Joan Collins "pokonuje wiek". Nie uwierzycie, jak 82-letnia aktorka wygląda na plaży. "Boję się operacji, nie chcę być jak lalka"

Brytyjska ikona kina udowadnia, że dobrze na plaży można wyglądać w każdym wieku. I to bez żadnych ingerencji w naturę.
Joan Collins Joan Collins Bulls

Joan Collins

82-letnia aktorka ostatni weekend spędziła na wakacjach w St Tropez. Gwiazda przechadzała się po plaży w krótkiej sukience w kwiatowy wzór i słomianym kapeluszu na głowie. Zgrabnymi nogami zwracała uwagę z daleka.

Joan Collis przywiozła do St Tropez trochę hollywoodzkiego splendoru. 82-letnia aktorka wyglądała absolutnie fantastycznie w krótkiej narzutce podkreślającej walory jej szczupłej sylwetki - ocenił "Daily Mail".Joan Collins Joan Collins Bulls

Joan Collins

Zachodnie media zgodnie zachwyciły się świetną sylwetką aktorki.

Joan Colins pokazała na wakacjach swoje niewiarygodnie zgrabne nogi. W kwiecistej sukience prezentowała się przy tym bardzo elegancko. Zdecydowanie pokonuje swój wiek - komplementował portal Newsdiving.com.
Joan Collins Joan Collins Bulls

Joan Collins

Warto dodać, że Collins "pokonuje wiek" bez pomocy chirurgi plastycznej. Gwiazda przyznała, że w swoim życiu nie miała ani jednego zabiegu.

Nie chciałabym wyglądać jak lalka Barbie. Pewnego dnia spotkałam znaną aktorkę. Pod jej skórką można było zauważyć grudki od wypełniaczy. To było przerażające - opowiadała w rozmowie z magazynem "Hello!" w 2014 roku.
Joan Collins Joan Collins Bulls

Joan Collins

To właśnie strach ma powstrzymywać gwiazdę przed próbą poprawiania urody. Choć, jak przyznaje, takie myśli nachodziły ją niejednokrotnie.

Myślałam o tym. Naciągałam skórę na twarzy i zastanawiałam się, czy tak nie wyglądałabym lepiej. Ale za bardzo się tego boję. Poza tym, lubię swoje zmarszczki mimiczne. To byłoby szaleństwo nie mieć ich w moim wieku. Na szczęście mam dobre kości policzkowe - dodała w tym samym wywiadzie.
Joan Collins Joan Collins Bulls

Joan Collins

To, że Joan Collins prezentuje się świetnie w stroju plażowym nie powinno być tak dużym zaskoczeniem. Aktorka zachwyca formą na czerwonym dywanie. Tak prezentowała się na nim w 2008 roku (zdjęcie z lewej).

Joan Collins Joan Collins East News/Bulls

Joan Collins

Joan Collins stwierdziła, że ma "dobre" kości policzkowe. My jednak nie możemy nachwalić się jej nóg. Tak prezentowała się one na początku kariery aktorki.