"Winnie" Cooper pozowała półnago, a Paula brano za Marilyna Mansona. Ekipa "Cudownych lat" znowu razem! [ZDJĘCIA]

Słodka "Winnie" Cooper, uroczy Kevin Arnold i jego gburowaty brat Wayne. Pamiętacie "Cudowne lata"? Ponad ćwierć wieku minęło od emisji pierwszych odcinków kultowego serialu. Teraz, z racji wyjątkowego projektu, ekipa znowu spotkała się. Zrobili sobie wspólne zdjęcia, dzięki czemu możemy się przekonać, jak bardzo się zmienili. Jesteście ciekawi, co u nich słychać?
Fred Savage Fred Savage Screen z Twitter.com/Fred Savage

Cudowne lata

Bohaterowie "Cudownych lat" znowu razem! Niestety, nie będzie kolejnych odcinków, zresztą, to już niemożliwe. Fred Savage, Dan Lauria, Alley Mills, Olivia d'Abo, Jason Hervey, Josh Saviano i Danica McKellar spotkali się ponownie przy okazji wydania DVD z serialem. Boks zostanie uzupełniony ekskluzywnymi wywiadami z aktorami oraz różnymi innymi dodatkami.

Cudowne lataEast News

Spotkanie po latach było okazją do wspólnych zdjęć, między innymi tak modnych ostatnio "selfie". Na Twitterze Josha Saviano, czyli filmowego Paula Pfeiffera znajdziemy ich sporo. Dzięki temu mamy niezwykłą okazję zobaczyć, jak aktorzy wyglądają teraz. Oto rodzina Arnoldów w "mieszkaniu z epoki".

Cudowne lataScreen z Twitter.com/Josh Saviano

Josh SavianoScreen z Twitter.com/Josh Saviano

Cudowne lataScreen z Twitter.com/Josh Saviano

Cudowne lataScreen z Twitter.com/Josh Saviano

Fred Savage. Fred Savage. East News

Fred Savage

To z jego perspektywy oglądamy serial. Fred Savage, czyli serialowy Kevin Arnold, nastolatek, który dorasta w typowej amerykańskiej rodzinie w burzliwych latach 1968-1973. Aktor swoją przygodę filmową rozpoczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 12 lat. Urodził się w 1976 roku w Chicago w rodzinie agenta nieruchomości. Przez 5 lat śledziliśmy życie codzienne granego przez niego bohatera, jego przyjaźń z poważnym okularnikiem Paulem Pfeifferem i uczucie do ślicznej Gwendolyn "Winnie" Cooper. Jako aktor zrobił wrażenie na krytykach i już jako 13-latek zdobył 2 Złote Globy i 2 statuetki Emmy. Wcześniej żaden młody aktor nie dokonał przed nim tej sztuki. Po zakończeniu serialu studiował na Uniwersytecie Stanforda oraz grał w sitcomach "Working" i "Crumbs".

Fred Savage, Danica Nckellar, Cudowne lataEast News

Odnalazł się w reżyserii. Od 1999 roku stworzył kilkanaście seriali.

Robię to, co zawsze chciałem robić odkąd byłem małym dzieckiem. Reżyseruję, kręcę i produkuję programy telewizyjne - mówił w rozmowie z Acceshollywood.com.

W 2004 roku ożenił się z 3 lata starszą koleżanką z sąsiedztwa, Jennifer Lynn Stone. Mają trójkę dzieci: 8-letniego Olivera, 6-letnią Lily Aerin i 2-letniego synka.

Fred Savage,  Jennifer Lynn StoneEast News

Fred Savage,  Jennifer Lynn Stone, dzieciEast News

Danica McKellar Danica McKellar fot. screen Youtube

Danica McKellar

Piękna, ale nieco kapryśna Winnie Cooper była ukochaną Kevina Arnolda. Zagrała ją Danica McKellar, aktorka i zdolna matematyczka, autorka 4 książek z tej dziedziny. Do serialu trafiła z castingu.

Byłam zachwycona, kiedy mnie wybrali. Całego scenariusza nie przeczytałam aż do momentu w którym dostałam tę pracę. Byłam podekscytowana, ale i zdenerwowana, ponieważ okazało się, że wkrótce czeka mnie pierwszy pocałunek! Miałam wtedy tylko 12 lat - czytamy jej wspomnienia na stronie The-wonder-years.com.

Danica McKellar urodziła się w 1975 roku w La Jolla w Kalifornii, ale w wieku 8 lat wraz z rodziną przeniosła się do Los Angeles. Jako nastoletnia aktorka z "Cudownych lat" zdobyła ogromną popularność, jednak sama przyznała, że kiedy dorosła, miała trochę pod górkę.

Przejście od dziecięcego aktorstwa do dorosłego było trochę wyboiste - mówiła.

Danica McKellar kończyła Uniwersytet Kalifornijski, a w 2005 roku wystąpiła w bieliźnie w sesji dla magazynu "Stuff".

Danica McKellarStuff

W międzyczasie zaliczyła kilka niezbyt ważnych ról w serialach i filmach, między innymi w "Strażniku Texasu", a także podkładała głos w odcinkach "Kapitana Planety" i "Bobby'ego kontra wapniaki". W 2009 roku poślubiła kompozytora Mike'a Vertę z którym spotykała się od 2001 roku. W 2010 roku urodził im się syn Draco, a 3 lata później jej małżeństwo się rozpadło. Na wiosnę tego roku gwiazda "Cudownych lat" przypomniała o sobie w programie "Taniec z gwiazdami", jednak odpadła w 8. tygodniu trwania programu. Po latach amerykański dziennikarz Jimmy Fallon oddał jej nieoczekiwany hołd, mówiąc:

To jest najfajniejsza dziewczyna w historii telewizji.

Jesteście tego samego zdania?

Actress Danica McKellar arrives at the 2014 Billboard Music Awards in Las Vegas, Nevada May 18, 2014.  REUTERS/L.E. Baskow  (UNITED STATES-Tags: ENTERTAINMENT)(BILLBOARDAWARDS-ARRIVALS)Fot. L.E. BASKOW / REUTERS

danica mckellar, mike verta, cudowne lata, winnie cooperStuff

Tak Danica McKellar wygląda teraz. Paparazzo przyłapał ją w ubiegłym miesiącu wraz z rodziną i nowym chłopakiem Scottem.

Danica McKellarEast News

Olivia d'Abo Olivia d'Abo East News

Olivia d'Abo

Pamiętacie łagodną hipiskę, Karen Arnold, czyli siostrę Kevina? Zagrała ją Olivia d'Abo, aktorka, a później również piosenkarka. D'Abo jest Brytyjką. Urodziła się 22 stycznia 1969 roku w Londynie jako córka modelki i aktorki Maggie London oraz członka zespołu muzycznego Manfred Mann, Mike'a d'Abo. Przed kamerą zadebiutowała w 1984 roku w filmie "Conan Barbarzyńca", a 4 lata później znalazła się w obsadzie "Cudownych lat". Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo i zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach. Możemy ją pamiętać między innymi z serialu "Star Trek: Następne pokolenie". W jednym z niezapomnianych odcinków wcieliła się w rolę stażystki floty, Amandy Rogers. Amanda odkrywa w sobie niezwykłe umiejętności właściwe dla członków "Q Continuum", które stają się przedmiotem drobiazgowej analizy załogi statku. Po latach sama Olivia d'Abo nie była w stanie wytłumaczyć popularności tej w gruncie rzeczy epizodycznej postaci.

Nie mam pojęcia, dlaczego ludzie wciąż chętnie rozmawiają o "Prawdziwym Q" i Amandzie, ale zauważyłam, że fani "Star Treka" są niezwykle wyczuleni na dobre odcinki, a odcinek "Prawdziwe Q" został nadzwyczaj dobrze napisany i opowiedziany - wspominała na stronie fanów Startrek.com.

Poza aktorstwem Olivia d'Abo angażuje się również w projekty muzyczne. Robiła "chórki" dla Juliana Lennona, nagrała akustyczną wersję piosenki Livin' on a Prayer Bon Jovi, a także zaśpiewała w duecie z Sealem w piosence "Broken".

