Agnieszka Szulim zaręczyła się. Miała już męża, łączono ją z Nergalem. Historia jej miłosnych perypetii

Romantyczne zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka wpisują się idealnie w dotychczasową historię związków dziennikarki, która spokojnie mogłaby posłużyć za scenariusz niejednej komedii romantycznej. Jest wątek byłej dziewczyny narzeczonego (kiedyś najlepszej przyjaciółki), sensacyjne plotki o romansach i bolesne rozstanie z pierwszym mężem. Przypominamy miłosne perypetie Agnieszki Szulim.
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim WBF

Zaręczyny z Piotrem Woźniakiem-Starakakiem

Piotr Woźniak-Starak zaskoczył gości sobotniego Balu Fundacji TVN (w tym Agnieszkę Szulim) padając na kolona na scenie i proszą ukochaną o rękę. Dziennikarka powiedziała "tak".

 

W mediach pojawiły się złośliwe przypomnienia, że przecież dziennikarka nadal formalnie jest żoną Adama Badziaka, z którym rozstała się w 2012. W poniedziałkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Jastrzębska wyjaśniła te wątpliwości.

Sprawa zakończyła się pomyślnie pod koniec czerwca. Adam i Agnieszka o rozwodzie poinformowali tylko najbliższą rodzinę i znajomych. Wciąż pozostają w przyjacielskich relacjach - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.pl osoba z otoczenia Szulim.
Agnieszka Szulim i Adam Badziak Agnieszka Szulim i Adam Badziak WBF

Małżeństwo z Adamem Badziakiem

Agnieszka Szulim i Adam Badziak wzięli ślub w 2008 roku po czterech latach bycia razem. O początkach znajomości opowiedzieli w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Poszłam z koleżankami na imprezę do klubu. Tam zobaczyłam Adama. Miał beznadziejne buty, koszulkę z nadrukiem jakiegoś zespołu. Stał z daleka od chłopaków. Był nieuczesany, niewymuskany. Pomyślałam: jaki grzeczny. Na pewno jest fajny, taki cichutki, sierotka. Zapamiętałam go - wspominała Szulim.

Adam Badziak, Agnieszka Szulimfot. KAPIF

Przyszły mąż prezenterki ma zupełnie inne wspomnienia. W wywiadzie zdradził, że początkowo nie wpadła mu w oko. Dopiero po roku los sprawił, że spotkali się ponownie.

Ja ciebie zauważyłem dopiero rok później, na imprezie u naszych znajomych. Stwierdziłem: ładna dziewczyna. I to wszystko.

Ich znajomość rozpoczęła się od rozmowy o wspólnych zainteresowaniach. Badziak od zawsze pasjonował się motocyklami, co było również dobrą stroną początkującej dziennikarki. Prowadziła wówczas rubrykę motoryzacyjną w jednym z czasopism.

Adam Badziak i Agnieszka SzulimWBF


Adam Badziak i Agnieszka Szulim Adam Badziak i Agnieszka Szulim Kapif

Rozstanie z pierwszym mężem

W 2012 roku para postanowiła się rozstać. Jak donosiły media, w zgodzie.

Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło - twierdził informator magazynu "Flesz".

Nie znaczy to jednak, że dla dziennikarki rozstanie było łatwym przeżyciem. W rozmowie z Piotrem Najsztubem przyznała, że nie obyło się bez łez.

Oboje ryczeliśmy. To nawet nie chodziło o to, że ktoś powiedział "już cię nie kocham", a o to jaka jest nasza wspólna droga i raczej tej wspólnej drogi już nie było - powiedziała.

 

Mimo tego Szulim i Badziak nie zdecydowali się na rozwód (aż do teraz).

Jak przyjdzie taki moment, że któreś z nas poczuje, że potrzebuje tego rozwodu, bo się z kimś związało na przykład, to tak, ale nam się całkiem dobrze żyło do tej pory bez rozwodu i nikt nie narzekał - mówiła wiosną tego roku w programie "W roli głównej".
Nergal i Agnieszka Szulim Nergal i Agnieszka Szulim Instagram.com/aganajezykach/Facebook.com/adamnergal.darski

Plotki o romansie z Nergalem

Latem 2013 media plotkarskie żyły romansem Agnieszki Szulim z liderem grupy Behemoth i byłym chłopakiem show-biznesowej rywali dziennikarki, Dody. Wszystko zaczęło się od zdjęcia wrzuconego do sieci przez gospodynię programu "Na językach".

Agnieszka Szulim, NergalScreen z Instagram

Nergal i Szulim wybrali się wspólnie na koncert Iron Maiden, a muzyk podsycił zainteresowanie mediów i fanów zagadkowym wpisem na jej Facebooku.

Nergal, Agnieszka SzulimScreen Facebook.com

Dziennikarkę i muzyka kilkakrotnie uchwycili wspólnie paparazzi, ale żadne z nich plotek o rzekomym romansie nie komentowano.

Piotr Kędzierski i Agnieszka Szulim Piotr Kędzierski i Agnieszka Szulim Kapif

Plotki o romansie z Piotrem Kędzierskim

Szulim po rozwodzie z mężem łączono również z kolegą po fachu, dziennikarzem Piotrem Kędzierskim. Dwójka często pokazywała się razem na imprezach i swoich profilach na portalach społecznościowych, ale obydwoje zapewniali, że to tylko przyjaźń.

