Kilka lat temu Kylie Minogue zapewniła, że nie zbliży się więcej do botoksu. A my zastanawiamy się, dlaczego z takim trudem się uśmiechała

Brytyjski portal chwalił wokalistkę za młodzieńczy wygląd. Nas jednak zaniepokoiła jej "plastikowa twarz". Nie wiemy, czy to efekt nadmiernego makijażu, czy słabości do zabiegów odmładzających, ale jej buzia wyglądała na mocno opuchniętą.
Kylie Minogue Kylie Minogue Bulls

Kylie Minogue

Kylie Minogue była w piątek gościem w programie "The One Show". Gwiazda na tę okazję wybrała biały total look i prezentowała się niezwykle elegancko. My jednak zwróciliśmy uwagę na jej twarz. 46-latka sprawiała wrażenie jakby uśmiechanie przychodziło jej z pewnym trudem. Brytyjski portal jednak zachwycił się jej wyglądem.

Gwiazda wyglądała młodzieńczo i bił od niej nieskazitelny blask. Miała na sobie minimalny make-up i wyglądała znacznie młodziej niż wskazywałby jej wiek - pisał "Daily Mail".

Z jednym musimy się zgodzić - wokalistka faktycznie wyglądała młodo. Tylko czy to nie jest przypadkiem zasługa nadmiernej słabości do zabiegów odmładzających?

Kylie Minogue Kylie Minogue Bulls

Kylie Minogue

Czoło i policzki gwiazdy były niemal pozbawione zmarszczek, a twarz wyglądała plastikowo. W programie Minogue mówiła nomen omen o tym, jak zachowuje młodzieńcze siły, które potrzebne jej są do męczącej trasy koncertowej.

Kiedy nie jestem w trasie, nie wiem, jak wytrzymuję w jej trakcie, ale kiedy jestem w trasie, nie wiem, jak mogłabym tego nie robić. To jest tak męczące, ale kiedy to robisz, daje ci to niesamowitą energię - mówiła w programie.

Kylie przyznaje, że czuje upływ czasu, ale podchodzi do sprawy z humorem.

Nie będę kłamać. Wiele razy zdarza się, że patrzę w lustro i widzę, że grawitacja na mnie działa. Widzę nagle moją twarz w telefonie albo na Skypie i mam wrażenie, że to efekty specjalne u Spielberga. Krzyczę wtedy: "Kto to?" - mówiła w "Daily Mail".

Kylie MinogueBulls

Kylie Minogue Kylie Minogue Bulls

Kylie Minogue

Skóra na twarzy Minogue wyglądała na podejrzanie napiętą. Minogue co rusz trafia do zestawień gwiazd nadużywających botoksu. Ona sama w 2010 roku przyznała się do jego stosowania, zapewniła jednak, że już z tym skoczyła.

Byłam szczera na temat tego, że korzystałam z botoksu. Ale już tego nie robię. Nie zbliżę się do tego - powiedziała w "News of the World".

Twierdziła też, że nie poddała się żadnej operacji, ale nie wykluczała tego w przyszłości.

Nie jestem przeciwna operacjom, jeszcze się jej nie poddałam, ale nie wiem, czy tego kiedyś nie zrobię. Jedyne przykłady, gdy to nie jest niesamowite, są wtedy, gdy operacja nie jest zrobiona dobrze, albo gdy ktoś posunął się za daleko - mówiła.

Na nagraniu z programu twarz wokalistki wyglądała równie plastikowo i sprawiała wrażenie opuchniętej. Choć mamy też dobrą wiadomość - jej czoło jest w stanie się marszczyć.

Kylie MinogueScreen z The One Show

Kylie Minogue Kylie Minogue Bulls/ PR Photos

Kylie Minogue

Kiedy porównamy jej aktualne zdjęcia, z tymi zrobionymi w 2002 roku - widać sporą różnicę. Buzia Kylie wyglądała wtedy zdecydowanie bardziej naturalnie. Być może "plastikowa twarz" to także efekt nadmiernego makijażu.

Kiedy czasami rano patrzę w lustro czasami widzę 94-latkę a nie 44-latkę. Taka jest rzeczywistość przed make-upem - mówiła w 2012 roku.
Kylie Minogue Kylie Minogue Bulls/ PR Photos

Kylie Minogue

W 2009 roku twarz Minogue wyglądała już niestety bardziej plastikowo, ale efekt maski nie była tak widoczny, jak teraz.

Więcej o: