Doda na zakupach. W klapkach, bez makijażu i STANIKA. Nie często daje się podejrzeć w takim wydaniu

Wokalistka bardzo dba o swój sceniczny wizerunek - fani najczęściej oglądać mogą ją w seksownych i przemyślanych stylizacjach. Jakiś czas temu na Instagramie pokazała, że nawet po przysłowiowe bułki wychodzi w stroju dalekim od dresu. A co jeśli jej wyprawę na zakupy uwiecznią paparazzi? "Królowa" prezentuje się nieco inaczej.
Doda Doda Plotek Exclusive

Doda na zakupach

Dodę paparazzi spotkali w centrum Warszawy czwartkowego popołudnia. Wybierając stylizację na zakupy, gwiazda postawiła raczej na wygodę. Płaskie buty, koszulka, luźny koczek i bardzo delikatny makijaż (albo jego całkowity brak) - w takim wydaniu wokalistka była niemal nie do poznania.

Doda i Dżaga Doda i Dżaga Plotek Exclusive

Doda na zakupach

Dodzie towarzyszył jej przyjaciel Mariusz Ząbkowski, znany bardziej pod pseudonimem "Dżaga". Niezobowiązująca stylizacja na zakupach to raczej nic zaskakującego, ale pamiętajmy, że mowa o "królowej". Która po bułki, co sama pokazała jakiś czas temu na Instagramie, chodzi ubrana tak:

Doda Doda Plotek Exclusive

Doda na zakupach

Codzienny strój nie oznacza jednak, że Doda zrezygnowała z podkreślenia atutów sylwetki. Uwagę zwracał przede wszystkim dekolt - gwiazda zdecydowała się na niezakładanie stanika po luźną bluzkę.

Doda Doda Plotek Exclusive

Doda na zakupach

Trzeba przyznać, że Doda w tak naturalnej odsłonie prezentowała się bardzo korzystanie. Widać, że o siebie dba. Nie jest to zaskoczenie - jak niedawno podliczyliśmy, zawartość kosmetyczki Dody warta jest prawie dziewięć i pół tysiąca złotych! Znalazły się tam, między innymi, krem do twarzy za 1600 złotych i emulsja do pielęgnacji biustu za 900.

Kosmetyczka DodyInstagram.com/dodaqueen

Doda Doda Plotek Exclusive

Doda na zakupach

Krótka spódniczka i spory dekolt to w przypadku Dody żadne zaskoczenie. W takim wydaniu często pokazuje się na scenie, czy na Instagramie. Płaskie buty, a przede wszystkim brak makijażu - te dwa elementy stanowią o niezwykłości "looku".

Doda Doda Plotek Exclusive/WBF

Doda na zakupach

Dla porównania - tak "królowa" prezentuje się na salonach. Poznalibyście ją na ulicy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.