u boku Cate Blanchett i Roberta Redforda.

July 4th weekend

Post udostępniony przez Topher Grace (@tophergrace) Cze 29, 2017 at 9:38 PDT

Ashton Kutcher i Mila Kunis Ashton Kutcher i Mila Kunis mat. prasowe / Instagram.com/kunismilax

Ashton Kutcher, czyli Michael Kelso

Ashton Kutcher zagrał Michaela Kelso, bardzo przystojnego, ale niezbyt bystrego chłopaka o złotym sercu. W czasie trwania serialu Kelso był związany z kilkoma bohaterkami, jednak przede wszystkim z jackie, graną przez Milę Kunis. Prywatnie aktor poszedł w ślady swojego bohatera i związał się z Kunis, z którą ma 3-letnią córeczkę, Wyatt Isabelle. Wcześniej przez kilka lat był mężem starszej o 16 lat Demi Moore.

Dziś Ashton należy do czołówki Hollywoodzkich aktorów. Ma na koncie m.in. główną rolę w głośnej ekranizacji biografii Steve'a Jobsa, założyciela firmy Apple.

Teraz Kutcher gra jedną z głównych ról w Netflixowym serialu, "The Ranch", w którym gra brata Danny'ego Mastersona, czyli Steve'a Hyde'a z "Różowych lat 70-tych".

Mila Kunis Mila Kunis mat. prasowe / Instagram.com/kunismilax

Mila Kunis, czyli Jackie Burkhart

Mila Kunis w serialu zagrała Jackie Burkhart, najmłodszą z grupy przyjaciół rozpieszczoną jedynaczkę, często udzielającą im dość osobliwych i egoistycznych porad. "Różowe lata 70-te" były dla niej prawdziwą przepustką do kariery - dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood.

Na koncie ma role m.in. w obsypanym nagrodami 'Czarnym Łabędziu', za który dostała nominację do Złotego Globa czy kultowej komedii 'Ted'.

Prywatnie Kunis jest żoną Ashtona Kutchera. To właśnie z nim całowała się po raz pierwszy w życiu - właśnie na planie serialu "Różowe lata 70-te".

My ?

Post udostępniony przez Mila Kunis (@kunismilax) Gru 24, 2016 at 6:12 PST

Danny Masterson Danny Masterson mat. prasowe

Danny Masterson, czyli Steve Hyde

Danny Masterson wcielił się w Steve'a Hyde'a, najbliższego przyjaciela Erica, który pod koniec pierwszego sezonu wprowadza się do jego domu. 

Aktor nieczęsto pojawia się przed kamerą. Jego prawdziwą pasją jest muzyka. Pracuje jako DJ, często występując w klubach w Los Angeles, i prowadzi własną firmę, specjalizującą się w produkcji i masteringu dźwięku.

W zeszłym roku został obsadzony w jednej z głównych ról w serialu "The Ranch", gdzie towarzyszy mu Ashton Kutcher.

#ranchLife #theranchnetflix @dannymasterson

Post udostępniony przez Ashton Kutcher (@aplusk) Mar 3, 2016 at 6:24 PST

Od 2005 roku spotyka się z aktorką Bijou Phillips. W 2009 roku zaręczyli się a dwa lata później wzięli ślub. Jest członkiem Kościoła Scjentologów, podobnie jak Laura Prepon. 

Wilmer Valderrama Wilmer Valderrama mat. prasowe / Instagram.com/wilmervalderrama

Wilmer Valderrama, czyli Fez

Wilmer Valderrama to serialowy Fez, student z programu wymiany zagranicznej. Młodszy od pozostałych członków grupy, traktowany jest przez nich jak młodszy brat.

Aktor po udziale w "Różowych latach 70-tych" zagrał gościnne w kilkunastu serialach, m.in. "Chirurdzy". Bohaterem plotkarskich pism stał się przede wszystkim z powodu swojego związku z 12 lat młodszą Demi Lovato. Para rozstała się w 2016 roku, po 6 latach spotykania się.

Cloud 90000000 ????

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato) Lut 15, 2016 at 9:27 PST

Debra Jo Rupp Debra Jo Rupp mat. prasowe

Debra Jo Rupp, czyli Kitty Forman

Debra Jo Rupp wcielała się w rolę Kitty Forman, matki Erica i Laurie. Jest opiekuńcza nie tylko w stosunku do swoich dzieci, ale również ich przyjaciół. Jej częste zmiany nastrojów przypisywane są... menopauzie.

Rupp to popularna aktorka charakterystyczna, która ma na koncie role w takich serialach jak "Przyjaciele", "Dotyk anioła" czy "Ostry dyżur". Z uwagi na charakterystyczny głos, często pracuje również w dubbingu.

Kurtwood Smith Kurtwood Smith mat. prasowe

Kurtwood Smith, czyli Red Forman

Kurtwood Smith w serialu grał Reda Formana, ojca Erica, kombatanta wojennego, który często okazuje swoim dzieciom 'szorstką miłość'.

Smith ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. W całym okresie swojej kariery zagrał m.in. w "Przerwanej lekcji muzyki", "Robocopie" czy "Star Treku". Ostatnio na ekranie mogliśmy go oglądać w serialu "Resurrection" w 2014 roku.

Lisa Robin Kelly Lisa Robin Kelly screeny z serialu 'Różowe lata 70-te'

Lisa Robin Kelly

Lisa Robin Kelly wcielała się w Laurie Forman, starszą siostrę Erica. Kelly grała w serialu przez pierwsze trzy sezony, potem zagrała jeszcze w kilku odcinkach piątego sezonu. Później została zastąpiona przez Christinę Moore.

Kelly przyznała, że jej problemy z alkoholem wpłynęły na jej pracę na planie i były przyczyną, dla której musiała odejść z serialu. Mimo kilkukrotnych prób leczenia, nie udało jej się pokonać nałogu. Zmarła 15 sierpnia 2013 roku w ośrodku leczenia uzależnień w Kalifornii, w wieku 43 lat.

Więcej o: