Ciemnoskóra modelka odtwarza sesje zdjęciowe największych marek modowych. Cel jest szczytny, a efekt? Nr 4 to HIT!

Deddeh Howard to ciemnoskóra modelka z Liberii, która postanowiła odtworzyć sesje wizerunkowe najbardziej znanych marek. Powód? W ten sposób chce zwrócić uwagę na to, że w branży modowej nadal dochodzi do dyskryminacji rasowej. "Czemu świat mody nie odzwierciedla różnorodności i sprawia, że nie wszyscy są w nim widoczni?" - pyta modelka na swoim blogu. Właśnie to pytanie stało się punktem wyjścia do projektu "Black Mirror", który powstał we współpracy z fotografem Raffaele Dickreuterem. Pod lupą znalazły się fotografie takich marek jak Chanel, Dolce & Gabbana czy Victoria's Secret. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty tego eksperymentu!
Deddeh Howard to ciemnoskóra modelka z Liberii, która postanowiła odtworzyć sesje wizerunkowe najbardziej znanych marek. Powód? W ten sposób chce zwrócić uwagę na to, że w branży modowej nadal dochodzi do dyskryminacji rasowej. 'Czemu świat mody nie odzwierciedla różnorodności i sprawia, że nie wszyscy są w nim widoczni?' - pyta modelka na swoim blogu. Właśnie to pytanie stało się punktem wyjścia do projektu 'Black Mirror', który powstał we współpracy z fotografem Raffaele Dickreuterem. Pod lupą znalazły się fotografie takich marek jak Chanel, Dolce & Gabbana czy Victoria's Secret. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty tego eksperymentu! Deddeh Howard to ciemnoskóra modelka z Liberii, która postanowiła odtworzyć sesje wizerunkowe najbardziej znanych marek. Powód? W ten sposób chce zwrócić uwagę na to, że w branży modowej nadal dochodzi do dyskryminacji rasowej. 'Czemu świat mody nie odzwierciedla różnorodności i sprawia, że nie wszyscy są w nim widoczni?' - pyta modelka na swoim blogu. Właśnie to pytanie stało się punktem wyjścia do projektu 'Black Mirror', który powstał we współpracy z fotografem Raffaele Dickreuterem. Pod lupą znalazły się fotografie takich marek jak Chanel, Dolce & Gabbana czy Victoria's Secret. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty tego eksperymentu! materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Louis Vuitton Louis Vuitton materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Calvin Klein Calvin Klein materiały prasowe/Raffael Dickreuter
David Yurman David Yurman materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Vivara Vivara materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Victoria's Secret Victoria's Secret materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Chanel Chanel materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Guess Guess materiały prasowe/Raffael Dickreuter
Więcej o:
Komentarze (9)
Ciemnoskóra modelka odtwarza sesje zdjęciowe największych marek modowych. Cel jest szczytny, a efekt? Nr 4 to HIT!
Zaloguj się
 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 8

  Jak spojrzałam na zdjęcie przed przeczytaniem opisu, to myślałam, że przekolorowali modelkę w Photoshopie. Jest śliczna i naprawdę dobrze wygląda na tych zdjęciach.

 • Gość: Norbert

  Oceniono 8 razy 6

  Piękna kobieta.

 • Gość: Krzysiek

  Oceniono 15 razy 5

  Na wielu zdjęciach wygląda po prostu lepiej niż jej białe koleżanki

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Biale modelki wygladaja lepiej

 • Gość: trupa_imienia_gęgosławy_dupeckiej

  Oceniono 11 razy 3

  nudzi jej sie na socjalu...

 • izarider

  Oceniono 8 razy 0

  Co za bzdura...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX