Nowe zdjęcia serialowego Williama Tannera szokują. "Wygląda na zaniedbanego". Zobacz też, co słychać u innych aktorów z "Alfa"

Kto z nas nie oglądał przygód uroczego kosmity Alfa, którego statek rozbił się w domu Tannerów? Alf stał się pełnoprawnym członkiem rodziny i dzielił z nią codziennie problemy i rozterki. Dzieci za nim przepadały, natomiast on nie zawsze miał po drodze z państwem Tanner. Przez cały serial Alf miał chrapkę na ich kota, bowiem na planecie Melmac te zwierzęta uchodziły za przysmak. "Alf" powstał w latach 1986-1990. Zobaczcie, co się dzieje z jego bohaterami.
Max Wright - ojciec. Max Wright - ojciec. Screen z Youtube.com

Max Wright - ojciec

Najnowsze zdjęcia Maxa Wrighta szokują. Widzimy na nich wychudzonego starca z resztką siwych włosów na głowie, spiętych z tyłu gumką. Od eleganckiego, dystyngowanego Williego Tannera, którego zagrał w "Alfie", dzieli go przepaść.

71-letni aktor, który zagrał Williama Tannera w popularnym serialu, został sfotografowany podczas wynoszenia śmieci ze swojego skromnego mieszkania w Hermosa Beach, w Kalifornii. Wyglądał na zaniedbanego - pisał "Daily Mail".

Max WrightEast News

Max WrightEast News

Ze wszystkich aktorów grających w "Alfie", Max Wright zdecydowanie najgorzej ułożył sobie życie. Brak interesujących ról, skandal seksualny i narkotyki sprawiły, że w pewnym czasie aktor znalazł się bardzo nisko. Był między innymi dwukrotnie aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu - w 2000 i 2003 roku. Jednak prawdziwy skandal z jego udziałem wybuchł w 2012 roku, kiedy magazyn "Enquirer" opublikował zdjęcia, na których widać, jak aktor palił crack i całował się ze swoim kochankiem. Para namawiała także bezdomnych do zagrania z nimi w filmie pornograficznym, za co oferowali po 100 dolarów. Miał też problemy zdrowotne - w 1995 roku wykryto w jego organizmie chłoniaka, ale na szczęście udało mu się pokonać chorobę.

Max Wright w 1965 roku ożenił się z Lindą, z którą ma dwójkę dzieci - córkę Daisy i syna Bena. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, był "Easter" z 2002 roku.

Anne Schedeen - matka. Anne Schedeen - matka. Screen z Youtube.com

Anne Schedeen - matka

Anne Schedeen zagrała mamę, czyli Kate Tanner. Rola w "Alfie" przyniosła jej największą popularność. Mimo że "Alf" to serial komediowy, aktorce wcale nie było do śmiechu, a praca na planie "Alfa" nie była tak prosta, jak się wydaje, a to za sprawą wymagających scen z pluszową maskotką.

Jeśli miałeś scenę z Alfem, to trwało wieki. Nakręcenie 30 minut show, trwało 20-30 godzin. "Alf" to była najtrudniejsza praca, jaką kiedykolwiek miałam i jaką prawdopodobnie kiedykolwiek będę mięć - powiedziała w Alftv.com.

Po "Alfie" mogliśmy ją oglądać jeszcze w serialach "Heaven's Prisoners" czy "Praying Mantis". Ostatnio zagrała w 2001 roku w 3 odcinkach serialu "Potyczki Amy".

Aktorka od 1984 jest żoną Christophera Barretta. W 1989 roku urodziła córkę Taylor. Prywatnie jest wielbicielką antyków i pchlich targów. Swoim znajomym udzielała porad dotyczących wykończenia wnętrz, a z jej usług skorzystał nawet George Clooney. Aktorka ma dziś 66 lat. Ostatnie zdjęcie, jakie udało nam się znaleźć pochodzi z 2000 roku.  Na stronie Alftv.com ukazał się wtedy tekst o bohaterach "Alfa"

Anne Schedeen - matkaAlftv.com.

Andrea Elson - córka. Andrea Elson - córka. Screen z Yoyube.com

Andrea Elson - córka

Andrea Elson wcieliła się w rolę córki, Lynn Tanner. W trakcie kręcenia serialu zaprzyjaźniła się ze swoją ekranową mamą, Anne Schedeen.

Zawsze byłam w jej garderobie. Myślałem o niej jako o cioci - zdradziła Alftv.com.

Na fali popularności "Alfa" wystąpiła w  filmie "Class Cruise" z 1989 roku i pochwaliła się swoim zgrabnym ciałem odzianym jedynie w bikini.

Andrea ElsonScreen z Youtube.com

Aktorka wystąpiła też gościnnie w serialu "Świat według Bundych" jako koleżanka Kelly Bundy. Mogliśmy ją zobaczyć także w serialu "Żar młodości", jednak w większości produkcji występowała gościnnie. Na planie serialu "Alf" poznała swojego przyszłego męża, Scotta Hoppera, asystenta producenta.

Dostarczał mi scenariusz - powiedziała w cytowanym wywiadzie.

Kiedy aktorka zaczęła grać w serialu, była nastolatką, miała 17 lat. W drugim sezonie jej ciało zaczęło się zmieniać, a ona zachorowała na bulimię.

Kiedy zaczęłam grać w serialu, byłam chuda jak gałązka, potem zaczęły mi rosnąć piersi i biodra, a to mi się nie podobało. Chciałam być ciągle chuda - wyznała.

Po zakończeniu serialu, aktorka zaczęła przesadnie wręcz dbać o figurę:

Chodziłam na siłownię 5 razy w tygodniu, po 2 godziny spędzałam na bieżni. Miałam obsesję - zdradziła.

Aktorka poślubiła Hoppera w 1993 roku. Z obsesji na punkcie chudego ciała poradziła sobie, kiedy w 1997 roku zaszła w ciążę. Kiedy jej córka miała zaledwie 6 tygodni, Elson zaczęła pracę w serialu "The Young And The Restless". Nie radziła sobie jednak z nagromadzeniem obowiązków:

Zdałam sobie sprawę z tego, że nie jestem na to jeszcze gotowa. Musiałam odejść, ale w końcu się odnalazłam - zapewniła.

Dziś aktorka ma 46 lat. Poświęciła się rodzinie i otworzyła własne studio jogi. Tak przedstawia się na swoim Twitterze.

Była aktorka z "Alfa" i "Whiz Kids". Wystąpiła gościnnie w "Świat wg Bundych" i "Who's the Boss" i wielu innych. Obecnie żona, matka i właścicielka studia jogi.

Na zdjęciach, które pokazuje na swoim profilu, widzimy ją z rodziną oraz podczas ćwiczeń jogi. Niedawno pochwaliła się też swoim starym zdjęciem ślubnym. Poniżej widzimy ją z siostrą (Andrea Elson jest z lewej).

Andrea ElsonScreen z Twitter.com/Andrea Elson

Andrea ElsonScreen z Twitter.com/Andrea Elson

Andrea Elson

 

Andrea Elson

Trzeba przyznać, że ma wysportowane ciało!

Andrea ElsonTwitter/AndreaElson1

Andrea ElsonTwitter/AndreaElson1

Benji Gregory - syn. Benji Gregory - syn. Screen z Youtube.com

Benji Gregory - syn

Benji Gregory to najmłodszy z obsady. W serialu wcielił się w rolę uroczego syna, Briana Tannera. Naprawdę nazywa się Ben Gregory Hertzberg. Kiedy zaczął grać w produkcji, miał zaledwie 8 lat, jednak nie było to dla niego pierwsze spotkanie z kamerą, bo już wcześniej grał w 3 filmach. Gregory grę w serialu traktował jako zabawę:

Czułem się, jakbym był w pracy tylko wtedy, kiedy światła były włączone i było naprawdę gorąco - powiedział w Alftv.com.

Benji Gregory studiował na Academy of Art College w San Francisco i wynajmował mieszkanie z kolegami. Po zakończeniu serialu aktor nie tęsknił za kamerą. Mimo wszystko doceniał to, co uzyskał dzięki serialowi.

Dzięki "Alfowi" mogę z łatwością płacić czynsz, większość pieniędzy wciąż jest w banku - przyznał szczerze.

Benji GregoryScreen z Youtube.com

Gregory miał dosyć występowania przed kamerą, ale nie wykluczył, że odnajdzie się w innej roli.

Chciałbym pracować w branży rozrywkowej, ale nie jestem pewien jako kto. Na pewno nie jako aktor - mówił w 2000 roku.

W 2004 roku wstąpił do US Navy, jednak rok później został z nie wydalony z powodów medycznych. W 2006 roku ożenił się z Sarah. Dziś ma 37 lat i przedstawia się jako Ben Hertzberg. Były aktor ma konto na Youtube. Ostatnio nagrał film ze sobą w roli głównej, więc znamy jego aktualny wygląd.

Benji GregoryScreen z Youtube.com/Benji Gregory

A to kilka jego wcześniejszych zdjęć.

Ben HertzbergYoutube.com

To zdjęcie dodał na Picasaweb.google.com. Wygląda na to, że albo ma do siebie dużo dystansu albo jest bardzo krytyczny. Podpisał je:

Ten głupiec wygląda jak twardziel: trudny, agresywny i niechętny do współpracy.

Ben HertzbergPicasaweb.google.com

Alf Alf Alf /materiały prasowe

Alf

Głosem Alfa był Paul Fusco, lalkarz i twórca samego Alfa. Fusco zajmował się produkcją serialu. Po jego zakończeniu, nie porzucił swojego dziecka i dał mu nowe życie. Wyprodukował dwa filmy rysunkowe o Alfie i film telewizyjny "Project ALF", który kończył wszystkie wątki przerwane w serialu. W 2012 Sony Pictures wykupiło prawa do "Alfa" i planowało wyprodukować film podobny do "Smerfów".

Fusco twierdzi, że Alf będzie mieć nową rodzinę i będzie bardziej otwarty, bo świat jest zupełnie inny niż w latach 80. - czytamy na Gawker.com.

Na razie jednak o projekcie cicho.

Paul Fusco ma żonę, Lindę i syna, Christophera. Dziś ma 62 lata.

Paul FuscoScreen z Youtube.com

Alfmat. promocyjne

 

Więcej o: