Tak Katie Holmes wygląda na swojej najnowszej okładce. Ale zdjęcia paparazzo pokazały prawdę. Bez pomocy grafika jest zupełnie inaczej

Programy do obróbki zdjęć to chyba najlepsi przyjaciele gwiazd. Do tej pory wydawało nam się, że Holmes wcale ich nie potrzebuje. A jednak... Kiedy w pobliżu nie ma makijażysty, aktorka nie przypomina gwiazdy z okładki.
Katie Holmes Katie Holmes Red Magazine/Forum Gwiazd

Katie Holmes

"Nie jestem inna, niż wtedy, gdy miałam 20 lat" - zapewnia Katie Holmes w wywiadzie dla magazynu "Red". Uwagę zwraca jej okładkowe zdjęcie. Silnie wyretuszowane i praktycznie nie zdradzające, w jakim wieku jest 36-letnia obecnie gwiazda. Dlatego silnym kontrastem są zdjęcia, jakie paparazzo zrobił jej tuż po świętach: bez makijażu, z włosami w nieładzie i w rozciągniętej bluzie.

Katie Holmes Katie Holmes Forum Gwiazd

Katie Holmes

Jak podaje "Daily Mail", Holmes spędziła święta ze swoim byłym mężem Tomem Cruisem i 8-letnią córeczką Suri. Kiedy w niedzielę wybrała się wraz ze swoim ochroniarzem na spacer po ulicach Venice w Kalifornii, chyba wciąż pozostawała w świątecznym nastroju - rozciągnięta bluza i twarz pozbawiona make-upu doskonale sprawdzają się podczas rodzinnych poranków przy kominku. Jednak fotoreporterzy nie mają już wolnego. Udało im się zrobić zdjęcia, na których widzimy zmęczoną i nieco zaniedbaną gwiazdę.

Katie Holmes Katie Holmes Bulls/Forum Gwiazd

Katie Holmes

Takie zdjęcia Holmes to rzadkość. Gwiazda "Jeziora Marzeń" niemal zawsze i w każdej sytuacji prezentuje się świetnie. Zazwyczaj wybiera proste ubrania, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę, eksponuje swoje zadbane włosy, a brak makijażu ukrywa pod ciemnymi okularami - jak większość sławnych pań. Tym razem obyło się bez okularów.

Katie Holmes Katie Holmes Bulls/Forum Gwiazd

Katie Holmes

Katie Holmes jest ozdobą każdej gali. Jest naturalnie piękna - nie potrzebuje dużej ilości makijażu, rzadko wybiera spektakularne czy przyciągające uwagę kreacje. Ona po prostu nie musi tego robić. Podczas spaceru z ochroniarzem co prawda nie wyglądała zachwycająco, ale przyznajemy - nadal ciężko uwierzyć, że ma 36 lat. Takiej dziewczęcej urody zazdrości jej pewnie niejedna konkurentka z Hollywood.

Katie Holmes Katie Holmes East News/Forum Gwiazd

Katie Holmes

Aktorka przyznała, że wciąż zachowuje się tak, jak wtedy, gdy miała 20 lat.

Nadal kupuję zbyt dużo jeansów - wyznała Red Magazine. - Nie tkwię też w niczym zbyt długo. Mam tu na myśli zwłaszcza emocje.

Choć swego czasu love story Holmes i Toma Cruisa nie schodziło z pierwszych stron gazet, aktorka bardzo chroni swojej prywatności - od czasu rozwodu o jej życiu prywatnym nie wiemy prawie nic. Holmes jest też jedną z niewielu gwiazd, która prawie nie udziela się w social media - nie liczcie więc na jej poranne selfie z łóżka czy relację z wypadu do restauracji.

Katie Holmes Katie Holmes Bulls

Katie Holmes

Wierzymy, że Holmes kupuje zbyt wiele jeansów - niemal zawsze, gdy paparazzi przyłapią ją poza czerwonym dywanem, ma je na sobie. Niezależnie od tego czy pozuje w prostej sukience i perfekcyjnym makijażu czy też udaje się właśnie do sklepu w wyciągniętym swetrze, zawsze wygląda bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że i kolejnym razem tak będzie. A to lekkie poświąteczne rozmemłanie wybaczamy. Sami też jedną nogą tkwimy jeszcze za świątecznym stołem.

Więcej o: