Mówiła, że nową twarz zawdzięcza szczęściu. Paparazzi przyłapali Renee bez makijażu. Te zdjęcia szokują jeszcze bardziej

Może to tylko efekt źle dobranego makijażu? Może zdjęcia były zrobione pod złym kątem? Nic z tych rzeczy. Renee Zellweger naprawdę wygląda zupełnie inaczej. Udowadniają to jej najnowsze zdjęcia, na których aktorka nie ma na twarzy ani grama make-upu.
Rene Zellweger w październiku 2014 roku Rene Zellweger w październiku 2014 roku East News

Renee Zellweger

To pierwsze zdjęcia aktorki po tym, jak pojawiła się na czerwonym dywanie na gali ELLE Style Awards. Paparazzi sfotografowali Zellweger wczesnym rankiem, zupełnie bez makijażu. Teraz dokładnie widać, że aktorka ma całkiem inne policzki. Ciężko uwierzyć, że zmieniły się one, bo jak mówiła, jest teraz szczęśliwa.

Zirytował ją paparazzi, który zaczął robić jej zdjęcia i poprosił o komentarz dotyczący jej nowego wyglądu. Wydawało się, że Renee nic nie powie i puści zachowanie fotografa bez komentarza, ale nie wytrzymała...

O mój Boże. Naprawdę chcesz mi zadać to pytanie!? (...) Mam lepsze rzeczy do roboty i jestem pewna, że Ty też - czytamy w "Daily Mail".

EXCLUSIVE: *PREMIUM EXCLUSIVE RATES, STRICTLY NO WEB UNTIL 4PM GMT OCT 28TH*  The 45-year-olds dramatic facial change on the red carpet at the Elle Women in Hollywood Awards in Beverly Hills last Monday sparked rumors of cosmetic surgery. But the Oscar-wiining Bridget Jones actress dismissed the speculation as silly, saying she was healthier and happier than ever. Perhaps I look different," she said. "Who doesnt as they get older?! Ha. But I am different. Im happy."  Zellweger was pictured in Mississippi over the weekend (Saturday and Sunday), where she is about to start filming her latest movie, Paramounts faith-based drama Same Kind Of Different As Me.  Pictured: Ren??e ZellwegerSDFL / Splash News

 

 

 

Renee Zellweger Renee Zellweger SDFL / Splash News

Renee Zellweger

Kiedy wsiadała do auta, postanowiła dodać jeszcze parę słów komentarza:

Ja po prostu chcę mieć ten dzień dla siebie!

Widać było, że nagłe zainteresowanie mediów jej wyglądem wcale jej nie cieszy.

EXCLUSIVE: *PREMIUM EXCLUSIVE RATES, STRICTLY NO WEB UNTIL 4PM GMT OCT 28TH*  The 45-year-olds dramatic facial change on the red carpet at the Elle Women in Hollywood Awards in Beverly Hills last Monday sparked rumors of cosmetic surgery. But the Oscar-wiining Bridget Jones actress dismissed the speculation as silly, saying she was healthier and happier than ever. Perhaps I look different," she said. "Who doesnt as they get older?! Ha. But I am different. Im happy."   Zellweger was pictured in Mississippi over the weekend (Saturday and Sunday), where she is about to start filming her latest movie, Paramounts faith-based drama Same Kind Of Different As Me.  Pictured: Renee ZellwegerSDFL / Splash News

 

Rene Zellweeger Rene Zellweeger SDFL / Splash News

Renee Zellweger

Zdjęcia zrobiono w ostatni weekend w Mississippi, gdzie aktorka przygotowuje się do roli w jej najnowszym filmie "Same Kind Of Different As Me".

Renee Zellweger Renee Zellweger SDFL / Splash News

Renee Zellweger

Na jej ustach widoczne jest znane wszystkim tzw. zimno. Pod tym zwrotem kryje się oczywiście opryszczka. Oprócz zwykłego przeziębienia wywołuje go także stres.

Renee ZellwegerSDFL / Splash News

Renee Zellweger Renee Zellweger East News

Renee Zellweger

Zellweger tłumaczyła wcześniej, że to wynik zdrowego stylu życia. I jesteśmy w stanie uwierzyć w ten zdrowy styl życia, ale wydaje nam się niemal pewne, że aktorka korzystała z pomocy chirurga plastycznego.

Cieszę się, że ludzie widzą, że wyglądam inaczej. Prowadzę obecnie inne, szczęśliwsze i pełne życie, jestem zachwycona, że to widać. Moi przyjaciele mówią, że wyglądam na spokojniejszą. Czuje się zdrowa. Kiedyś żyłam chaotycznie, ale wybrałam inne życie. Jestem szczęśliwa  - tłumaczyła w wywiadzie dla "People".
Renee Zellweger Renee Zellweger AP/East News

Renee Zellweger

Niedawno w mediach na całym świecie pokazywane były zdjęcia Zellweger. Materiałem o jej nowej twarzy nie pogardziły nawet CNN i brytyjski "The Telegraph". Jej wygląd niektórych przerażał, innych wręcz śmieszył. Jednak wszyscy podkreślali, że tak drastyczne zmiany nawet w Hollywood są rzadkością.

To okropne, widzieć teraz te wszystkie straszne rzeczy, które wypisują ludzie o Renee Zellweger. Naprawdę nie wydaje mi się, aby potrzebowała teraz naszej opinii, świecie - zatweetowała raperka Iggy Azaela.
Jeżeli osoba publiczna tak drastycznie zmienia swoją aparycję, że staje się nierozpoznawalna, to czemu my jako społeczeństwo mamy udawać, że nic nie widzimy? Zgadzam się - nie powinniśmy być wredni, ale zauważanie faktu, że wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej, bez osądzania, jest według mnie ok. W innym wypadku ignorujemy oczywistą prawdę - powiedziała Rosie O'Donell w programie "The View".
(...) Jakby przeszło przez jej twarz tornado. Byłem w szoku, potem jednak poczułem smutek. Czemu tak piękna kobieta skrzywdziła się w tak okrutny sposób? Wszyscy wiemy. Aby walczyć nie tylko z wiekiem, ale też ze skandalicznym seksizmem w Hollywood, przez który nie zatrudnia się aktorek po 50-tce - napisał z kolei Pierce Morgan w felietonie dla MailOnline.
Renee Zellweger Renee Zellweger AP/East News

Renee Zellweger

Jej nowy wygląd komentują również lekarze. Dla MailOnline zrobił to znany w Holywood chirurg plastyczny Dr. Randal Haworth.

W mojej opinii Renee miała zrobioną blepharoplastykę. Straciła również dużo podskórnego tłuszczu z twarzy, co może być związane z jej wiekiem.

Blepharoplastyka to operacja powiek, która poprawia ich wygląd. Decydują się na nią kobiety, których górne powieki opadają lub mają worki pod oczami. W wyniku tej operacji może również zmienić się twarz operowanej osoby.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.