W latach 1998-2001 była zaręczona z aktorem Thomasem Janem.

Olivia d'Abo, Thomas JaneEast News

W 2002 roku Olivia d'Abo wyszła za producenta muzycznego i kompozytora, Patricka Leonarda. Małżeństwo trwało do 2012 roku, a zakończyło się wskutek pozwu Leonarda, powołującego się na "różnice nie do pogodzenia". W 1995 roku urodził się ich syn, Oliver William.

Jason Hervey i Fred Savage Jason Hervey i Fred Savage East News

Jason Hervey

Postać grana przez Jasona Herveya raczej nie była sympatyczna. Wayne Arnold był starszym, przemądrzałym bratem Kevina i ciągle wykorzystywał przewagę wieku, żeby mu dokuczyć. Hervey urodził się 6 kwietnia 1972 roku w Los Angeles. Początkowo grywał małe rólki, w tym między innymi epizod w kultowym "Powrocie do przyszłości". Naprawdę sławny został dopiero, kiedy trafił do obsady "Cudownych lat". Rola przyniosła mu 71 miejsce w rankingu 100 najlepszych gwiazd dziecięcych opracowanym przez stację VH1.

W 2003 roku, jako pracownik Healthsouth Corporation był zamieszany w skandal związany z nadużyciami finansowymi w firmie, która "kreatywnie" księgowała ogromne sumy pieniędzy. Kiedy firma zwolniła go, pozwał ją.

W pozwie złożonym w Jefferson County Circuit Court, Jason Hervey twierdzi, że zgodnie z umową o pracę z 2002 roku Healthsouth ma mu płacić 300 tysięcy rocznie przez 3 lata jako wiceprezesowi ds. mediów w tej firmie - informował wtedy Ustoday.com.

Media niestety, nie informują jak skończyła się sprawa.

Jason Hervey 2 razy wychodził za mąż. Pierwsze małżeństwo z Kelley Patricią O'Neil trwało półtora roku i zakończyło się w 1995 unieważnieniem. Kolejny raz ożenił się w 1998 roku z Angel Heart i jest z nią do dzisiaj. Mają dwoje dzieci: Shainę i Samuela. Hervey przyznaje, że wciąż lubi z dziećmi oglądać powtórki "Cudownych lat". Ich reakcja, kiedy widzą swojego ojca na ekranie... bezcenna.

Tato, dlaczego zawsze jesteś taki dziwny? - opowiadał aktor w rozmowie z portalem Foxnews.com.

Jason HerveyEast News

Dan Lauria Dan Lauria Screen z Youtube.com

Dan Lauria

Dan Lauria zagrał Jacka Arnolda, poważnego, zasadniczego ojca głównego bohatera. Aktor urodził się w 1947 roku w Nowym Jorku, ma włoskie korzenie i jest weteranem wojny w Wietnamie. Postać Arnolda jest najbardziej znaną rolą aktora, choć później mogliśmy go obejrzeć w kilkudziesięciu serialach i filmach pełnometrażowych, między innymi w "Dniu Niepodległości" oraz w serialu komediowym "Sullivan i syn", gdzie również zagrał ojca, zresztą też o imieniu Jack. Ta ostatnia rola była dla niego znakomitą odtrutką po strasznie sztywnej roli, jaką mu scenarzyści narzucili w "Cudownych latach".

To inny ojciec o imieniu Jack. W przeciwieństwie do "Cudownych lat", śmieje się cały czas. Dzięki Bogu, bo nie mogę zachować powagi z tymi facetami na planie. Nie ma sposobu, żeby to robić na poważnie. Możesz przyjść ze łzami w oczach i powiedzieć, że twój pies został właśnie przejechany przez samochód, a potem będziesz przez 10 minut pękał ze śmiechu po żartach z martwych psów - w tak barwny sposób opisywał swój udział w tym serialu.

W latach 1991-2001 Dan Lauria był żonaty z Eileen Craig.

Dan LauriaAP

Dan LauriaPr Photos

Alley Mills Alley Mills Pr Photos

Alley Mills

Alley Mills zagrała typową przedstawicielkę ówczesnej klasy średniej. Norma Arnold to przykładna i posłuszna żona i znająca swoje obowiązki matka, zawsze gotowa służyć wsparciem. Aktorka urodziła się w 1951 roku w Chicago. Po roli w "Cudownych latach" zagrała między innymi w "Doktor Quinn" oraz gościnnie w "Przyjaciółkach" i "Sabrinie, nastoletniej czarownicy". Do dzisiaj oglądamy ją jako Pamelę Douglas w niekończącej się operze mydlanej "Moda na sukces". Mills, kiedyś buddystka, przeżyła przemianę duchową i teraz jest gorliwą chrześcijanką. Dorastała w Nowym Jorku, ale nie wspomina tego okresu zbyt dobrze.

Jako nastolatka zawsze szukałam czegoś więcej, jakiegoś prawdziwego świata. Miałam silne pragnienie sensu. Dlatego, gdy moi rodzice rozwiedli się, poszłam do szkoły aktorskiej, z internatem. Moje dzieciństwo nie było szczęśliwe - czytamy jej wypowiedź na stronie Christianpost.com.

Kiedy miała 20-kilka lat, została buddystką. Kilkanaście lat później jednak zaczęła odczuwać nieokreślony niepokój.

Głównie czułam, że powinnam być wdzięczna za to niesamowite Stworzenie. Zawsze kochałam przyrodę. Zawsze byłam turystką. Kocham pustynię. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że to Bóg, ale teraz już tak.

Przełomem była wizyta na nabożeństwie w szkole luterańskiej. Poszła na nie wraz ze swoim mężem Orsonem Beanem, ponieważ było to zalecane dziadkom, którzy chcieli umieścić tam swoich wnuków. Zobaczyła tam stary obraz Chrystusa, który nią wstrząsnął. Taki sam miała jej opiekunka z dzieciństwa, Maria.

To było tak, jakbym została trafiona piorunem. Widziałam ten obraz i nagle przypomniałam sobie wszystko, także Marię, która zajmowała się mną od drugiego roku życia. Była gorliwą chrześcijanką.

Teraz uważa, że dlatego wyparła z pamięci postać opiekunki, ponieważ jej rodzice, wojujący ateiści, sprzeciwiali się temu, by Maria czytała jej Biblię.

Niestety, zmarła zanim zostałam chrześcijanką. Jestem przekonana, że modliła się za mnie każdego dnia.

Alley MillsPr Photos

Josh Saviano i Fred Savage Josh Saviano i Fred Savage East News

Josh Saviano

Josh Saviano grał Paula Joshuę Pfeiffera, przyjaciela Kevina, nieśmiałego kujona, niezbyt lubianego przez kolegów i raczej nie mającego powodzenia u dziewczyn. Saviano urodził się 31 marca 1976 roku w Nowym Jorku, ale wychował w New Jersey. W przeciwieństwie do reszty ekipy, nie związał swojej przyszłości z show-biznesem. Udział w "Cudownych latach" był dla niego epizodem. Zagrał jeszcze kilka mały ról i ostatecznie rozstał się z aktorstwem. W 1998 roku skończył studia prawnicze w Yale. Przez jakiś czas pracował jako asystent w jednej z kancelarii prawniczych w Nowym Jorku, by w końcu zostać przyjętym do palestry.

Pomimo, że zerwał z show-biznesem, wciąż żywa jest miejska legenda mówiąca, że Josh Saviano to... Marilyn Manson.

To nieprawda - mówiła w jednym z wywiadów pytana o to Danica McKellar.

Choć pomysł, że Saviano może być Mansonem jest nieco kuriozalny, niektórzy rzekomo wciąż w to wierzą.

Prawdziwe zajęcie Saviano jest odległe od tego, o co jest posądzany. Poza tym aktor, który dodatkowo podobny jest do Lady Gagi twierdzi, że w ogóle nie potrafi śpiewać - ironizuje portal Examiner.com.

Josh Saviano wygląda teraz tak. Podobny do Lady Gagi?

Josh SavianoScreen z Twitter.com/Josh Saviano