Aga jest - nie wiem, czy to jest fajne słowo w odniesieniu do kobiety, ale używam go dość często - ziomalem. Jest doskonałym przyjacielem, można na niej polegać, ma poczucie humoru i bardzo duży dystans do siebie. To jest chyba w tym biznesie najważniejsze - mówił Kędzierski w rozmowie z Newserią.

Piotr Kędzierski, Agnieszka SzulimInstagram.com

Maciej Żakowski i Agnieszka Szulim Maciej Żakowski i Agnieszka Szulim WBF

Związek z Maciejem Żakowskim

Po paru miesiącach okazało się, że Adam Darski faktycznie miał swój udział w życiu sercowym Szulim. To on poznał dziennikarkę z jej nowym partnerem, Maciejem Żakowskim.  Dziennikarka nie komentowała sprawy w mediach, ale wspólne wyjścia na imprezy i zdjęcia na Instagramie nie zostawiały wątpliwości.

Agnieszka Szulim, Maciej Żakowski, NergalScreen Instagram.com

W rozmowie z "Galą" dziennikarka wyjaśniła, dlaczego nie komentuje już swoich spraw sercowych w mediach.

Przerobiłam taką sesję, mam piękne wspomnienia ze związku i piękne zdjęcia. Boli mnie to, że kiedyś sprzedałam swoją intymność. Dlatego nie pociągniemy tego tematu... - wyjaśniła nawiązując do wspomnianego wcześniej wspólnego wywiadu z Badziakiem.

Agnieszka Szulim zmieniła nie tylko partnera, ale też styl życia. Zaczęła częściej pokazywać się w modnych lokalach, wybierać bardziej "hipsterskie" stylizacje, paparazzi uwieczniali wspólne przejażdżki pary kabrioletem czy na longboardzie.

Latem zeszłego roku media obiegła informacji o rozstaniu. Związek miała zakończyć Szulim.

Nie układało się między nimi od dawna. Ale gwoździem do trumny były chyba ostatnie wakacje we Włoszech. Agnieszka zrozumiała tam, że nic już jej z Maćkiem nie łączy. Aga bardzo ceni sobie niezależność. Uznała, że nie chce tkwić w związku, który nie daje jej satysfakcji. Maciek jest osobą prywatną i całe to zamieszanie trochę go peszyło. Tymczasem dla niej popularność jest częścią pracy. Mieli na tym tle ciągłe scysje - wyjawiła "Fleszowi" znajoma Szulim.

Dziennikarka na wakacje w zeszłym roku wybrała się już nie z Żakowskim, a z najlepszą przyjaciółką Natalią Klimas. Aktorka również była świeżo po rozstaniu. W lutym 2014 zakończyła związek z... Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Piotr Woźniak-Starak i Natalia KlimasWBF

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Instagram.com/pwsas/East News

Początek romansu ze Starakiem

Piotr Woźniak-Starak wybrał Bal TVN-u na zaręczyny nie bez powodu. To właśnie roku temu, na tej imprezie, miał zobaczyć przyszłą narzeczoną po raz pierwszy.

Tak mamy dziś "małą rocznicę" - opowiadała Szulim. - Nie mieliśmy jednak okazji świętować, od rana byłam na planie programu "Aplauz, aplauz". A wtedy było tylko poznanie, bardzo iskrzyło, ale rocznicę mamy ustaloną znacznie później - powiedziała dziennikarka w niedzielę w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Taka jest wersja oficjalna. Tabloidy spekulują, że zakochani mieli się poznać nieco wcześniej na "urodzinach wspólnej znajomej". Najśmielsze i najbardziej złośliwe plotki wskazują na Natalie Klimas właśnie. Tajemnicą nie jest, że byłych przyjaciółek nie łączy już tak bliska zażyłość jak dawniej.

Dziennikarka TVN i producent bardzo długo nie decydowali się na komentowanie plotek o romansie, rzekomym prywatnym szoferze mającym wozić Agnieszkę do podwarszawskiej wilii milionera i nowej ksywce dziennikarki na korytarzach TVN-u ("prezesowa"). Spekulacje ukrócił ich oficjalny debiut jako pary na początku listopada zeszłego roku. Zakochani wkroczyli po raz pierwszy razem na salony - on niepewnym krokiem, ona z szerokim uśmiechem - na premierę filmu "Obywatel" Jerzego Stuhra.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim Kapif

Nowy tatuaż był tylko początkiem wizerunkowych zmian. Szulim zaczęła stawiać na bardziej kobiecy styl, na salonach pokazywała się w kreacjach często z górnej półki cenowej, na Instagramie fani śledzić mogą jej nieco bardziej luksusowy styl życia.

Agnieszka SzulimWBF

Producent i dziennikarka, po nieśmiałych początkach, nie ukrywają już swojego uczucia. Regularnie bywają razem na salonach, wyznają miłość na Instagramie. Dalszą część historii już znamy.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-StarakInstagram.com/pwsas

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.