Johnny Depp i królowa Elżbieta, Brad Pitt i prezydent Obama. Nie uwierzycie, że są ze sobą spokrewnieni!

Zobaczcie, które gwiazdy miały wspólnych przodków.
Johnny Depp Johnny Depp REUTERS/DAVID ADAIR

Johnny Depp i królowa Elżbieta II

Johnny Depp jest kuzynem 20. stopnia królowej Elżbiety II, a oboje są potomkami Edwarda III. Edward III zmarł w 1377 roku. Królowa Elżbieta jest 17-krotną prawnuczką Edwarda III, Johny Depp zaś jest 3. stopnia kuzynem Henry'ego Percy'ego (zmarł w 1489 roku), który był był 4-krotnym prawnukiem Edwarda III, czytamy w "Daily Mail".

Królowa Elżbieta IIReuters

Brad Pitt Brad Pitt REUTERS/FRED PROUSER

Brad Pitt i Barack Obama

Korzenie prezydenta USA sięgają Kenii, a także Irlandii. Barack Obama i Brad Pitt mają tych samych przodków - 10-krotnych pradziadów, Edwina i Virginianę Hickmana, która zmarła w 1769 roku.

U.S. President Barack Obama makes a statement about the violence in Egypt while at his rental vacation home on the Massachusetts island of Martha's Vineyard in Chilmark August 15, 2013.   REUTERS/Larry Downing (UNITED STATES - Tags: POLITICS) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:GF2E98F14X901Fot. LARRY DOWNING REUTERS

Angelina Jolie Angelina Jolie REUTERS/FRED PROUSER

Angelina Jolie i Hillary Clinton

Żeby tego jeszcze było mało, kuzynką 9. stopnia partnerki Pitta, Angeliny Jolie, jest Hillary Clinton.

03.07.2010 KRAKOW , SEKRETARZ STANU USA HILLARY CLINTON PODCZAS PODPISANIA ANEKSU DO UMOWY W SPRAWIE OBRONY PRZECIWRAKIETOWEJ . PODPISANIE ANEKSU ODBYLO SIE W URZEDZIE MIASTA KRAKOWA PRZY PLACU WSZYSTKICH SWIETYCH . FOT. MICHAL LEPECKI / AGENCJA GAZETA Fot. Michal Łepecki / Agencja

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate and Guy Ritchie

Reżyser Guy Ritchie może pochwalić się przynależnością do rodu królewskiego - jest kuzynem 6. stopnia księżnej Kate. Ich pokrewieństwo sięga XVIII wieku, a zawdzięczają je parze: Davidowi Martineau, norweskiemu chirurgowi i Sarze Meadows, którzy byli 40-krotnymi pradziadkami księżnej Kate i 5-krotnymi pradziadkami Ritchiego.

British director Guy Ritchie arrives for the world premiere of the film 'Sherlock Holmes', at Leicester Square in London, Monday, Dec. 14, 2009. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)AP/Kirsty Wigglesworth

Justin Bieber i Celine Dion

Celine Dion i Justin Bieber są kuzynami 10. stopnia. Diwa i piosenkarz mają wspólnych przodków - 9-krotnych pradziaków: Jacquesa Vezina i jego żonę, Marie Boisdon, którzy urodzili się we Francji, ale zmarli w Quebec w Kanadzie w 1687 roku.

Celine Dion, 2013PR Photos

Justin Bieber, Ryan Gosling i Avril Lavigne

Idol nastolatek Justin Bieber jest także spokrewniony z Ryanem Goslingiem i Avril Lavigne. Bieber jest w kuzynem 11. stopnia aktora i 12. stopnia piosenkarki. Ich więzi krwi sięgają aż 400 lat wstecz - zawdzięczają je wspólnym osadnikom z Quebec, czytamy na "Daily Mail".

Ryan GoslingForum

Avril LavigneREUTERS/TYRONE SIU

Madonna Madonna JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Madonna i Camilla Parker Bowles

Madonna jest kuzynką 9. stopnia Camilli Parker Bowles. Panie są spokrewnione dzięki francusko-kanadyjskiemu małżeństwu Madeleine Ernard i Zachariego Cloutiera, który żył w latach 1617-1708. Obie panie pochodzą z jednej z najbardziej wpływowych rodzin w Kanadzie.

Książę Karol, Camilla Parker BowlesForum

Brooke Shields Brooke Shields GREGORY PACE/BEI / REX FEATURES/EAST NEWS/Gregory Pace/BEI / Rex Features

Brooke Shields i Glenn Close

Brooke Shields i Glenn Close są kuzynkami 2. stopnia. To zresztą 66-letnia Glenn Close namówiła 48-letnią Shields do tego, żeby została aktorką.

Glenn CloseAP

The Benny Hill Show The Benny Hill Show The Benny Hill Show

Holly Valance i Benny Hill

Słynny aktor komediowy Benny Hill jest spokrewniony z australijską piosenkarką, Holly Valance. Dziadkowie Benny Hilla, Henry Hawthorn Hill i Sophia Summersbee Hill, byli pradziadkami Holly Valance. Piosenkarka jest dumna ze swojego kuzyna:

Mamy takie samo bezczelne poczucie humoru - powiedziała, czytamy w "Daily Mail".

Pride od Britain - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazdfot. Eastnews

Matt Damon i Ben Affleck Matt Damon i Ben Affleck PRN / PR PHOTOS/PRN / PR Photos

Matt Damon i Ben Affleck

Matt Damon i Ben Affleck nie tylko są przyjaciółmi, są ze sobą też spokrewnieni - są kuzynami 10. stopnia.

Madonna Madonna MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Madonna i Ellen DeGeneres

Madonna i Ellen DeGeneres są kuzynkami 11. stopnia.

Ellen DegeneresAP

Meryl Streep Meryl Streep MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Meryl Streep i Brooke Shields

Meryl Streep i Brooke Shields są kuzynkami 2. stopnia.

Brooke ShieldsREUTERS/CARLO ALLEGRI

Jenny McCarthy i Melissa McCarthy

Bblondwłosa modelka, Jenny McCarthy i aktorka komediowa Melissa McCarthy są kuzynkami 1. stopnia. Ich ojcowie są braćmi.

Melissa McCarthy arrives at the 19th annual Critics' Choice Movie Awards at the Barker Hangar on Thursday, Jan. 16, 2014, in Santa Monica, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Lenny Kravitz i Al Roker

Lenny Kravitz jest spokrewniony z prezenterem pogody, Alem Rokerem. Ich dziadkowie byli kuzynami. Roker dowiedział się o tym w 2011 roku i sam był zaskoczony:

Moje dzieci uważają, że to cool - powiedział, czytamy w Popcrush.com.

Al RokerEastNews

Snoop Dogg Snoop Dogg Fot. Jae C. Hong AP

Snoop Dogg i Brandy Norwood

Snoop Dogg i Brandy Norwood są kuzynami pierwszego stopniu. Oboje zagościli w świecie show-biznesu w latach 90., jednak nie chcieli się chwalić swoim pokrewieństwem.

Nigdy o tym nie powiedzieliśmy światu, ale jesteśmy rodziną - powiedziała Snoop Dogg w MTV w 2006 roku, czytamy w Popcrush.com.

Brandy NorwoodPR Photos

Więcej o:
Komentarze (32)
Johnny Depp i królowa Elżbieta, Brad Pitt i prezydent Obama. Nie uwierzycie, że są ze sobą spokrewnieni!
Zaloguj się
 • vahoo

  Oceniono 104 razy 96

  A ja doszłam już do 12 krotnej swojej prababci i w związku z tym jestem coraz bliżej królewsiej rodziny. Brakuje mi jescze kilkakrotnych prababci i (sorry- nie ma d...y dla krasnala ),chyba zasiądę na tronie !!

 • browaryr

  Oceniono 139 razy 93

  zwłaszcza obama jest spokrewniony z krolowa anglii...jego pradziadek wachlował ją w salonie.

 • riva

  Oceniono 66 razy 54

  Wszyscy ludzie na ziemi są jakoś ze sobą spokrewnieni,a ci z artykułu mają takie bliskie pokrewieństwo ze sobą jak 7 woda po kisielu

 • junk92508

  Oceniono 54 razy 50

  Odkrywcze.

  Choć brakuje np. Georga H W Busha i Georga W Busha...

  Albo Agnieszki Radwańskiej i Urszuli Radwańskiej....

 • Adi Danziger

  Oceniono 47 razy 47

  Ja jestem potomkiem starego, walecznego rodu plemników z których każdy był na tyle sprytny, że wygrał wyścig i dopiął swojego celu.

 • kretu23

  Oceniono 34 razy 34

  wszędzie ten nepotyzm no ile można ;)

 • swiatlo

  Oceniono 34 razy 34

  Co jest trywializmem, ponieważ większość ludzi Europy jest ze sobą spokrewniona poprzez kogoś nie dalej jak 1000 lat temu, a duża ilość nawet bliżej.

 • lisa2

  Oceniono 22 razy 22

  No i tu mamy efekty wojen prowadzonych na przestrzeni dziejów na terenach Europy Środkowej, a zwłaszcza II wojny światowej, w której zniszczono bardzo dużo dokumentów kościelnych i archiwalnych.

  Wiele z nas nie jest w stanie znaleźć wpisów w księgach parafialnych dalej niż koniec XIX wieku.

 • jasniepani

  Oceniono 37 razy 21

  "Pokrewieństwo – w perspektywie antropologicznej – więź społeczna, determinująca stosunki między co najmniej dwoma jednostkami, oparta na pochodzeniu lub małżeństwie."
  Eee tam, mąż to rodzina ? Mąż to "znajomy" ze ślubu. Przecież związki małżeńskie zawarte w rodzinie, to nic innego jak kazirodztwo – rodzaj parafilii.
  ;-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX