Szostak została nazwana "zabawką" przez żonę swojego partnera. Inne porzucone kobiety z show-biznesu również nie przebierały w słowach

Show-biznes jest dość mały. Często koleżanki "podbierają" sobie wzajemnie partnerów. Zranione eks nie potrafią przejść wobec tego bez publicznego komentarza.
Maria Jones, Karolina Szostak Maria Jones, Karolina Szostak Instagram/thebitcoinwoman, Instagram/karolinaszostak

Karolina Szostak i Maria Jones

Karolina Szostak od jakiegoś czasu spotykała się z nowym mężczyzną, pochodzącym z Ukrainy milionerem, Vladem. Ich relacja wyglądała na dość poważną - para pokazywała się razem podczas imprez branżowych i chętnie pozowała na ściankach. Niedawno jednak pojawił się mały problem, bowiem okazało się, że nowy partner dziennikarki... ma żonę, Marię Jones. Co prawda kobieta jeszcze dwa miesiące temu informowała na Instagramie o nadchodzącym rozwodzie. Jednak wygląda na to, że plany się zmieniły. Ostatnio nawet para spędziła wspólny weekend w Dubaju.

Maria Jones zaatakowała Szostak za pośrednictwem Instagrama.

To jego zabawka - krótko określiła dziennikarkę Maria Jones , nie kryjąc przy tym rozbawienia.

Dalej było jeszcze lepiej. Żona Vlada zasugerowała, że Karolina Szostak nie może być nową dziewczyną jej męża, ponieważ:

Jego nowa dziewczyna zdecydowanie będzie młodsza, ładniejsza i będzie odnosiła więcej sukcesów, gdyż Vlad jest cudownym człowiekiem! Rozbawiłaś mnie! - napisała na Instagramie.

Maria Jones ponoć posunęła się jeszcze bardziej. Nieustannie wysyła obraźliwe SMS-y i maile do Karoliny Szostak. Wykonuje też do niej głuche telefony po nocach.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Kapif

Agnieszka Włodarczyk i Aneta Zając

Aneta Zając została porzucona przez Mikołaja Krawczyka wkrótce po tym, gdy na świat przyszły ich bliźniaki, Rafał i Michał. Aktor odszedł wtedy do Agnieszki Włodarczyk, więc nic dziwnego, że Aneta Zając nie żywiła do niej sympatii. Starała się też, żeby synowie mieli jak najmniejszy kontakt z nową partnerką swojego ojca.

Tygodnik 'Na żywo' informował wtedy, że Aneta Zając zarzucała Włodarczyk, że ta nie tylko odbiła jej partnera, ale także utrudniała ułożenie pokojowych relacji między nimi. Miała nawet powiedzieć Krawczykowi, że nie życzy sobie, by jej synowie, przebywając u niego, mieli kontakt z Włodarczyk.

Monika Zamachowska, Aleksandra Justa Monika Zamachowska, Aleksandra Justa Kapif

Monika Zamachowska i Aleksandra Justa

Monika Zamachowska, od kiedy związała się ze Zbigniewem Zamachowskim, wydaje się robić wszystko, aby jej relacje z dziećmi aktora i ich matką - Aleksandrą Justą - sukcesywnie pogarszać. Niesmaczne wywiady czy wynurzenia na blogu po stanowczym liście otwartym córki Zamachowskiego - Marii Zamachowskiej - w końcu ucichły. Teraz jednak dziennikarka znów dogryzła Aleksandrze Juście.

Zamachowska uznała, że najlepszym miejscem do załatwiania delikatnych prywatnych spraw rodzinnych są łamy 'Twojego imperium', kolorówki za 1,60 zł. Postanowiła skomentować sytuację finansową swojego męża i Aleksandry Justy. Ponoć ze względu na opóźnienia w spłacie alimentów dla dzieci, komornik wszedł na konto aktora.

Od wyprowadzki od niej w grudniu 2011 roku Zbyszek przelał na jej konto ponad milion dwieście tysięcy złotych. To wystarczająco wymowny komentarz -  żaliła się niedawno 'Twojemu imperium' nie kryjąc oburzenia.

Na tym jednak komentarz prezenterki TVP się nie kończy...

Życzę pani Aleksandrze, żeby długo cieszyła się za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczana na dzieci. To widać na pierwszy rzut oka! - powiedziała Zamachowska.
Laura Simpson, Wayne Rooney i Coleen Rooney Laura Simpson, Wayne Rooney i Coleen Rooney Twitter/LSimps10, Instagram/coleen_rooney

Laura Simpson i Coleen Rooney

Wayne Rooney znany jest nie tylko ze świetnej gry w piłkę nożną, ale również i ze swoich wybryków pozamałżeńskich. W 2008 roku wziął ślub z Coleen, z którą ma trójkę dzieci. Piłkarz przyłapany był latem na pocałunkach i czułościach z niejaką Laurą Simpson. Jego ciężarna obecnie żona po raz kolejny wybaczyła mu skok w bok, publikując na Facebooku rozczulający post, w którym zadeklarowała, że mu drugą szansę. Kochanka angielskiego piłkarza nie przeszła wobec tego obojętnie. Zamieściła na Twitterze wpis, zarzucając Coleen, ze ta szuka uwagi za wszelką ceną, używając przy tym mocno niecenzuralnych słów.

Hanna Lis, Kinga Rusin Hanna Lis, Kinga Rusin Kapif

Hanna Lis i Kinga Rusin

Gwiazdy poznały się jeszcze na studiach italianistycznych. Później połączyły ich drogi zawodowe. Obie pracowały dla TVP, ale Kinga Rusin bardziej specjalizowała się w tematyce rozrywkowej, podczas gdy Hanna (wtedy jeszcze Smoktunowicz) w polityce. Ta druga była nawet świadkową Kingi Rusin, gdy wychodziła za mąż za Tomasza Lisa.

Dziennikarka 'Dzień dobry TVN' została jednak zdradzona i to podwójnie: przez męża i przez przyjaciółkę. Dopiero niedawno Kinga Rusin w rozmowie z dziennikarką 'Gali' pierwszy raz tak szczerze wypowiedziała się na temat tego, co zrobiła, gdy na jaw wyszedł związek jej byłego męża z niegdyś najlepszą przyjaciółką, Hanną Lis.

Myślę, że jak się na mnie spojrzy, to widać, że można to przepracować. Po prostu. Trzeba to przepracować w swojej głowie. Na pewno nie wolno odcinać od siebie przyjaciół, wręcz przeciwnie, ja się właśnie otoczyłam wtedy przyjaciółmi i myślę, że te moje przyjaźnie, które się wtedy sprawdziły, to są te najtrwalsze przyjaźnie, które trwają do dzisiaj, są najcenniejsze dla mnie. Pokazały mi, że ludzie nie dzielą się na przyjaciół i wrogów, tylko na dobrych i złych (...). To takie banalne, ale wszystko jest po coś. Wszystkie moje doświadczenia życiowe były po coś. Na każdym złym doświadczeniu zbudowałam lepsze. Zweryfikowałam przyjaźnie, zweryfikowałam też swoje podejście do związków, do partnerstwa.

Hanna Lis swego czasu w jednym ze swoich komentarzy na Instagramie, otwarcie wyznała, że Kinga Rusin nie była jej przyjaciółką, a już na pewno nie najlepszą.

Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży, Maja Hyży Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży, Maja Hyży WBF/Akpa

Agniesza Hyży i Maja Hyży

Grzegorz Hyży zostawił Maję, matkę swoich dzieci dla Agnieszki Popielewicz, z którą wziął ślub w lipcu 2015 roku. Piosenkarka znalazła się w trudnej sytuacji materialnej. W jednym z wywiadów żaliła się, że jej były zbyt mało czasu poświęca ich dzieciom, niechętnie pomaga jej finansowo, mimo iż sam żyje w luksusie. Grzegorz Hyży i jego obecna żona, Agnieszka nie wytrzymali i zapowiedzieli, że cała sprawa znajdzie finał w sądzie.

Każdemu byłoby w tej sytuacji przykro, ale będziemy konsekwentni. Wszystko, co godzi w nasz wizerunek, znajdzie finał w sądzie - wyznała swego czasu Agnieszka Hyży, nie kryjąc oburzenia.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.